Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 mar 2008, 10:39

[size=200]witajcie[/size] :-)

nocka oki jedna pobudka ,ale nie wiem o której nie patrzałam na zegarek ,ale jakos był środek nocy w kazdym badz razie napewno po 1 to było, a wiec solenizankta wstałą po 8

[size=200] miniowa [/size]dzieki ześ wpadła fajnie zobaczyc znowu [size=200] Michasia[/size] - chodz napewno sie ociupinke zmienił :-) bo jak widze to stara fotka

ciekawe co z[size=200] agą[/size] :ico_noniewiem: mam nadzieje ,ze u[size=200] Emilki [/size]wszystko oki

[size=200]sensibel[/size] wchodzi na tt ,ale o nas zapomina ,pisze sobie gdzie indziej :ico_placzek:
[size=200]
DOMI [/size]tez nie wpada ,chyba krzys nie choruje takie mam nadzieje :ico_noniewiem:

[size=200]A TERAZ WYJĄTKOWE ŻYCZONKA Z OKAZJI ROCZKU DLA MOJEGO SŁONECZKA -DUŻO USMIECHU NA BUZI ,ZDRÓWKA ,SAMYCH POGODNYCH CHWIL ,ORAZ SZCZESCIA W ŻYCIU :-) [/size]

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

dla wszystkich torcik i pyszna kawusia

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :gitara: :gitara: :581: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
[size=200]dziekujemy z góry za wszystkie życzonka :532: [/size]
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 10:44 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

04 mar 2008, 10:44

Obrazek

aMELKO KOCHANA 100 LATEK
W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 mar 2008, 11:13

no i [size=200]mela[/size] juz znowu śpi,niech śpi bo potem moze nie bedzie okazji -dzień pełny wrażeń, prezenty i wogóle :ico_noniewiem: ,dziś piękna pogoda fajne słonko ,napewno spacerek bedzie nieunikniony :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-04, 10:25 ]
dziewczyny dostałam w prezencie drzewko Bonsai, niestety w proszku tzn .doniczka z ziemią osobno ,a nasiona w takim plastikowym pojemniczku one chyba tam sa przysypane taką jakby korą drzewna ,skropiłam to dosyc mocno woda i przykryłam kapturkiem ,który sie tam w tym pudełku znajdował ,zeby wykiełkowały ,ciekawa jestem :ico_noniewiem: czy wyjdą moze za mało wody? jak myslicie ,postawiłam w ciepłym miejscu ,jak myslicie dobrze?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 mar 2008, 12:56

Ufff wkońcu wróciłam do cywilizacji :-D
Przez ten wiatr nie miałam neta ale na szczęście już wszystko naprawili i na szczęście w samą porę.

Najważniejsze
[size=150]
Amelko ciociunia i Emilka życzą Ci:

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół,
i wesołej rodzinki
[/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 mar 2008, 13:30

witajcie
u nas nocka spokojna :) wczoraj niby poszlam na badanie rynku do gabinetu dr Eris a tu nonono na holu spotkalam moje przyjaciolki 3 z kwiatkiem prezentem i torcikiem :) to byla zmyla, poszlysmy na kregle i do kina na film a w miedzy czasie postawilam im po piwku :) no mowie Wam same niespodzianki :) wczoraj tez bylam w szoku wrocilam do domu kolo 23,30 a moj P wiedzial ze nie wroce :) i sam wykapal i nakarmil malego :)
Aga a co do wypadow to zapowiedzialam meusiowi ze chce takie przynajmniej co miesiac i nie az takie wykwintne ale ogolem zeby wyjsc do restauracji i np gdzies jeszcze :)
a teraz
[shadow=yellow][size=200]WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA AMELKI DUUUUUUUUUUUUUUZO ZDROWKA SZCZESCIA USMIECHU RADOSCI ROSNIJ DUZA I ZAWSZE USMIECHNIETA I ZEBY ZYCIE TWOJE BYLO BOSKIE I SZLO JAK O MASLE HIHI [/size][/shadow]
Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

04 mar 2008, 14:41

Po pierwsze najlepsze życzonka dla Amelki z okazji ukończenia pierwszego roczku :ico_tort:
[glow=brown][size=150]Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę[/size][/glow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Beti butki super :-) a Karolinka ma taki sam rowerek co Ami :-D uwielbia na nim jeździć,aż piszczy i tylko czekamy na ładną pogodę,żeby się wybrać na spacerek :-)
A my jak narazie mamy takie buciki z ccc rozmiar 21 - trochę za duże jeszcze
Obrazek
może uda nam się w weekend gdzieś w Krakowie znaleźć z Bartka fajne i nie drogie :-)

Lecę,bo się maluszek obudził. Postaram się jeszcze dziś wejść i naskrobać coś :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 mar 2008, 15:57

my juz po spacerku w sumie trzy godzinki zupka zjedzona teraz jula sie bawi a ja buszuje po tt :-D
:ico_brawa_01: śliczne ma Karolinka buciki

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 mar 2008, 16:42

Witajcie


[size=200]STO LAT STO LAT!!! DLA AMELKI W TE PIERWSZE URODZINKI[/size] :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 mar 2008, 22:52

ale dzis pustki :ico_noniewiem:
jula juz spi a ja wam wkleje obiecane zdjecia firanki i jedno zdjecie Juli z placu zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-04, 22:01 ]
no nic ja zmykam sie myc
Obrazek
Dobranoc

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 mar 2008, 23:11

ufff


wszyscy śpią ,ale meczący dzien miałam ,latawicy :-)

[size=200] karolka[/size] super butki to napewno po domku papcie :ico_brawa_01:
[size=200]
gozdzik [/size] ale [size=200]julka[/size] ma ubaw :ico_brawa_01: a firanki superowskie świetnie sie prezentują :-)

[size=200]dzieki jeszcze raz za zyczonka :-) a teraz kilka fotek[/size]

solenizantki tort

Obrazek

dmucham świeczke :-D udało sie za 10 razem :-D :ico_brawa_01:


Obrazek

a to było najlepsze :ico_brawa_01: stasznie sie podobało

Obrazek
Obrazek

oczywiście zostane biznes vomen jak moja chrzesna ( 1 kasa :-D -nie ma to tamto)

Obrazek
Obrazek

książka tez mi sie podobała ,,kubuś puchatek ,, :-D (2 z kolei)


Obrazek

i na koniec zajzałam do kielicha i było po imprezie :ico_haha_01: (3 wybór)

Obrazek

a od świetosci stroniłam :ico_haha_02: (rózaniec nie został wybrany :ico_olaboga: ) -nie ma tu fotki

a to moje krzesełko uczydełko :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek

to mój gość :-)

Obrazek

no i ja z mamą

Obrazek
:ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość