basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

29 kwie 2008, 22:57

Dobry wieczór!

Violu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no ręce opadają... Ale to prawda, w hotelach ceny z kosmosu. Wiesz co, zapytam, czy pod Krakowem nie ma taniej ( tam, gdzie mieliśmy wesele, gość brał coś koło 80 zł za pokój. Tylko nie wiem, czy wtedy akurat nie ma wesela, co, niestety, bardzo mozliwe...) Jak chcesz, to zadzwonię :-) U mnie, niestety, ciasnota, więc trudno byłoby mi Was ugościć, ale jak mogę telefonem pomóc, to chętnie. Smutno bez Was byłoby, na pewno...

U nas Jaś okropnie chorował, gorączka do 40. stopni dochodziła. Jak się okazało, była to infekcja ucha, katar, kaszel i... górna jedynka... Na szczęście dochodzi do siebie, mam nadzieję, ze pojawimy się w karczmie :ico_haha_01:

Madziorka
, Lelek ma bombowe swetry!

Dobranoc!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 kwie 2008, 12:01

dziewczyny nie nadrabiam na razie czytania bo nie mam kiedy, taki mały kołowrotek
jeśli coś świętowaliśmy to się z życzeniami dołączamy i gratulujemy :ico_brawa_01:
dziś też mam urwanie głowy i zaraz lecę, ale wieczorkiem się odezwę
z tego co powyżej Basia pisze, to zdaje się, że nasz największa rodzinka ma problemy noclegowe, może jeszcze coś wyszukamy i się uda
do zobaczonka później

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

30 kwie 2008, 14:29

Witam.
Co do was zaglądam to coś z forum albo pisze i pisze a na kpońcu i talk wyrzuca :ico_zly: .

Violu fotki śliczne :-D . Szkoda że tak wyszło z tym noclegiem ale może jeszcze sie coś znajdzie :ico_noniewiem:

Ula ja daje Veronice na kolacje kaszke manne i śpi mi tak do rana :-D

Madziorka fotki również śliczne :-D No i dużo zdrowia dla Lelka :-) A tak wogóle to jak jest u was w przychodniach, bo u nas na wszystko mówią że to wirus i sam przejdzie także jak mała chora to sama ją lecze :-)

Joasiu a może spróbuj dodać Juli coś do kaszki manny to będzie jadła, ja dodaje maliny i Veronice bardzo smakuje :-D

Basik dużo zdrówka dla Jasia :ico_buziaczki_big:

Aniu wklejaj nam tu nowe fotki Amali bo już dawno nic nie wklejałaś :ico_oczko:

Sosim i co ból przeszedł czy jednak bylaś w szpitalu?

Małolata dla Kubusia za ząbki :ico_buziaczki_big:

Basiu u Ciebie znów urwanie głowy :ico_olaboga:

A u nas Veronika robi sobie drzemke a ja troche poklikałam :-D .Byłyśmy już na zakupach i przy okazji na spacerku. A teraz zupka sie gotuje na obiadek, zaraz jeszcze zrobie odkurzanie i gotowe. Może uda mi sie zaraz jakieś nowe fotki wkleić .
To do póżniej pa,pa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 kwie 2008, 17:55

hellooooo
basiu dobrze ze jasio juz sie wykurowal... masakra z tymi chorobami.. a zwykle sprawca sa te nieszczesne zebole :ico_olaboga:
asiu w uk na kazda doleglowosc mowia ze to normalne hehe a jak nie to zagladaja do ksiazek a potem i tak karza czekac
ale w mojej obecnej przychodni lekarka mnie wkurza
bo juz dwa razy lelkowi dala od razu natybiotyk
infekcje gardla mial i po 2 tyg to samo sie powtorzylo i ona zagladajac mu do gardla nawet zeba pierwszego nie zauwazyla, dopiera ja w domu go odkrylam i zrozumialam skad te chorobska
wiec jak mam do niej isc to sie boje
lelek ma sie dobrze ale jeszce cos mu ta siedzi... hmmm podaje deflegmin w kropelkach zobaczymy czy zaskutukuje

bylam dzis w szkole i... lelek nawet dzielnie znosil zlobek. tylko raz na poczatku musialam go uspokoic a potem juz beze mnie swirowal ufff
ale kiedy go odbieralam na moj widok od razu minka w podkowke.. "mamo dlaczego mnie tu zostawilas??"
ale zaraz sie rozesmial i na nowo powera dostal hehe

zrobilismy jeszcze maly sgopping hihi troche ubranek letnich dla lelka i takie tam duperele
tatusiowi nowe butki kupilismy
hhihi
i dotarlismy obladowani

teraz lelek spi na ogrodzie i czekam na adasia, pojechal po pieczywo i zaraz bedzie

milego popoludnia

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 kwie 2008, 19:21

Widze, ze nie tylko Amalia miala klopoty z zebolkami! :ico_olaboga: To sa nasze male biedactwa! Cale szczescie ze czasem zabki wychodza bez problemu! Amalii 5zabek wyszedl sam, zauwazylam dzisiaj rano! :-D
Co do kaszki mannej, to Amalia tez nie lubila samej, a z jablkiem utartym to troche zjadla, no ale nie duzo bo to sycace jest :-D
Basiu, u mnie tez taka okropna gonitwa, wiadomo mezus caly czas w pracy wiec trzeba samej... :ico_oczko: Dopiero teraz usiadlam!
Jutro mam gosci, wiec rano trzeba bedzie uszykowac, ale deser juz zrobilam :-D mus czekoladowy :-D mniam :-D A na obiadek bedzie losos, ryz i fasolka zielona, potem sery! mmmmmmm!!!!!!! z domowym chlebkiem oczywiscie :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

30 kwie 2008, 19:51

Hejo!

Violi nie ma :ico_noniewiem: No czekamy, co p[owie...

Wydaje mi się ze Jaś powinien już spać, a tu mowy nie ma ! Nie położe go już po 17, choćby sie słaniał, never!

Na dodatek zostawiłam maść na dziąsła u siostry :ico_olaboga: I co począć teraz? :-)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

01 maja 2008, 09:22

Witajcie.
Dla Amalii za 5 ząbek :ico_buziaczki_big:
No to mamy dziś święto, dla mnie to normalne bo i tak ciągle w domu tyle tylko że Tomek w domu :-D
Nasza mała jeszcze śpi. Dzisiaj w nocy dziś płakała a ja sił niemiałam żeby wstać bo do 1,30 film oglądałam :ico_wstydzioch:
Pogoda u nas taka sobie niby słońce wychodzi ale pewnie dziś będzie padać :ico_zly: no i grila niebędzie.

Violu a co z Waszym przyjazdem do Krakowa?
Oj wasze spotkanko już za dwa dni jak to zleciało :ico_szoking: Szkoda że nas niebędzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

01 maja 2008, 10:42

Witajcie....
dla Amalii za ząbeczka :ico_buziaczki_big:

co do naszego przyjazdu...to niestety....nie będzie nas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
juz nie mam złudzeń, że znajdzie się jakiś wolny pokój...

Basik super, że pomyslałaś o nas...ale hotelik poza Krakowem..to też średnie wyjście...bo my nie przyjechalibysmy autem tylko pkp...

mój błąd, że za pózno zaczęłam się interesować NOCLEGIEM.... :ico_olaboga:

jeszcze wczoraj mąż dzwonił po Krakowie.... i nic... niestety nie ma wolnych pokoi a jak juz jest jakis wolny to cena kosmiczna...

bardzo żałuję, że nas nie będzie....ale Wasze spotkanko napewno będzie super udane!!!!

U nas dzis słoneczko ...i po obiadku szykujemy się na spacerek....

[ Dodano: 2008-05-01, 11:43 ]
miłego dnia..................

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

01 maja 2008, 13:28

Viola, kochanie a patrzyłaś na tej stronce? http://www.zlotehotele.pl/krakow/pl/

Szkoda, że nie będzie Was! :ico_placzek:
Ja jak narazie namówiłam mojego męża na wypad do Krakowa. Oby tylko w ostatniej chwili się nie rozmyślił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 maja 2008, 13:40

Witam ja na chwilke bo u nas dzis ogropeczna pogoda bo cały dzionke pada ale wybieramy sie do babci na imieninki.
ale czytam ze Violu biedactwo nie mozesz nic znaleźć wiec podrzucam ci jeszcze kilka stronek moze jednak sie cos uda znaleźć :-D ja trzymam kciuki i licze ze jednak sie zjawicie, a o transport sie nie martw bo my bedziemy autkiem wiec cos sie zawsze wykombinuje :-D

http://www.hotelewkrakowie.pl/tanienoclegikrakow.php
http://www.tanie-noclegi.bizn.pl/
http://www.urlopwpolsce.pl/szukaj.php
http://www.krakow.noclegi-online.pl/
http://www.inocleg.pl/fn__wyszukajNEW.a ... ION=&CENA=
http://www.noclegowo.pl/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość