Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2008, 22:20

Kamilko to gratuluje balowania :-D super ze sie rozerwaliscie o to chodzi!!Wiki nosi rozmiar 80 szukam czegos na lato na 86, narazie zapasy mam ale mysle juz o pozniej :ico_oczko: ide jutro pobuszowac do ciucholandu :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sty 2008, 23:39

Kamilko widze,ze zabawa sie udala :ico_brawa_01: jutro pewnie beda zakwasy :ico_oczko: a macierzynski mam do 25 stycznia....z jednej strony ciesze sie,ze ide do ludzi,z drugiej mi sie nie chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 sty 2008, 10:36

witam z rańca!
Kamilko cieszę się, ze udało się Wam zabalować :ico_brawa_01: no i to lodowisko. Wczoraj akurat gadałam Karolowi, zebyśmy się wybrali, ale wiadomo co powiedział mamy dziecko nie ma co jeździć z miejsca na miejsce.. Ja nie wiem dlaczego mu tak dziecko przeszkadza w zwiedzaniu, poznawaniu nowych miejsc i wogóle.. Ech trudny charakterek.
Madziorka przepraszam Was za niego, on taki jest, ze się wstydzi czy co nowych ludzi. Ja mam takie i gorsze jazdy kiedy mam przedstawić kogoś nowego uchh. Ale następny raz będzie wszystko inaczej, juz nie będzie taki dziki. On jest jak koń, raz trzeba go "objeździć" i potem będzie potulny hehe :-D mama nadzieję, ze nie zrobiło Wam się przykro.

Co do Kocura wymówek. To ja tez mu nie pozwalam na takie teksty i on to wie. Powie, krzyknie to i tak potem swoją porcję ode mnie dostanie. A ze jest impulsywny, to czasem ggada co mu ślina na język przyniesie. Taki juz jest. Ale nie ludzi bez wad..

Asiulka gratulacje dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale juz wywieś jej tabliczkę stop, bo tu dzieciaki się kompleksów nabawią hahahah

Lucy fajnie i fajnie, ze kończy Ci się macierzyński. Ja tez juz bym wyszła do ludzi, bo juz czuję, ze babieję, bo to ani nie tzreba spoecjalnie się stroić, ani malować i nie zawracać sobie głowy bowiązkami w pracy i wogóle, ale z drugiej strony nie chce mi się tyłka ruszać z ciepłego łózeczka o 6- 6.30 rano i wychodzić z przytulnego domku gdzie został mój Skarb, tłoczyć się po zapchanych śmierdzących autobusach i cały dzień myśleć czy niania dobrze opiekuje się maluchem. :ico_noniewiem:

Frydza, to juz duzy rozmiarek nosi Wiki :ico_brawa_01: rosnanam dzieci jak na drozdzach.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 sty 2008, 13:01

Witam!!!!
:-D
Ja dzis w super humorze.
wczoraj nie przyczlapalam.. bo mielismy taki dzien intensywny, ze szok!
Posniadaniu pojechalismy do Sopotu na spacer.. Bylismy nad morzem, na molo.. Bylo pieknie, slonecznie, bezwietrznie.. Troche mrozno ale super!
Potem popedzilismy na kawke do Papryki- tam gdzie Duzy pracowal. W klubie, jak w domu - rpbilismy Miskowi sesje za barem iprzydjce. Jaja na maksa.Nie bylo klientow,wiec i dymupapierochow- wiec siedzielismy z 3 h.Super- stara ekipa i dobry klimacik. No i kawa za darmo :):
Potem za miasto, dochrzestnej Miska i rodzinki - tam Junior pobawil sie z 2letnia Natalka,a mynajedlismy sie pysznosci.
Wieczorem kapanie. Pokapieli Misiek wielkie gały, wiec babcia go przechwycila i bawila do 22 :):
A my do Duzego brata - ktory mnie spił! Przywiozl od dziadka bimber i likier pomaranczowy dziadkowej roboty i kazal pic. Wiec pilismy. I siedzielismy do 1. I nie wiem jak dotarlam do domu :):
Super dzien! Idealny! A dzis lenie sie, chodze w pizamie.. a na 19 do pracy:-D
Wiec wrzucam foteczki i uciekam bo Maly sie budzi...

Na rodzinnej randce :): :
Obrazek

Misio łapał sie za glowe :-D :
Obrazek

A tu juz w Papryce:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

14 sty 2008, 13:47

witam witam, ja w sumie wczoraj wrócilam z leszna ale juz sił nie miałam aby zajrzec. U nas wporzadku dwa zębolki są.
Kurcze mam do nadrobienia ponad 50 stron wybacaacie ale nie dam rady, lece nadrobic choc połowe.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 sty 2008, 13:53

Magda zdjecia fajne z WOŚP :ico_brawa_01:

Juli Junior urodzony DJ hehe czadowe foty hehe

Astrid gratuluje zębolków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sty 2008, 14:35

Czesc Mamuski my po wojazach,bylismy po moj zasilek ostatni :ico_olaboga: i kupulam Wiki ciuszki 2 bluzeczki czadowe na lato i sukienke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem dzisiaj jakaS przybita :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-14, 13:39 ]
JULI super fotki i Misio dj rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: LUCY ale mialam zagadke co za Lucyna na Naszej Klasie mnie zaprasza do znajomych :-D :-D ale po zdjeciach cie poznalam hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 sty 2008, 16:04

witam poniedziałkowo

Juli super zdjęcia

Astrid gratuluję zbąbków

Frydza Wiki duż panna

Dziewczyny ja też jestem zaskoczona szybkością wychodzenbia ząbków u mojej córki, ja i mąż w wieku 6 miesięcy mieliśmy po 6 ząbków i tyleż spodziewałam się u Emilki, ale 8 to też dla mnie baaaaardzo dużo

W pracy dziś spoko, skończyłam pisać w końcu te cenówki, jutro jak mi je zalaminują to tylko przykleić i basta :)

w lutym najprawdopodobniej pojade na szkolenie do Opoczna, wtedy to już bede specjalistą w sprawach płytek :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: jakoś mnie to rozbawiło :)

[ Dodano: 2008-01-14, 15:07 ]
Alineczq pisze:Wczoraj akurat gadałam Karolowi, zebyśmy się wybrali, ale wiadomo co powiedział mamy dziecko nie ma co jeździć z miejsca na miejsce..


Alinko faceci są niereformowalni, ja też nie wiem w czym mu Waneska przeszkadza. My jak tylko mamy możliwość to pakujemy Emi do wózka i heja. Dobrze że Emi lubi jeździć autem.

Kamilko super że rozerwałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 sty 2008, 17:39

Juli ale bombowy DJ hehehe... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Frydza co cię dziś tak przybiło??

My po basenie, wymęczeni. Jeszcze po weekendzie nie odespałam i teraz oczy mi sie zamykają. Matko jaki ze mnie śpioch. Mogłabym do południa kimac. A tu nie da rady bleee.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 sty 2008, 18:08

Jol jol co mnie przybilo hmmmmmmmmmmmm np ze dzis odebralam ostatni zasilek :ico_olaboga: i jakos mam dzisiaj do nonono dzien Wiki wogole dzis nie spi szaleje na maksa!!!Jutro moj maz idzie na rozmowe w sprawie pracy TRZYMCIE KCIUKI :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość