Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 mar 2008, 01:08

cześć Kobitki :-)

hektorka pisze:Choroba mnie wzieła
mnie też rozkłada...

hektorka pisze:ciągle oponka wokół brzuszka, chyba jakieś odsysanie sobie zrobie :-D
też o tym myślałam :-D bo w sumie byłoby najprościej, ale czytałam, że to bolesne bardzo :ico_olaboga:

kolorowych senków, a jak juz wstanieci jutro to :ico_kawa: dla Was :-D noo i miłego, spokojnego weekendziku :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 kwie 2008, 21:33

Hej

Ale mamy wpaniałą wiosne, uwielbiam słoneczko, cały dzionek razem z Kamilkiem spędziliśmy na dworku. chaba poliki sobie opaliłam bo cos mnie pieką.

dalej mnie kaszel meczy.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 kwie 2008, 22:59

hej :-)

hektorka pisze:Ale mamy wpaniałą wiosne, uwielbiam słoneczko, cały dzionek razem z Kamilkiem spędziliśmy na dworku. chaba poliki sobie opaliłam bo cos mnie pieką.
a u mnie dziś lało przeokrutnie... za to wczoraj właśnie było tak pięknie, jak piszesz :-) więc pewnie powędrowało to pikne słoneczko do Was :-D

hektorka pisze:dalej mnie kaszel meczy.
ja zdycham ogólnie :ico_chory: dopadło mnie cosik i od tygodnia nie chce puścić.... juz nie wiem, czym to tępić :ico_olaboga:
ale mam nadzieję, że sobie pójdzie :-)

miłego wieczorka :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 kwie 2008, 21:48

ananke, życze dużo zdrówka, ja nadal chora.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 kwie 2008, 08:04

hektorka, oj...to trzyma nas razem.. niedobra wiosenka takie zarazy nam tu zasyła :ico_nienie: , ale pewnie szybko pójdzie - musimy się kurować :ico_sorki:

hektorka, zdrówka dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 kwie 2008, 18:27

wszystkim chorusianym życzę dużo zdrówka :ico_buziaczki_big:
jutro mamy Radusiową imprezkę, mój łobuz skończył w poniedziałek dwa latka
ale leci ten czas, prawda?
już nie mogę się doczekać, kiedy będę miała wiecej czasu dla siebie, jak pójdzie do szkoły :-D
żartuję, osobiście uważam, że ter nasze dzieci mają jakoś tak strasznie mało dzieciństwa - ja skakałam w gumę i grzyba, grałam w klasy, ścigałam się z chłopakami na rowerach, grałam "w paletki" (czyli badmintona) i robiłam mnóstwo innych ciekawych rzeczy z koleżankami i kolegami z bloku
a teraz na podwórku stoją 5letni cjhłopcy z karabinami na ramionach i krzyczą: zabiję go, to mój zakładnik! :ico_olaboga: co się porobiło?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 kwie 2008, 23:15

matula1 pisze:wszystkim chorusianym życzę dużo zdrówka
to ja korzystam, bo nadal mnie coś trzyma :ico_chory:

matula1 pisze:jutro mamy Radusiową imprezkę, mój łobuz skończył w poniedziałek dwa latka
ale leci ten czas, prawda?
no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i "sto lat, sto lat" :ico_tort: i udanej imprezki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

matula1 pisze:a skakałam w gumę i grzyba, grałam w klasy, ścigałam się z chłopakami na rowerach, grałam "w paletki" (czyli badmintona) i robiłam mnóstwo innych ciekawych rzeczy z koleżankami i kolegami z bloku
kupiłam synowi dzis skakankę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , bo marudził, że w szkole na gimnastyce skakali i juz ją wypróbowałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D

miłego weekendu Kobietki :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 kwie 2008, 13:11

Matula dla Radzia
W dniu Twoich urodzin, składam Ci życzenia: aby się spełniły wszystkie Twe marzenia, które są dla Ciebie jak słońce dla świata. Niech szczęśliwie płyną Twe kolejne lata.

ananke, mi już przeszła choroba jeszcze kaszelek troszke dreczy, ale najgorsze mam juz za soba.
Może ja tez sobie kupie taka skakanke i zaczne skakać, aby pozbyć sie kilosów, choć teraz nie mam na nic czasu, jak sie zrobiło cieplej to wychodzimy z kamilkiem na dwa długie spacerki, wiec prawie nas w domku nie ma. powietrze swoje robi, bo Kamil juz o 20 chrapie, a tak zasypiał ok 22 wiec dla mnie to było bardzo męczące.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 kwie 2008, 14:27

hektorka, pomysł ze skakanką boski, normalnie czuję mięśnie niesamowicie, a wczoraj tylko troszkę poskakałam. :-) Dziś pod wieczór zamierzam powtórzyć :-)
Widzę, że Twój Kamil, jak mój Norbert, jak ma gdzie upuścić troszkę energii (choćby na spacerze) to zasypia o przyzwoitej porze :-)

ja mykam w gary i raczej, jak co weekend, będę z doskoku, także życzę Wam miłego, spokojnego weekendu :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

11 kwie 2008, 22:40

A co tu takie pustki, kurcze wątek znowu zamiera.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość