Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 paź 2011, 17:07

Hejka.:)
Lili też wyciąga klawisze z lapka wrr...
Wiecie co Zuza miała 12 miesięcy jak wyszedł 1 ząb a Gabi 13 miesięcy i prawda,że wtedy już poszło szybko ale nie tak żeby byl z tym problem ogólnie nawet nic na ból nie musiałam dawać więc spokojnie ząbki wyjdą jak przyjdzie na nie czas.

Lili też sama wstaje chodzi przy meblach,pokonuje wysokie schody a jest ich 13 :) Sama wlezie i leci do dziewczyn do pokoiku a tam ma raj :-D
Wyciąga wszystko z szafek z szuflad :)
Robi papa i mówi papa....

Piękne foteczki wasze,Adrianek jaki duży kawaler :))

No a moje prawko ...wkułam testy i kodeks miałam pierwszą jazdę i jak pierwszy raz odpaliłam w życiu auto tak od razu jeździłam po głównych ulicach i pokonywałam krzyżówki co prawda z predkością żółwia :ico_haha_01: ale szło mi świetnie i auto nie zgasło ani razu.A z tym zdaniem to tu nie jest tak trudno tzn jak sie umie to się zda nie ma tego podejścia co w pl ,że egzaminator musi oblać cię ze dwa razy zeby mieć satysfakcję nie nie ale tu jest gorzej jako młody kierowca,mają cię na oku.Nie możesz jeździć przez rok szybciej niż 45mil na godzinę.Jak 'nabroisz' i dostaniesz 6 pukktów to zabierają prawko i trzeba zdawać od nowa więc po prostu jak się zda to rezba być bardzo ostrożnym,tu w ogóle ostrożniej wszyscy jeżdża niż w pl i jest większa kultura na drogach.Mam nadzieję,że dam radę :ico_oczko:

Piszę na szybkiego bo w domu gwar weekend wszyscy w domu głośno i każdy walczy o komputer haha...

pozdrawiam!

[ Dodano: 01-10-2011, 17:08 ]
rany jak czytam co napisałam to taki bałagan i każde zdanie na inny temat,że aż wstyd :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 paź 2011, 20:59

widocznie nie widziałaś takiej potrzeby, ale ja jakbym Aduśkowi nic nie dała, to biedny okropnie się męczy, a zębów nadal nie ma. Dzięsła okropnie opuchnięte :ico_sorki:
Lili też sama wstaje chodzi przy meblach,pokonuje wysokie schody a jest ich 13 :) Sama wlezie i leci do dziewczyn do pokoiku a tam ma raj
Wyciąga wszystko z szafek z szuflad :)
Robi papa i mówi papa....
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lilusi :ico_brawa_01: , rozrabiaki te nasze dzieciaki :-D , i nawet nie czuję jak rymuję :-D
egzaminator musi oblać cię ze dwa razy zeby mieć satysfakcję
ja 22 mam już 6 podejście, i powiem tak, że jestem o krok od rezygnacji, bo nerwowo już nie wyrabuam :ico_sorki:

A my dzisaj byliśmy na otwarciu nowego przedkola, Oliwcia występowała, tańczyła :ico_brawa_01: , no i Adrian wybawil się autkami w przedszkolu :-D , zaraz wrzucę fotki

[ Dodano: 01-10-2011, 21:11 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/1138/20945a844abbf544med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 01-10-2011, 21:15 ]
[img][img]http://images37.fotosik.pl/1090/c21de44af6b9a200med.jpg[/img][/img]

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 paź 2011, 20:42

Witam przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale troszke mi sie pokomplikowalo :ico_olaboga:
zrobilam dzis 3 testy ciazowe 1 kreska czerwona a 2 slabo czerwoniutka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jutro jade na bete oby nie ciaza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 paź 2011, 20:59

Witaj Aniula :ico_brawa_01:
zrobilam dzis 3 testy ciazowe 1 kreska czerwona a 2 slabo czerwoniutka
to tak jak miałam z Adrianem, też ta druga była bardzo słabiutka :ico_sorki:
jutro jade na bete oby nie ciaza
na moje oko wygląda to na ciążę :ico_noniewiem: , ale czemu nie chcesz drugiego dzidziusia :ico_noniewiem: , jesteś młoda, i nawet jeśli to ciąża nieplanowana to z czasem się z nia oswoisz, i zobaczysz, że będziesz szczęśliwa nosząc pod serduszkiem drugiego cudownego bąbelka.
Malutka ma już 8 miesięcy, więc nie ma tragedii :ico_sorki:
Moja mama to miała tragedie jak urodziła moją siorkę i miesiąc po jej ur zaszła w ciążę z moim brate :-D , oj jak mi opowiadała to był dla niej szok :ico_szoking: , ale wychowywała ich jak bliźniaki i było ok :ico_sorki: , a Nadia to już duża dziewczynka będzie dobrze. Daj znać jak wyszły badania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 paź 2011, 15:58

Witam dziewczyny, u mnie nareszcie skończyli robić kostkę wkoło domu i jest nareszcie cisza :ico_sorki: no i Krzyś od razu lepiej śpi

Aniula kobieto nie przejmuj się tak, buzok dobrze pisze drugie dziecko to nie tragedia. Na początku będzie ciężko, ale da się przeżyć. Wiem co mówię, chociaż u mnie Krzyś był planowany, no i różnica jest troszkę większa. A dla dzieci tak mała różnica wieku jest najlepsza, bo później mają dobry kontakt ze sobą.

buzok ale Adrian fajnie raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Ty myślałaś, że już nie będzie

zubelek Krzysiu też uważa, że Bartka pokój i zabawki są najlepsze i pierwsze zawsze tam leci :-D


A u nas Krzyś wędruje po domu za pchaczem, tylko za szybko chce chodzić, rozpędzi go i potem chodzik mu ucieka, a Krzyś ląduje na podłodze :-D :-D no ale zaraz wstaje i idzie dalej.
Po podjeździe też chodzi pchając taką dużą ciężarówkę Bartka, a co się przy uświni to jego :ico_oczko:

Zmykam, bo mi obiad dochodzi, a Bartek i Krzyś zaraz wstaną. Pierwszy raz od trzech tygodni śpią w jednym czasie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 03-10-2011, 16:01 ]
aaa i mamy piątego ząbka, w piątek wyszła nam górna lewa dwójka

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

03 paź 2011, 17:52

dziekuje dziewczynki za mile slowka :ico_sorki: :ico_sorki:

Mam wyniki 188,80 lekarka powiedziala ze jest to poczatek rozwijajacej sie ciazy i ze w przyszlym tygodniu powinno byc juz widac pecherzyk :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

przepraszam ale nie mam na razie sil pisac musze sie oswoic z ta sytuacja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 paź 2011, 21:48

Aniula gratulacje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zobaczysz szybko się ogarniesz i jakiś czas będziesz z radością czekać na braciszka lub siostrzyczkę dla Nadusi

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 paź 2011, 22:11

A dla dzieci tak mała różnica wieku jest najlepsza, bo później mają dobry kontakt ze sobą.
zgadzam się :ico_sorki: , ja bardzo żałuję, że między naszymi bąblami jest taka duża różnica wieku :ico_placzek: , ale to wina mojego P :ico_zly:
a Ty myślałaś, że już nie będzie
no fakt tak myślałam, ale od jakiegoś miesiąca tak zasówa, że czasem nie wyrabiam :ico_olaboga: , a teraz to wszystkie szafki, łóżka, szufladki itd są jego :ico_olaboga:
A u nas Krzyś wędruje po domu za pchaczem,
dziś oglądałam na allegro i mam zamiar kupić. Napisz czy się opłaca i wrzuć fotki małego jak się morduje z tym pchaczkiem :-D
aaa i mamy piątego ząbka,
gratuluje i baaardzo zazdroszcze, bo u nas ciągle nic i ciągle się męczymy :ico_placzek:
ze jest to poczatek rozwijajacej sie ciazy
ogromne brawa :ico_brawa_01: całym serduchem będę Ci kibicować, i życzę Co Kochana bezproblemowej ciąży. Napisz jak zareagowal mąż.
Ja zawsze sobie mówiłam, że chciałabym dwoje dzieci, i najlepiej byloby gdyby to była "parka" :-D , no i tak mam :ico_brawa_01:i jedno i drugie planowane :-D . Ale ostatnio tak sobie myślałam, że zdecydować na trecie to się raczej nie zdecyduje, ani ja ani mój P, ale gdybym tak "nieświadomie" zaszła to dopiero byłaby cudowna niespodzianka :ico_brawa_01: , zobaczymy co czaso przyniesie, i co Bóg dla nas zaplanował :ico_sorki:
przepraszam ale nie mam na razie sil pisac musze sie oswoic z ta sytuacja
spokojnie i pamietaj nie stresuj się :ico_sorki: . Odezwij się szybciutko :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

05 paź 2011, 15:31

Witam!!! u nas jak zwykle cisza :ico_noniewiem:

Buzoczku pytalas jak maz zareagowal powiedzial ze jeszcze bede mu dziekowala ze tak szybko nam sie udalo :ico_olaboga: ja tu wyje a on sie cieszy :ico_noniewiem:

pomalutku sie oswajam teraz mysle tylko o tym zeby bylo wszystko dobrze :ico_sorki: jutro chyba pojde do ginka ale do szpitala zobaczymy czy cos powie

gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny zabek

DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA MILE SLOWA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 paź 2011, 21:06

powiedzial ze jeszcze bede mu dziekowala ze tak szybko nam sie udalo
hehe mądry chłopek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o tym zeby bylo wszystko dobrze
musi być dobrze :ico_sorki:
DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA MILE SLOWA
od tego jesteśmy :-D . Jak zaczeniesz pisać na jakimś nowym wątku w związku z ur drugiego dzidziusia to daj znać na jakim, to Ci pokibicujemy :ico_brawa_01:

U nas nic nowego, mały chodzi po mebelkach coraz pewniej, złapie się byle czego i heja :-D okropnie ruchliwy ten mój synal. Zęba nadal nie mamy :ico_noniewiem: . Jutro jade do kina z dzieciakami ze szkoły.

Dziewczyny piszcie co u Was

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość