Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

10 kwie 2011, 20:16

MIkolajek sliczny....

U mnie jak narazie cisza....

chodz czuje sie jakos "dziwnie" :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 kwie 2011, 21:23

Inunio śliczny synek ;)) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-10, 21:25 ]
mi moowia ze mam jeszcze wysoko brzuch a wiec moge jeszcze poczekac ;/ teraz we wtorek mam wizyte u ginekologa a wiec zobaczymy czy cos wskazuje na porod ;)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 kwie 2011, 22:17

patrycjaaa, no to kolejna jestes do rozpakowania :ico_brawa_01:
a mój synus nakarmiony i spi slodko sobie :ico_haha_02: mój skarbek najsłodszy

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 kwie 2011, 07:47

Dzxien dobry !!!

Gratuluje Inuno Fintifluszce i kate_82 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mikolajek cudny i wyglada na usmiechnietego :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-11, 07:48 ]
Fintifluszkajestem pelna podziwu taka wielka panne wypchnac :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-11, 07:57 ]
Mi tez sie wydawalo ze Szymus nie dojada i roznych pozycji karmienia probowalam na lezaco i krzyzowa ...ale zadna sie nie przyjela wiec wrocilismy do tej pierwszej najprostszej....i wczoraj bylismy w szpitalu na kontroli i ...znow syncio przytyl :ico_brawa_01: wazy juz cale 3070g :ico_brawa_01: Dumna jestem :-D

Gorzej z mamusia...dziura w ranie coraz wieksza w jednym miejscu (polozna byla przerazona jak to zobaczyla) (moja ciotka ktolra byla ze mna rowniez w piatek na A&E -powiedziala ze wtedy tej dziury jeszcze nie bylo :ico_szoking: ) ...i niestety w tym miejscu jeste infekcja!!!
Biore antybiotyk od wczoraj i polozna przyjdzie sprawdzic "postep"wsrode...mila babeczka -starsznie sie przejala...
Ja sie troche przestraszylam a le wiecie co nie boli mnie ..jakos specjalnie bardzo (no chyba ze tak jak wczoraj grilla robilismy -a bylo nas 6 osob i 2 dzieciaczki to sie ciut nalatalam -mieszkanko na pierwszym pietrze -ogrod parter to fakt ze wieczorem az sie trzymalam za ta rane bo czsem tak zakuwalo ale wczesnie (o jakies 7 pm :ico_oczko: )sie zdrezmnelam i oprocz tego ze mocno krwawi jest bezbolesnie na razie -ajestem juz tylko na paracetamolu - bo te silne proszki sie wlasnie wczoraj skonczyly!!!

[ Dodano: 2011-04-11, 08:02 ]
dobra wiadomosc jest taka ze sza fki w kuchni sa prawie skonczone :ico_brawa_01: i wyszly naprawde super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (chociaz balaganu w kuchni w tym momencie nie da sie opisac -bo rzeczy sa z szafek powyjmowane plus jest kupa roznosci po griluu plus srubki i narzedzia do przykrecanai drzwiczek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ) ale jest okey !!! dzis chlopaki pojada popoludniu ja sobie powolutku ogarne....
Fakt ze szafki sa bez uchwytow ale to pikus -moze moj M. zrobi....boje sie troche b o on mqa zdolnosc do przyczepianaia rzeczy krzywo...a taki uchwyt to jak dziure wywiercisz to juz na zawsze!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-11, 08:05 ]
A tak piszecie ze wasze dxzieciaczki nie spia wnocy...ja mam chyba aniolka :ico_brawa_01:
oprocz jedenej nocy gdzie sie 3 razy co godzine budzil...to jest rewelacja potrafi nawet i 3,5 h w nocy przespac :ico_sorki: a w dzien je czesciej ale to mi nie przeszkadza :ico_sorki: i wogole wszyscy ktorzy troche czasu z nami spedzili mowia ze maly jest super grzeczny :ico_brawa_01:
oby mu tak zostalo!!!

[ Dodano: 2011-04-11, 08:06 ]
A tych nocnych pobudek bardzo wspolczuje -mnie ta jedna noc dala mocno popalic...

[ Dodano: 2011-04-11, 08:32 ]
trzymam kciuki za Serniczke i Patrycjeee...
A wiecie ze moj termin byl na jutro !!! hi hi a tu Szymus ma juz 12 dni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-11, 08:33 ]
P.s Co do tej mojej cc to rozumiem ze te wszystkie z Was ktore tez mialy cc nie krwawia z rany???

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 kwie 2011, 10:39

hej dziewczyny,malutka wkoncu zasneła a ja kawusie sobie zrobiłam
weeken minoł szybciutki i nawet nie wiem kiedy
pogoda taka se na dworze i raczej chyba na spacer nie pójdziemy

co do pępka to raczej nie powinien brzydko pachniec,ja czysciałam go dwa razy dziennie woda utlenioną ,a wieczorem pryskałam oktaniseptem :ico_oczko:

my w czwartek idziemy na ważenie :ico_sorki: w czwartek malutka wazyła 3500 :ico_haha_01:

co do nocek to u mnie jest tak że o 24 gdzies ok sie karmimy i malutka sie budzi ok 3 a potem ok 6 rano :ico_oczko:

Blanka26,
a co u nas.
mam od wczoraj zapalenie piersi potworne dreszcze, nie mam kompletnie siły, pierś cała czerwona i bolesna, a mały nie chce z niej pić
_________________

ojoj nie zazdroszcze ,ja czułam raz że mnie bierze bo mnie skóra cała bolała i zimnoe mi było i głowa pobolewała,ale jakoś przeszło,przystawiłam czesciej malutką i przeszło :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 kwie 2011, 10:45

hej laseczki
wczoraj o 20.00 byla polozna, z pepkiem wszystko wporzadku, mial dzwiny zapach, bo sie mumifikuje, jeszcze ze 3 dni i powinien odpasc :ico_sorki: :ico_sorki:
mala dala nam w nocy popalic :ico_szoking: juz myslalam, ze ta noc nigdy sie nie skonczy :ico_olaboga:
no i dzisiaj zrobila taka kupke, ze wszystko miala brudne, az po same plecki :ico_olaboga: i troche tej kupy dostalo sie do pepuszka :ico_noniewiem: ale na szczescie kolo 12 bedzie znowu u nas polozna to mi pomoze, bo sama sobie z tym nie poradzilam, bo mala wierzgala nogami jak szalona

[ Dodano: 2011-04-11, 10:47 ]
u nas pepka sie niczym nie czysci, takie w Niemczech maja zasady...
tak samo jak matka karmiaca nie ma diety wogole i poki co mala kolek nie ma :-D

co do wagi to mala przy wyjsciu ze szpitala miala jakos 3480g a wczoraj jak ja polozna wazyla to miala juz 3640g... i polozna byla bardzo zdziwiona, ze juz wrocila do wagi z porodu :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 kwie 2011, 10:48

NowaSejana, moja co pieluszka to kupa,czasami zmienie jej na nowa,założe i znowu kupa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 kwie 2011, 10:50

NowaSejana, moja co pieluszka to kupa,czasami zmienie jej na nowa,założe i znowu kupa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
u nas wczoraj byly takie 3 z rzedu heheh...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 kwie 2011, 10:54

NowaSejana, a co ile karmisz malutką,bo ja mam porównanie z synkiem,to on jak tak dzikus ciągle by wisiał na cycku,a malutka znowu całkiem inna co 3 godzinki je,czasami jak spi dłużej to musze ją obudzic na karmienie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-11, 10:56 ]
NowaSejana, może założymy juz wateczek na noworodkach,co prawda zostały jeszcze 2 dziewczyny,ale już niedługo maleństwa powwinny sie urodzić to dziewczyny do nas dołączą,czy może czekamy na wszystkie?

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

11 kwie 2011, 11:13

Blanka26 tak karmię go piersią, ale wiesz nie sądzę żeby nie dojadał bo on zaczyna płakać np już w czasie jedzenia, i dostawiam go czasami nawet co godzinę... Poza tym był ważony i przytył w niecały miesiąc ponad 1 kg więc bardzo dużo :-)
Ale nie jestem pewna czy to kolka bo nie ma takich stałych godzin, tylko praktycznie zawsze jak się obudzi to płacze, potem po jedzeniu i właściwie nie drze się tak strasznie tylko tak jakby marudzi (chociaż czasami bardzo płacze mocno i nie da się uspokoić nawet bujaniem mocnym), ale brzuszek ma twardy zazwyczaj i wierzga nóżkami, prostuje je jak struny. I strasznie często ulewa...

tabogucka co Ty za dziurę masz?? :ico_szoking:
to super że mały grzeczny :-) pozazdrościć ;-) ale wiesz, mój na początku też aniołek, a te kolki zaczęły mu się tak naprawdę po 3 tygodniach

NowaSejana ja też w sumie diety nie trzymam;p nie jem tylko ostrych, czosnku, cebuli i unikam smażonego ale ta to jem dość dużo produktów
moja co pieluszka to kupa,czasami zmienie jej na nowa,założe i znowu kupa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
u mnie na początku było tak samo :-)
może założymy juz wateczek na noworodkach,co prawda zostały jeszcze 2 dziewczyny,ale już niedługo maleństwa powwinny sie urodzić to dziewczyny do nas dołączą,czy może czekamy na wszystkie?
ja jestem za :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość