Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 wrz 2008, 08:50

Witam dziewczynki,piekna pogoda u nas to zaraz zmykamy w teren :-D



asiula26, bidulko musisz sie jakos zregenerowac moze hmmm moze wizyta u fryuzjera,kosmetyczki??? i sie kochana nie stresuj bo niebawem to cien z Ciebie zostanie!!przedewszystkim duzo zdrowka kochana :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


agniecha772, to mialas przeboje z tymi soczewkami!!moj maz nosi soczewki!


Aleksandrowicz pisze:CZY WASZE DZIECI JUZ ŁADNIE BIEGAJA???ALEK LUBI BIEGAC I SIE WYRYWA NA DWORZE JAK NIE WIEM, ALE ON ZARAZ JAK SIE ROZPEDZI TO JAK GŁUPI LECI I PADA...I W OGOLE SIE POTYKA...JAK WASZE DZIECI OPANOWAŁY CHODZENIE????
u nas to juz jest ok,Wiki jak tylko wyjde z domu to ja puszczam na trawe i biega jak szalona ma to juz opanowane,oczywiscie jak sa jakies nierownosci to sie wywroci ona zawsze na kolana kleka!!

[ Dodano: 2008-09-04, 08:54 ]
Mamy dzis zamiar popoludniu isc do takiego Domu Zabaw dla dzieci otworzyli niedaleko nas :-D mezulek wroci to podjedziemy z Wiki :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 wrz 2008, 09:33

hej
ja na nogach od 6.30 a noc była nieciekawa, Emi ciągle sie budziła, nie wiem dlaczego

Aleksandrowicz, jem tak sobie bo nie mam apetytu, nie moge zjeśc śniadania, normalnie zaczynam jeść dopiero po południu

jescze tylko dziś i jutro i mam nadzieję że sobota wolna

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

04 wrz 2008, 10:19

Witam usypiam mego potworka,wczoraj komary okropnie pocieły-szoka smarowałam go ofem.Nasze małżeństwo chyba nie ucierpiało na tej rozłące i tak co raz kłócę się z mężem o byle co,głupi mam charakter

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 wrz 2008, 11:22

Wtam na dzień dobry wszystkiego dobrego z okazji 3rocznicy ślubu (mam nadzieję że dobrze zapamiętałam) o tym że obrączkę czeba całowac to nie słyszałam :ico_szoking: no ale my już 7lat jesteśmy to co trzeba pocałowac???? :ico_oczko:

Asiula może to głupie co powiem ale zazdroszczę ci tego braku czasu , ja nie mam co ze sobą zrobic.Zawsze pracowałam , a teraz ? Co do chudnięcia nie masz pojęcia ile ja bym dała żeby stres tak na mnie działał.Ale poważnie to jak to z tobą jest , bo też się zastanawiałam czy nie jesz czy jesz normalnie?

Alexadrowicz i Indygo no Klaudia w szkole czuje się jak ryba w wodzie mama gapa zapomniała zrobic fotki ale 15.10.mają pasowanie na ucznia więc nic straconego

Magda no wiesz jak możesz tak mówic że nie tęsknimy :ico_nienie:

Co do pisania na wątku to się zgadzam z Frydzą jest fajna pogoda więc kożystamy.
Choc ja mieszkam na odludkowie dolnym i sama łażę , bardzo brakuje mi osoby do której mogłam bym wpaśc na kawkę tu blisko .Czasami bardzo żałuję że nie mieszkamy gdzieś w mieście

Co do basenu Klaudia się pluskała jeszcze buty se rozwaliła , sandałki .3miesiące dopiro miały :ico_olaboga: ale co zrobic

Co do wyjazdu za granicę to ja nie wiem co powiedziec jak bym nie miała za co życ to chyba bym pozwoliła mężowi .Rozumie takie pary , na taki krótki okres jak twój Alinko
ale na 3-4lata jakoś sobie tego nie wyobrażam dla tego Bcian podziwiam cię i twoją rodzinkę że wytrfaliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alexandrowicz co do biegania to moja taka narwana że jeszcze sie przewraca co do chdzenia to ładnie jej to idze .Filmik wam szczele jak to ze mnie mama , co byś cie mieli kogo pokrytykowac. HI HI Zobaczycie

Acha pragnę poinformowac że Wiki znalazła sobie super zabawę , mianowicie gryzienie mamy :ico_zly: a jak mama powie że nie wolno że boli .To jeszcz płacze że jej nie pozwolę

Kamilko jak tam tatuażyk zrobiłaś????????????????????????????????????

[ Dodano: 2008-09-04, 11:22 ]
Asiula a może jakieś witaminki na apetyt.Bo właśnie dotrzytałam że nie masz ochoty.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 wrz 2008, 11:46

edyta29 pisze:Acha pragnę poinformowac że Wiki znalazła sobie super zabawę , mianowicie gryzienie mamy a jak mama powie że nie wolno że boli
hoho to wszystkie dzieci wampirki :ico_szoking: :ico_szoking: Wiki tez zaczyna gryzc!!

[ Dodano: 2008-09-04, 11:47 ]
edyta29, ty masz daleko do Katowic???moze kiedys bysmy sie spotkaly??

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

04 wrz 2008, 12:45

Nikomu tego nie polecam,było okropnie długo marudziłam mężowi żeby wrócił do Polski,tu w kraju było ciężko z pracą i dlatego musiał wyjechać.Teraz ma tu swoją firmę i jest ok.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 wrz 2008, 13:29

edyta29 pisze:Asiula może to głupie co powiem ale zazdroszczę ci tego braku czasu , ja nie mam co ze sobą zrobic.Zawsze pracowałam , a teraz ? Co do chudnięcia nie masz pojęcia ile ja bym dała żeby stres tak na mnie działał.Ale poważnie to jak to z tobą jest , bo też się zastanawiałam czy nie jesz czy jesz normalnie?


EDYTKO A JA WIELE BYM DAŁA ŻEBY ODPOCZĄĆ DLATEGO NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ 13 PAŹDZIERNIKA BO WTEDY ZACZYNA MI SIE 2-TYGODNIOWY URLOP :-D A CO DO KRPOELEK NA APETYT, TO JUZ PRÓBOWAŁAM Z MARNYM SKUTKIEM

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 wrz 2008, 13:30

dziewczyny ale mi się ostatnio nudzi w tej pracy...... bllleeeee... dostałam jakiegoś mega lenia i nic mi się niechce... :ico_noniewiem: najchętniej pojechałabym do domu i pobawiłabym się z moją Kali

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 wrz 2008, 14:21

cześć Wam. My z Tomkiem już po zabawie na placu zabaw, ale się wyszalał! że już w samochodzie zasnął!i teraz słodko śpi...Pisałyście o chodzeniu Waszych chodziaczków,że biegają jak szalone, mój Tomek jest tak ostrożny że aż sam mnie zadziwia! Jak jest jakiś stopień to przechodzi 4 i jeszcze nie umie biegać, to chyba bardzo dobrze... :ico_haha_01:
edyta29, dzięki za życzenia,i trochę Cię rozumiem z tą pracą że chciałabyś iść do pracy ale to znowu byś narzekała jak asiula26, to jest nasz naród polakowi nigdy nie dogodzisz :-D
Jestem w sytuacji jakiej jestem, jest mi ciężko.Ale współczuje mamom które musiały [chciały] wrócić do pracy. Bo myślę że to jest jedyny, niepowtarzalny czas matki z dzieckiem, kiedy ono jest małe. Troche nierozumiem tych mam które wracają do pracy jak dziecko ma miesiąc, :ico_szoking: tu mam obok sąsiadke, oczywiście dziecko dostaje butle bo mama nie ma czasu!
Może tak piszę bo jestem wielką zwolenniczką karmienia piersią i uważam że wszystkie mamy powinny to robić [no oczywiście są wyjątki] Bo mnie wkurzyła Trecy Hogg autorka książki "Język niemowląt" że to jest wybór mamy czy będzie czy nie będzie karmić. To po co jej natura dała piersi? no wiecie mam nadzieje że nikogo nie uraziłam ale takie są moje refleksje... :ico_oczko: pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 wrz 2008, 15:08

agniecha772 pisze:edyta29, dzięki za życzenia,i trochę Cię rozumiem z tą pracą że chciałabyś iść do pracy ale to znowu byś narzekała jak asiula26, to jest nasz naród polakowi nigdy nie dogodzisz


ja nie chciałam żeby moje słowa zabrzmiały jak narzekanie, to było wyrażenie moich uczuć i stanu w jakim ostatnio jestem, a to że polacy narzekają to fakt, czasami też się do nich zal;iczam ale nie tym razem, poprostu jest mi ostatnio ciężko i chciałam żebyście o tym wiedziały

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość