Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 paź 2008, 18:16

agnieszka01.04, uu to nieciekawie bez pracy, poszukajcie moze po agencjach zeby dali wam na juz cos, powiedzcie jaka macie sytuacje.
ja dzisiaj bylam w agencji powiedziec ze chce prace na nocki, ale max. 8h
powiedzieli ze dadza mi znac jak cos znajda

a pozniej wrocilam do domu i zobaczylam na koncie ze wyrownali nam kase za benefity
JESTEM MEGA HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jutro ide ogladac mieszkanko, trzymajcie kciuki bo zwariuje jak znow cos nie wyjdzie

wczoraj bylam na noc u kolezanki bo musiala isc do pracy i nie miala z kim 3-letniego synka zostawic. wrocilam dzisiaj o 11.00 a o 12.30 jechalam na angielski
Szymon od razu jak zobaczyl pokoj z opiekunkami to zaczal ryczec :ico_olaboga:
ale jakos ucieklam i dalam rade odbyc cala lekcje.

Beniu wszystkiego NAJ z okazji Twoich pierwszych urodzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ula super foty, fajnie tak powspominac!

Dominisia dziekujemy za nowe forum, śliczne:)
pisz co u WAS :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 paź 2008, 20:56

ulamisiula, najlepsze życzonka dla Benusia!!!!! Ale nam się dzieci starzeją :-D

A ja się relaksuję i nie myślę o dniu jutrzejszym , bo jutro mam wolne :ico_brawa_01: Niech tylko Zuzanka pośpi dłużej niż do 7 :ico_sorki:

mama_zuzi1980, fajne zdjątka, a jakie torcicho zachęcające :-D Jednakże czuję niedosyt zdjęciowy....

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 paź 2008, 22:54

a ja sobie jeszcze necik na dziś dodatkowo wykupilam, bo W. jest na interview, to trzymajcie kciuki :ico_sorki: dopiero terz , bo kierownik czy szef nie wiem ma teraz nocną zmianę :ico_noniewiem: W. jest z zawodu rzeźnikiem :-D :ico_oczko: dobrze, że tutaj to też dobrze oplacany zawód :ico_brawa_01: ale jak będzie mial pracę o tych godz to i ja czegoś sobie poszukam...zawsze latwiej...

EVE to nasze miasteczko urokliwe niby, ale tu nie ma dużych firm, które dają zatrudnienie :ico_noniewiem: ciężko z pracą, a w agencjach byli.śmy już tydzień temu i cicho sza....a u mni z benefitami też ciszaaaaa glucha :ico_placzek: to w sumie ile czekalaś???dostlaś tax i child benefit??? :ico_noniewiem:

coś Mamusie przysypiacie chyba... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 paź 2008, 08:43

agnieszka01.04, dostlam WORK &CHILD TAX CREDIT :-)
a czekalam miesiac od odeslania ostatniego formularzu.

witajcie
ale u nas pogoda beznadziejna, typowo angielska :ico_placzek:
leje, wieje, szaro i ponuro
nie chce mi sie nigdzie wychodzic.

a dzisiaj mam jechac na klachy do kolezanki, chyba jednak sobie odpuszcze bo M zabral samochod a mnie sie nie usmiecha w taka pogode z Szymonem taszczyc sie w autobusie :ico_nienie: chyba namowie kumpele na odwiedzinki do mnie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-02, 08:46 ]
ulamisiula tort zrobilas cudny, ja myslalam ze ten co byl u nas byl ladny ale po zobaczeniu Twojego dziela zmieniac zdanie, moj to pikus przy tym Twoim
gratki dla Ciebie :ico_brawa_01:

misiu Benia rzeczywiscie ogromny
my ostatnio w niedziele bylismy na takim targu co ludzie wystawiaja swoje niepotrzebne rzeczy i kupilam Szymonowi duzego psa, takiego milusiego za 50 pensów :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 paź 2008, 11:26

Witam Mamusie!
Zapisałam Zuzankę na szczepienie na 17 października.
Zajrzałam jej w paszczę i widać,że się pcha dolna czwórka, druga trochę mniej i jakby lekkie poruszenie w górnych trójkach. Ale na razie spokój, bez marudzenia.
Zastanawiam się nad spacerem... słonko świeci,ale bardzo wieje. Wyjdę choć na chwilkę.

[ Dodano: 2008-10-02, 11:29 ]
eve81 pisze:my ostatnio w niedziele bylismy na takim targu co ludzie wystawiaja swoje niepotrzebne rzeczy i kupilam Szymonowi duzego psa, takiego milusiego za 50 pensów
ale mi brakuje takiego targu w Polsce. Byłam parę razy w Niemczech na flohmarku i bardzo fajne rzeczy pokupowałam, ale to było parę lat temu. U nas mamy to w ostatni weekend w T. taka podróbę flomarku,ale większość to zwykłe śmieci. Fajne mają np. meble, no ale to trzeba być na kupnie takich większych sprzętów, więc ja przeważnie wracam z pustymi rękami i już w sumie dawno nie byliśmy.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

02 paź 2008, 11:37

Kocura Bura pisze:Zastanawiam się nad spacerem... słonko świeci,ale bardzo wieje. Wyjdę choć na chwilkę.


u mnie już słonko się schowało i nie chce mi sie wychodzić ale muszę...kupić płyty do kompa.Dzi szaraz wpadnie sasiadka z córcią to sobie troszke pogadamy i pouzalamy sie na mężów.Mam tylko nadzieje ze Benek bedzie sie ładnie zachowywał :ico_haha_01:

agnieszka01.04 pisze:to trzymajcie kciuki

Agnieszka trzymam kciukasy, daj znac jak mu poszło :-) A Julia jest sliczna i jaka duza, zreszta Dareczek tez nie szczypiorek :-D

Wczoraj dostałam sms-y od mojej siostry i matki_nie rozmawiamy od listopada czyli od chrzcin- z życzeniami dla benka.Znowu sie zaczynaja podchody. :ico_zly: Juz raz to przechodziłam przed weselem i nie mam ochoty na to drugi raz.Szkoda mi tylko Benka bo nie bedzie znał dziadków ani rodzinki z mojej strony ale nikomu nie pozwolę traktować go jak popychadło i kogoś gorszego tylko dlatego że jest moim synem i nie pozwoliłam sobą manipulować.Myslałam ze będę to bardziej przezywać ale najwidoczniej juz wystarczająco sie napłakałam.Teraz tylko myslę o szkole bo juz za tydzień 1 zjazd.Czy ja wogóle dobrze robie ze sie zapisałam?Czy dam rade?Wkońcu nie uczyłam sie już prawie 10 lat.Czy to nie będa pieniadze wyrzucone?
W czasie gdy ja bede w budzie Benkiem zajmie sie Misiek.

Dalej przeglądam oferty pracy dodatkowej lub chałupniczej i nic nie ma.Wszystko to jeden pic na wodę .Muszę wmyslic na czym moge zarobic chociaz pare groszy dodatkowo.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 paź 2008, 20:32

ulamisiula pisze:Muszę wmyslic na czym moge zarobic chociaz pare groszy dodatkowo.
a może Ty będziesz ciasta piekła??? Moja mama czasem piekła jak ktoś poprosił, oczywiście za kaskę. I ma taką babkę jedną, co czasem jej coś przygotowuje na imieniny czy jakąś inną okazję.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 paź 2008, 21:32

Kocura Bura pisze:a może Ty będziesz ciasta piekła???
tak, Kocura ma rację, teraz każdy wygodny i woli gotowce a jak jeszcze ktoś tak domowo upiecze to wogóle cacy :-D Moja ciocia też piecze znajomym i znajomym znajomych, zasięg coraz większy :ico_oczko:

No a ja już dziś z okresem :ico_zly: Moj A rozczarowany że Olek nie będzie miał siostrzyczki :ico_puknij: :ico_puknij:
Wczoraj tak mi po pracy reszta dnia zleciała że nie dałam rady tu zajrzeć :ico_wstydzioch: Nasz piesek już nazwany- Kaja , od razu mam Paschalską przed oczami :-D :-D ale bardzo podobało mi się Zora (propozycja Ulimisiuli) ale rodzinka zadecydowała.

Mamo zuzi zdjęcia fajniutkie , Nell wyglądała jak aniołeczek, tort apetycznie wyglądał mam nadzieje że smakował tak jak wyglądał :ico_oczko: , a ciekawi mnie jaka była reakcja Nell na to nachylenie nad chrzcielnicą i lanie główki , chyba nie była zadowolona co?? :ico_olaboga:

DOminisiu mam przeczucie że kupiliście domek :ico_oczko: ciekawe czy zgadłam :-) Nowy wątek boski, mam nadzieje że pozostałe dziewczyny podają ci daty urodzenia swoich dzieciaczków i lista suwaczków będzie jeszcze dłuższa :ico_brawa_01: Pisz nam o Jasiu bo chyba wszystkie się o niego martwimy.

Eve jestem pełna podziwu jak sobie świetnie radzisz, hihi dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest do zrobienia, brawa za te wszystkie benefity i trzymam kciuki za szybkie znalezienie mieszkanka.

Jak już poleciałam do UK to i do Agniesi :ico_oczko: a wiec , widziałam fotki na NK świetne , a zdjęcie w podpisie prześliczne, kurde jak ja chciałabym mieć w przyszłosci taką pareczkę, tylko że u mnie jak dobrze pójdzie to wiekowo będzie na odwrót :-D Masz rację że najważniejsze w tym wszystkim to że jesteście razem, bo razem dacie radę i nie martw się będzie dobrze. Niech tylko szybko tego neta ci naprawiają :ico_oczko: Czekamy na wieści jak tam W z pracą.

Kicia kochaniutka, gdyby to było bliżej to już bym u ciebie była, jakoś to wszystko upchalibyśmy do naszego passata (łącznie z lodówką :ico_haha_02: ) a twojego Ł miałbybśmy w nosie. Chociaż też uważam że teraz mu głupio i żałuje tych słów o powrocie. Sama wiesz że jak był na miejscu to było inaczej. Może ktoś ze znajomych poomoże ci to wszystko przetransportować, chyba nie pozwolą ci się tłuc pociągiem z tym całym bagażem :ico_noniewiem:

Ulamisiula ty nawet nie myśl o tym że nie dasz rady z nauką :ico_puknij: bo kto jak kto ale ty??? A pieniądze na szkołe napewno nei będą zmarnowane :ico_nienie: Zobaczysz że nie pożałujesz tej decyzji, ty oderwiesz się od codzienności i wyjdziesz do ludzi a Misiek zobaczy w końcu co znaczy opieka nad dzieckiem :ico_haha_01: No i Benek też będzie zadowolony że tata ma dla niego tyle czasu :ico_brawa_01:

zaraz doczytam kogo ominęłam i co jescze przegapilam

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

02 paź 2008, 21:33

Kocura Bura pisze:a może Ty będziesz ciasta piekła???
Tez o tym myslałam ale to była by tylko dorywcza kasaraz na jakiś czas a mi chodzi o taką którą bym mogła zarobić troszke częsciej.

A to fotki z wizyty sąsiadek
Benek daje kwiatek dla Amelki
Obrazek
Obrazek

i moje słoneczko
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 paź 2008, 22:11 przez ulamisiula, łącznie zmieniany 1 raz.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 paź 2008, 21:39

No własnie zapomniałam
Wszystkiego naj naj naj naj najlepszego dla Benia naszego kochanego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Spóźnione ale szczere życzonka od Olka i jego mamusi :ico_oczko:

No i jeszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Darusia za pierwsze samodzielne kroczki, hihi ja nieraz sobie wyobrażam jak to będzie kiedy Olo będzie sam dreptał, na razie to tylko robi kilka kroczków i bach na pupe.

Dominisiu a ja chyba źle przeczytałam twojego pościka bo ta niespodzianka to przecież nowy wątek a jak myślałam że masz jeszcze jedną i pomyślałam o domku ale i tak mam przeczucie że kupiliście :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-02, 21:43 ]
Ulamisiula śliczny Benio, tylko go naucz że kwiatki to daje się łodygą na dół :ico_smiechbig: Fotka z misiem w podpisie rewelka , Benio taki luzak :ico_oczko: Nie wiem czemu nie chcą mi się do końca otworzyć dwa ostatnie zdjęcia :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość