caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 cze 2007, 07:06

Tak się wczoraj zdenerwowałam bo nie mogłam dokończyć mojego postu,bo cos mi blokowało dojście do forum, caly czas pokazywał si problem ogólny zdążyłam tylko powklejać zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!

Katrin kochana nie wiedziałam że masz za sobą tak ciężkie przeżycia, na szczęście masz Antonia, masz racje na pewno twój pierwszy Aniołek teraz czuwa nad braciszkiem!!!!!

Gabrysiu tak sie cieszę że mąż znalazł pracę dzięki której możecie być częściej razem!!
I z tym uśmiechem to prawda!!!! Oskar już od dłuższego czasu jak się budzi rano to wita mnie takimi uśmiechami że oczy po prostu przeciekają- dla takich chwil warto żyć!!

Kasi.k kochana tyle musiałyście się nacierpieć, dobrze że chociaż jest ciut lepiej, ale moim zdaniem to jest bardzo dziwne że nie dają jej lekarze :ico_szoking:

Cyprianek no i kacperek po prostu cudowni!!!!
A ja dziękuje za miłe słowa o moim synusiu!!!!

Basik każde dziecko jest inne i chyba ciężko jest przestawic takiego maluszka chyba najlepiej małymi kroczkami, Oskarek jest kąpany tak około 20.00, potem butla i praktycznie od razu zasypia(około 21.00) i budzi się w zależności od dnia miądzy 4-6 rano, ale w dzień mało śpi i muszę ci powiedzieć że też mi się nie zdarzyło żeby usnął sam w łóżeczku!!!

Szkoda że Dorunia nie może z nami poklikać...................

[ Dodano: 2007-06-05, 07:10 ]
Mam jeszcze chwilę więc wkleję zdjęcia..................

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-05, 07:14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-05, 07:22 ]
pokaże Wam 2 zdjęcia, na których najlepij widać jak Oskar się zmienił............

Tu jak miał 6 dni...........................

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-05, 07:24 ]
a tu robione wczoraj- czyli 2 miesiace i 11 dni.................

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-05, 07:46 ]
A macie cos zplanowane na dzień ojca, bo ja zamówiłam mojemu ślubnemu koszulkę na allegro ze zdjęciem Oskarka!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/item199338609_sup ... it_hi.html

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 cze 2007, 08:18

Caro, aż nie można uwierzyć że te 2 miesiące tak zmieniły Oskarka. Teraz to kawał faceta :ico_brawa_01: super.
Cyprianek Kuleczki też już taki duży :ico_szoking: . Jak człowiek patrzy na te szkraby to oczy same się śmieją.
Pomysł z taką koszulką bardzo mi się podoba, chyba też zrobię taki prezent :ico_brawa_01:
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie smoczków

[ Dodano: 2007-06-05, 08:43 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu dla porównania moje dziecko miało 8 dni
Obrazek
a tu tylko 6 dni
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 cze 2007, 08:46

czesc dziewczyny
Ale te dzieciaczki szybko sie zmieniaja ... u mojego Kacpra chyba az tak bardzo nie widac w koncu dopiero jutro skonczy 4 tyg .. a Wasze takie duze juz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-05, 08:51 ]
to Kacpi zaraz po urodzeniu ..mial 10 godzin
Obrazek
a to wczoraj:
Obrazek

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

05 cze 2007, 09:29

Mordeczko i ja dołącze do pochwał że jesteś dzielną , odważną i zorganizawaną osobą.Jak zauważyłaś nie jedna Cię podziwia , szczerze ja sobie nie wyobrażam siebie w tej sytuacji czworo dzieci ,sama , dom na głowie i zrobienie zakupów to nie lada wyczyn.Trzeba mieć na prawdę twardy charakter i tego Ci zazdroszczę.

Ja też zauważyłam jak nasze dzieci się zmieniają a szok przeżyłam jak po ciepłych dniach chciałam założyć szpiochy na 56 i żadne nie pasowało i widzę ze niedługo znowu będę robić wymianę.

Nie mam teraz za bardzo czasu bo to ostatnie dni przed chrzcinami , musiałam się trochę ojeżdzić żeby małemu kupić ubanko i trochę sie przeraziłam za strój na jedną okazję trzeba było wydać 80 zł.A ze sobą też miałam problem bo przez te cycki to nic nie pasowało a jak już to jak dla starej baby.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

05 cze 2007, 09:49

Dziewczyny to zadziwjajace na co dzien sie tak nie widzi zmiany w naszych dzieciaczkach dopiero zdjecia nam to pokazuja :ico_brawa_01: dla naszych zrowych najwspanialszych na swiecie dzieciaków

kasik jak Vikusia i Lenka miały byc do siebie nie podobne przecież to bliźniaczki , a całkiem serio to moja Lenusia ma taka jedna minkę co bardzo przypomina twoja coreczkę.

Dziewczyny kiedy dzień ojca ?? :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

05 cze 2007, 11:20

KATRIN bardzo mi przykro z powodu twojego aniołka :ico_placzek:
GABRYSIUJa używam smoczków avent
MORDECZKO jak sie nie zmienił pewnie że sie zmienił z dnia na dzień się zmieniają te nasze szkraby.
KASIK co to za lekarze niech ich szlag trafi że by męczyć taką niunie .Ale dobrze że sie polepszyło.A na brzuszek jest ten Sab Simplex bardzo fajny na kolki wzdęcia i bóle brzuszka on do kupienia w niemczech.
BASIKMoja Martynka to ostatnie karmienie ma o 18-19 potem śpi i budzi się 1-2 a potem 4-5 i 7-8 i w dzien co 3 godz.
:ico_brawa_01: WSZYSTKI DZIECIACZKI ŚLICZNIUSIE WIADOMO DLACZEGO BO NASZE :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-05, 11:53 ]
BĘBOLKU super że meżuś ma pracę i fajnie że masz go w domku

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 cze 2007, 13:13

Moje Kochane!
Moj maluszek konczy dzisiaj miesiac wiec stawiamy :ico_kawa: i :ico_tort:
Nie mam wiele czasu, bo idziemy dzis do lekarza dzieciecego i do ginekologa, wiec trzebya sie szykowac, a wiecie, ze przy takim maluchu to wszystko trwa dziesiec razy dluzej.Wklejam jedno zdjecie Antonia, ale wieczorem postaram sie z okazji miesiecznicy powklejac wiecej.
Obrazek

Kasik-ale masz przejscia w tej UK, jak ma dziecko same zwalczyc, jak nie chcialo jesc to przeciez moglo sie odwodnic!!! :ico_puknij: Dobrze, ze juz lepiej i mala dostaje powoli apetyt.

Sorrki, ze nie odpisalam na posty ale mam bardzo malo czasu.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 cze 2007, 13:33

Katrin wszystkiego naj naj naj najlepszego dla twojego
Antonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dużo zdrówka i miłości..............

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

05 cze 2007, 18:14

katrin, 100 lat dla Antonia!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

caro, super pomysl z prezentem dla taty :ico_brawa_01:

Basik, domyslam sie co przezywasz z laktatorem. Ja mialam podobne odczucia, ale przez miesiac chyba przyzwyczailam sie. Bo widzisz ze mnie taka madralinska, ze nie umialam dziecka do piersi przystawic. Stanelo wiec na tym, ze odciagalam i karmilam z butelki ...i tak do dzisiaj :ico_wstydzioch: Ja tez nie wiem jak to z mleczkiem bedzie u nas dalej. Na wszelki wypadek kupilam puszke mleka modyfikowanego. Najwazniejsze,zeby dzidzia byla zdrowa. Jezeli wygladalo, ze sie wymadrzam, to sorki nie mialam takiego zamiaru.

Dzieciaczki piekne i przy takim zestawieniu zdjec widac jak bardzo urosly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mayke obypalo na buzi kilka dni temu jak biedronke. W jakiej s madrej ksiazce przeczytalam, ze jej organizm oczyszcza sie z moich hormonow + jej gruczoly lojowe zaczynaja prace. Oby to bylo to. Czekamy az to paskudztwo zniknie.

Duzo zdrowka dla wszystkich maluszkw i ich mam!!!Caluski w pietki dla dzieciaczkow :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 cze 2007, 19:57

hej :-D
mam trochę czasu, bo me dziecię wreszcie zasnęło od 10 rano :ico_szoking: :-D nie wiem na jak długo, ale mam nadzieję, że na tradycyjne 30 minutek bo dzisiaj dzień kąpieli :-D

Na początek pozanudzam was wieściami co u nas :ico_oczko: :-D No więc wbrew usmiechom jakie już zdązyłam powstawiac w tego posta mam nerwa i to OGROMNEGO :ico_zly: bo była u nas HV dzisiaj i tak mnie wk.... że chyba pójde do przychodni i poprosze o zmianę!!! Ten durny babsztyl tradycyjnie zważył Vikusię i wyjeżdża do mnie z tekstem, że niedobrze bo dziecko przez tydzien przytyło tylko 60g a to duzo poniezej normy (powinno 200g :ico_noniewiem: )... ja jej na to, że przeciez mala ostatni tydzien miala biegunkę i w takiej sytuacji to chyba powinnysmy sie cieszyć ze wogóle cokolwiek nabrała na wadze a nie jeszcze spadła z wagi... a ta zasrana HV ze no w zasadzie to mozna na to spojrzec od tej strony, ale to i tak nieprawidłowa waga :ico_zly: a potem jeszcze na każde nasze pytanie (np. czy to normalne ze wczoraj Vikusi ulało się noskiem) ona ze wszystko jest normalne u niemowlaka :ico_zly: a juz na sam koniec to dała najwiekszego czadu, bo pytam się jej dlaczego jeszcze nie ma wyników badań na choroby genetyczne skoro miały być po 3 tygodniach (a to juz 5 tygodni) a ona wywala oczy i mówi, ze juz dawno są wyniki ale ona zapomniała mi powiedziec :ico_zly: no normalnie za calokształt dzisiejszej wizyty to ja bym ją :502: :502: :502:

no i dziecko mi się obudziło...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości