Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 wrz 2007, 21:21

Przeczytałam wszystko, ale w mej głowie niestety pozostało niewiele więc postaram się odpisać na jak najwięcej...

Martucha współczuję ci bardzo... totalny debilizm z tymi lekarzami, przychodniami, badaniami w tej Anglii :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nic dziwnego, że same koslawce i dziwolągi chodza tam po ulicach... trzymajcie się i duuuuzo zdrówka dla Franusia... a dla rodziców siły i wiary, że będzie lepiej... za maila dziekuje, poplakałam się :ico_placzek:

Beatka synek taki śliczniusi i słodziutki :ico_brawa_01: te włoski to normalnie ma przecudowne... a na jednym ze zdjęc to te włoski+sliczne oczka i dałabym sobie głowę uciąc, że to dziewczynka...

Sandrusia dużo zdrówka dla ciebie i Kubusia... proponuję na zdrówko syrop z cebuli, smak i zapach okropny ale działanie rewelacyjne... a nowy wózek Kubusia jest extra :ico_brawa_01: to Graco czy Chicco?? bo ten pierwszy to był Graco, co nie?? Bo mam identyczny :-D

Jaśnie Pani tą znajoma to dunder świśnie, wczesniej czy póxniej, zobaczysz :-D a pamiętaj kochana, że w Polsce to wszystko trza miec na piśmie - nawet takie obietnice, bo jak nie to "obiecanki - cacanki a głupiemu radość" :ico_olaboga:

Lucy a jak tam kolezanka od smsów i naciągania?? A tej od prezentów też pilnuj...

i tyle zapamiętałam :ico_olaboga: [/b]

[ Dodano: 2007-09-20, 21:22 ]
Martucha dziękujemy :ico_sorki: a co zrobiła tesciowa???

[ Dodano: 2007-09-20, 21:25 ]
A jeszcze muszę wam napisać, że jestem pełna podziwu dla mojej Vikulki... widze, że ta twarz ją swędzi bo się drapie, pociera policzkami o poduszke, o mnie... ale tylko czasem steknie lub poleci jej łezka a tak to usmiech jej z buzi nie schodzi... i taka energiczna jest, ciągle by cos robiła... tak mój skarbeczek nauczył się już żyć z alergią...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2007, 21:32

kasi.k, biedna mala Vikulka ucaluj ja mocno odemnie i Kubusia dobrze ze jest dzielna brawo dla niej :ico_brawa_01: dla slicznej dzielnej malej Vikusi bedzie lepiej jeszcze troszke i bedziecie wiedzialy co moze jesc czego nie i malutka nie bedzie musiala sie meczyc . trzymajcie sie kobitki dzielne :ico_buziaczki_big:
a wozek ten jest z chicco poprzedni byl graco :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 wrz 2007, 21:42

Sandrusia slicznie dziekujemy :ico_sorki: a moge kupic w przyszłości taki sam wózek dla Vikuli?? czy wolisz wyłaczność na jego posiadanie?? :ico_oczko: :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 wrz 2007, 21:50

kasi.k, oczywiscie ze wole wylacznasc :-D nie zartuje kochana oczywiscie polecam ci goraca jest lecutki a dotego to ziela bryka hi hi :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

20 wrz 2007, 21:56

I na koniec malusienka prosba :ico_sorki:
Za miesiąc mamy z mężem pierwszą rocznicę slubu i chciałabym ją jakoś super uczcić (na inwencje męża zbytnio nie licze :ico_oczko:). Myslałam, ze może z tej okazji bysmy wybrali sie do Sphinxa,bo oboje go uwielbiamy no i od narodzin awanturnicy nigdzie nie bylismy razem... Ale czy Sphinx nie jest zbyt pospolity jak na taką okazje?? I macie może jakis pomysł na prezent??


[ Dodano: 2007-09-20, 22:00 ]
Nie, jednak jeszcze nie koniec :-D Jeszcze wam pokaże w jakiej postaci od 2 miesięcy Vikulka widzi swojego tatę... na szczęscie już tylko 2 tygodnie i będą się mogli sobą nacieszyć (a ja trochę odpocząc :-D )...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, 22:16 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

20 wrz 2007, 22:04

Witam kochane :ico_haha_01:
Dawno sie nie odzywalam ale problemy mamy roznej masci :ico_placzek: Przedwczoraj chcieli ukrasc nam samochod :ico_placzek: troche go zdemolowali ukradli radio polamali wewnetrzna blokade kierownicy, rozwalili stacyjke :ico_placzek: ale nie udalo im sie odpalic wiec jest tylko trza troche kasy w niego wlozyc .Pozniej moj slubny poklocil sie troche ze swoim ojcem a ja dzis lagodzilam sytuacje i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Wczoraj jeszcze bylam z ALusia u jej fizykoterapelty i sa poprawy :ico_brawa_01: A i jeszcze jedno moj Nati mowi swiadomie "mama" bo od kilku dni tak sobie mowil sylabami ma ma a teraz widze ze swiadomie mowi calym slowem "mama" kiedy chce na raczki czy jak sie obudzi, jestem z tego powodu przeszczesliwa. A i przyszlo mi z przychodni ze cytologie mi zrobia tylko musze sie konkretnie na apoitment umowic :ico_haha_02:

martusia wspolczuje glupoty lekarzy ktorzy sie wami tu opiekuja :ico_olaboga:
Julie sto lat mamuska , duizo seksu, duzo kasy, pociechy z dzieciaczka i meza :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
lucy kochana dziekuje ze o mnie pamietalas :ico_haha_01: i uwazaj na te znajoma od prezentow :ico_nienie: ja tam nie ufam nikomu plci zenskiej kto daje prezenty mojemu :ico_oczko:
kasi.k tak bardzo szkoda mi Vikusi, a ona tak dzielnie to znosi az mi sie :ico_placzek: chce jak o niej mysle bo pamietam jak moj Nati mial kilka razy ten wysyp i go swedzialo a teraz juz zadko mu sie zdaza a jesli juz sa krostki i swedzi (widze ze drapie) to z tylu na glowce nisko we wlosach i za uszkiem ale czasami na buzce tez niestety
SANDRUSIA)), super bryczka Kubusia, tatusia z reszta tez :-D
kaasiaa79, no widze ze zaszczycilas nas swoja obecnoscia, ja chyba pozazdroscilam ci tych dzinow i w niedziele sobie zakupilam dwie pary dzinow tez orginalnych (bo tylko z takich udaje mi sie dobrac dlugosc odpowiednia bo ja niziutka no i troche okraglutka :ico_wstydzioch: )
Beatka78, jak widzisz moj synek tez ma na imie Nathan tak jak Julie a jeszcze zastanawialismy sie nad Ethanem
Nic ja narazie spadam dokarmic moj nalug :ico_wstydzioch:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

20 wrz 2007, 22:05

hey kobietki!!!
[size=150]JUlie Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!!!Wszystkiego czego sobie zapragniesz,jak najszybciej wlasnego gniazdka i drugiego dzidziusia :-D nieustajacej milosci meza i synusia geniusza!!!![/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_zdrowko:
Dziewczyny mnie tez cos gardlo pobolewa,ale nie dam sie..hihi..Bablu chodzi zasmarkany,Vinee ma jeszcze katarek,ale humor ma swietny cale szczescie a apetyt za dwoch...odpukac w niemalowane..hihi
Bylysmy po poludniu u naszej nowej mamuski z Albanii,dzieciaki szalaly na calego,ale wyjatkowo umia sie ze soba bawic,jeden drugiemu sie chowal i tak w kolko...a Vinee caly dzien tylko kuku i kuku.. :-D pozniej poszlysmy na plac zabaw i ciag dalszy wariacji..Vinee padla jak mucha na koniec w domu..
Przeczytalam Was od A do Z,ale nie wiem czy wszystko pamietam z tego wszystkiego,poza tym cos mi glowa nawala...Bablu gotuje nam kolacje... :-D :-)
Sandrusia nie ma znaczenia czy mlodszy czy starszy..hihihih..Kubus na fotkach sliczny jak zawsze nawet jak choruje bidulek,,,duzo caluskow od nas na wyzdrowienie.. :ico_buziaczki_big: taka pogoda w kratke,ze teraz wszyscy chodza i smarkaja..raz slonce raz zimno i jak tu nie zachorowac...wozek super,sama kiedys mialam go na oku :-D :ico_brawa_01: teraz to mozecie smigac na calego,jak lekki i latwy w prowadzeniu!!!Dzieki,ze postarszylas dziewczyny moim pasem jak mnie nie bylo,bo cos sie niektore ociagaja z wklejaniem fotek maluszkow :ico_nienie: :-D
Ela caly czas mysle o Kondziu,wyobrazam jak sie denerwujesz... :ico_pocieszyciel: na pewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz...trzymajcie sie cieplutko i wielkie przeogromne buziaki dla dzielnego Kondzia!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani:) slicznie sie razem prezentujecie,ale dla mnie Lusia to caly tatus wypiisz wymaluj!!!!
Marta co za tepaki,az glowa boli..szkoda slow..zdrowka dla Frania!!! :ico_buziaczki_big:
Kasi.k oj tak mi szkoda Twojej Vikusi,a bylo juz tak ladnie,i tyle pracy w to wlozylas,a tu znowu sie meczy...mam nadzieje,ze szybko wysypka zniknie!!!!!!!
Beatka sliczny Twoj Oskarek,a wlosy ma po prostu boskie...i bardzo podobny do Ciebie mi sie wydaje!!!
Lucy spoznione zyczenia urodzinowe dla Twojego T :ico_tort: ....a ta kolezanke rzeczywiscie lepiej miec na oku :ico_oczko: :-D zartuje oczywiscie!!!
Kasiula jak moglas o mnie zapomniec.. :ico_nienie: :-D :-) wklej jakies fotki Lenci..prosimy!!!

[ Dodano: 2007-09-20, 22:25 ]
Emilka co to za dranie chcialy Wam auto ukrasc...dobrze,ze nie udalo im sie.. :ico_nienie: :ico_zly: szkoda gadac...nasuwaja mi tylko slowa Dykielki 'podlosc ludzka nie zna granic' :ico_zly: mam nadzieje,ze atmosfera po burzy juz ok w domku!!!! :-)

[ Dodano: 2007-09-20, 22:26 ]
Kasi.k czy Ty zmienilas fryzurke..tak mi sie cos wydaje...a nic sie nam nie chwalisz..wklejaj fotki w calej okazalosci!!!

[ Dodano: 2007-09-20, 22:30 ]
Kasi.k teraz dopiero dojrzalam fotke Vikusi jak rozmawia z tata...boska fotka!!!! :ico_brawa_01: a co do rocznicy sluby,(ja tez lubie Sphinxa)ja wiem czy pospolity :ico_noniewiem: , to zalezy,wazne zeby Wam sie spodobalo,i zebyscie sie dobrze czuli...reszta sie nie liczy.. :-) a jedzonko jest tam mniamusne,jakby co to zapakuj mi cos przy wyjsciu do torebki..hhihih :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 wrz 2007, 22:36

ja nie wiem baby, co wy sie tak podlizujecie mojemu mezowi? :-D on woli forum z telefonami od TT :-D :-D
kaska nawet jakbys pepek na kostkach miala tos ty moja jest :-D :-D
kasi.k, ja tez mam rocznice slubu i schabowe ( a raczej schabowy za nauką skarpetki :-D ) za rada polonijnych tiktakowicznek mu zrobie :-D :-D :-D
oki, mialam dzisiaj akcje-animacje z Luska i padam, jutro bede, papa

PS. madziorka tak cie tylko straszylam :-D :-D :-D , zebys karna reke starszej kolezanki znala i wiedziala, ze jak sie ze starszych drwi to jezyk usycha :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 wrz 2007, 22:55

Ja tez sie dolaczam do zyczen dla Julie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 wrz 2007, 23:32

Kasik ja tam uważam ze Sphinks jest fajny bo jest i nastrojowo i smacznie i romntycznie no i hihhihiihihihiih duzo przystojniaków :ico_brawa_01: zrtuje, ale myślę ze ta restauracja nie jest pospolita na romantic story po polsku bo np ja i Jacol bardzo lubimy tam chodzic i jak mamy jakąś rocznice to tylko to miejsce wybieramy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-20, 23:34 ]
Emilka współczuje z powodu auta, a mówiłąm Ci że Belfast to kicha, ja juz sie przejechałam jak nam dom chcieli spalic, a teraz na kazdym kroku sie obawiam :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość