Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 sie 2007, 21:00

Ulcia, he he no super a tu nasz amant wlasnie usnol :ico_oczko:
Jak tam postepy Justynka juz sama chodzi?

[ Dodano: 2007-08-09, 21:02 ]
kasiaa1985, to juz mozna rzec stare malzenstwo jest :ico_haha_01:
Dejvi nie lubi pic z niekapka ale super mu idzie picie z normalnego kubka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 21:04

Dawid to konkrety lubi :ico_haha_01: Julce niekapek bardzo do gustu przypadł
Ostatnio zmieniony 09 sie 2007, 21:07 przez kasiaa1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

09 sie 2007, 21:06

kasiaa1985, bo może pije bo jej tak mówisz a w rzeczywistości jej się nie chce tylko robi Ci przyjemność ale potem sobie to wypluwa :-D moja też tak czasmi robi jak już nie chce pić ale ja jej podaję :ico_haha_01:
Ale i tak zdolniacha z Twojej córeńki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-09, 21:08 ]
Aga_fr, Justynka chodzi trzymając się swojego rowerku albo krzesełka i szura po całym mieszkaniu w zasadzie to biega tymi swoimi malutkimi nóżkami :-)
Moja też pije i z niekapka i z kubeczka jak jej się tam chce. ze smoczka to nigdy nie umiała. Leniuszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 sie 2007, 21:09

moja corka do tych nie nalezy zeby robila cos zeby tlyko sprawic mi przyjemnosc :-D :-D mogłabym pomarzyc o takiej....
pije pije.. cąły dzien jest na niekapku a ciepło jest.. zatem spragniona tez jest ;)

[ Dodano: 2007-08-09, 21:10 ]
ja uciekam już spac.... do jutra :)

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

09 sie 2007, 21:11

kasiaa1985, a może w końcu dorosła do przyjemności :ico_oczko:
spragniona to na pewno takie upały tylko czemu nie było ich jak byłam na urlopie tylko takie mrozy ...brrr..wrrr...

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 sie 2007, 21:14

he he te nasze maluszki :-D
Dobrej nocki Kasia :-)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

10 sie 2007, 06:35

Witaj Aguś, dawno Cię u nas nie było
Dejvi jaki fajny chłopak olalalala

u nas spokojna noc jedna pobudka o 1 w nocy i spanie do 5 - a teraz juz sie pokłada panna wiec pewnie usnie

jedno dobre po ukąszeniu tej osy to wiem że Oliwka nie jest uczulona na jad, chociaż ja nie jestem ekspertem w tych sprawach ale ta osa nie zostawiła żadła - mogę nadal myśleć że Oliwka nie jest uczulona czy nie?? jak myślicie dziewczyny??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sie 2007, 08:50

dzieńdoberek kochane
wczoraj spędzilismy mily dzionek nad morze, pogoda super nam dopisala i dobrze bo dzis juz od rana chmury i deszczyk padal mimo panujacej duchoty...

na plazy nie moglam malego upilnoiwac... ciagle kombinowal jak tu zjesc piasek... :ico_olaboga: jak nie w raczce to przemycal go na pileczce, jak nie na pileczce to łopatke chcial lizac :ico_olaboga: a przeciez juz mial stycznosc zpiachem nie raz :ico_haha_01: wudocznie mu zasmakowal hehe

on tez wlasciwie od jakiegos czasu mniej je, za to strasznie duzo pije, w sumie dobrze, bo jak sa upal to powinien ...

Oskarka tez kilka dni temu uzarla osa i dzwonilam do razu do lekarki to kazal isc do domu i obserwowac go ale gdyby mial uczulenie na jad to praktycznie od razu by cos wyszlo... wiec jednak raczej nie ma

odkad moj lobuz raczkue i zasowa przy meblach jest caly w siniakach :ico_olaboga: wyglada jak taki maly chuligan :ico_haha_01: zreszta w sumie ostatnio takim jest

o zwiazek Julci i Oskarka nie martwie sie bo tak go wychowam zeby dobrze traktowal swoja ukochana hehe
:ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-10, 09:49 ]
ojej chyab musze pomoc łobuzowi zasnac bo juz mi tu chodzi i buczy.. i tak swieto ze jeszcze nie padl, bo wstal po 6.... :ico_haha_01: .....

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

10 sie 2007, 09:57

Witajcie u nas noc nienajgorsza jedna poobudka o 4.30 popił 150 ml mleczka i spał do 6. A przy snaidanku chisteria tradycyjnie po niedzieli ide z nim do lekarza bo ja dluzej nie zniose tych wrzasków. Dziewczyny to nie to ze on mniej je on nie chce wogole jesc jedyne co je to jogurty i bakusie. A rano jeszcze skubnie parowke lub jajecznice na parze wiecej nic karmienie jego to koszmar jestem cala znerwicowana bardzo sie martwie dlatego dla uspokojenia samej siebie pojde do lekarza.

Dawidek super chłopczych taki duuuuzy sie wydaje no a wasze corcie to prawdziwe damy

[ Dodano: 2007-08-10, 09:59 ]
i starszny pieszczoch sie z niego zrobił chodzi sie na okraglo przytua a jaki jest zazdrosny jak maciek sie do mnie przytuli albo mnie pocałuje zaraz go odpycha i sam sie przytula

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sie 2007, 10:11

Ewelinko u mnie zazwyczaj jest koszmar wieczorem, lub jak maly jest spiacy po prostu wpada w taka histerie ze szok
mam nadzieję ze po wizycie u lekarza okaze sie ze synus po prostu ma taki okres kiedy to ma brak apetytu, moze jest to spowodowane tym ze tera interesuje go iuwele innych rzeczy, swiat taki ciekawy no albo zebolki ..

moj maluch przysnal...poszlo nawet sprawnie...
w nocy polegamy juz tylko na herbatce i to czasem tylko na pary łyczkach, chcialabym ja tez juz calkiem wyeliminowac, bo tak okropnie sie boje tej prochnicy butelkowej a mimo ze herbatka nie ejst jakas sstrasznie slodka to jednak a moj czortek za woda nie przepada.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość