Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

15 gru 2008, 10:44

Witam serdecznie,przez weekend nie wpadałam bo rodzina meża przyjechała.Roboty miałam od cholery,no bo w końcu to 4 osoby więcej do obsłużenia.i to jeszcze przez 2 dni.No ale raz nie zawsze.
Wczoraj zaczęła mi sie @,pora więc rozpocząć nowy cykl staraniowy.Ale jakoś nie chce mi sie o tym myśleć.Mąż mi schował gdzieś moje poprzednie wykresy,bo miałam na kartkach.Nie wiem gdzie ale jakos szukać mi się nie chce.Termometr też już odlożyłam.Co ma być to bedzie.Będę cierpliwie czekać,aż zawita u mnie zdrowa fasolka.Może zajmie to jeszcze sporo czasu,ale wiem że warto :)
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 gru 2008, 11:23

ramonka, no własnie tak przy kichaniu i smiechu tez poprzednio tez tak miałam ale nie chce zabardzo sie nakrecac, dzieki za komentarz pod wykresikiem ale tempka raczej nie była zakłócona :ico_noniewiem:
geheimnis, dobre podejscie moze faktycznie w ten sposob troszke odpoczniesz a w tedy kto wie ...... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

15 gru 2008, 12:27

geheimnis, dobre podejscie moze faktycznie w ten sposob troszke odpoczniesz a w tedy kto wie ...... :ico_ciezarowka:
Zmieniło mi się troszkę podejście po sprawy dziecka,bo ja już nie mam siły się tak przejmować.Z resztą oprócz wykonczenia psychicznego to ja nic dzieki ciągłemu myśleniu o fasolce nie uzyskałam.więc po co dalej się wykańczać.Zobaczymy jak będzie,choć na nic już nie licze.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 gru 2008, 17:57

oprócz wykonczenia psychicznego to ja nic dzieki ciągłemu myśleniu o fasolce nie uzyskałam.więc po co dalej się wykańczać
odpocznij od tego myslenia

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 gru 2008, 20:37

Dokładnie można zwariowac jak się cały czas mysli o jednym i tym samym,ja juz tez przystopowałam właśnie mi nadchodza dni płodne,ale ani mi sie myslec,że zajde w ciąże heh i sama przyjemność z przytulanka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 gru 2008, 11:47

Witam dziewczynki z ranka!!!!
Mam dziś zły dzień płacze od rana wczoraj mama zajechała mi auto ktore miałam sprowadzic w marcu i silnik jest do nonono rany ..... co za dzień, a do tego strasznie tesknie za moim tatątory juz nie zyje od 1,5 roku :ico_placzek:
Nie daje dziś rady ...... mam masakrycznego doła

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

16 gru 2008, 12:03

Sabcia, czesc kochaniutka:) i reszte dziewczynek tez goraco witam...ale mnie nie bylo?!
u mnie to taki dluuugi weekend wychodzi sob,niedz,pn.zawsze mielismy cos z mezulkiem do roboty:)
sabcia nie martw sie ,samochodzik rzecz nabyta,nie ten to nastepny,a z reszta dobrze ze go nie wzielas skoro zepsol sie twojej mamie,to jakbys go sprowadzila to by sie tobie zepsol:)wiec chyba lepiej ze tak wyszlo:)
a co do twoich boli jajka:)...to mnie wlasnie lewe bardzo pobolewalo i czasem klulo,wiec nienakrecajac cie rzycze powodzenia:)
zajrze pod woj wykres...
pozdrawiam was wszystkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 gru 2008, 12:57

Witam serdecznie,ja od wczoraj od godziny 7 sama siedzę w domu,mąż wróci po dyżurze dwudziestoczterogodzinnym i po dzisiejszym ośmiogodzinnym szkoleniu około 17. chałupka posprzątana,pranko już drugie robię.Wymalowalam się już i wystroiłam bo dziś mija nam z męzem półtora roku od ślubu.ale jakoś niczego specjalnego nie szykuję,bo mężuś wróci pewnie z pracy padnięty jak nie wiem,zje obiad i pójdzie spać.Ewentualnie wieczorkiem obejrzymy razem jakąś komedyjkę.
Aha,znalazłam moje wykresy które moj mężuś schował przede mną.Wiecie co,schowalam je z powrotem. Mam już dość. Należy mi sie odpoczynek psychiczny chociaż w tym jednym cyklu.Nie będę wariować, bo jakoś mi sie nie chce.Od nowego roku może znowu mnie ruszy.Nadzieja wciąż jest,że kiedyś tam się uda,ale chwilowo sił mi brakuje na to wszystko.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2008-12-16, 12:00 ]
a co do twoich boli jajka:)...to mnie wlasnie lewe bardzo pobolewalo i czasem klulo,
Mnie też czasem jajniki bolą,zaczynają z tydzien przed okresem.Chyba się przygotowują do nowego cyklu.Ale to mam dopiero tak od kilku cykli.Przed ciażą i w czasie jej krotkiego trwania nigdy jajniki nie dawały o sobie znać.
Ale kobiety są różne,jeśli u Ciebie nigdy bólu jajników nie było to może to właśnie jest jeden z pierwszych objawów ciaży? kto to wie.Powodzenia Sabcia.Trzymam kciukasy oby to jednak była :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-12-16, 12:07 ]
Nie daje dziś rady ...... mam masakrycznego doła
Kochana,glowa do góry.Olej to wszystko.Mnie tez sie trafiają takie beznadziejne chwile,kiedy nic mi się już nie chce.Wszystko nagle traci sens. Z resztą same dobrze o tym wiecie,bo nie raz smęciłam Wam tu na forum.Machnij na to wszystko ręką.Ja tak z robiłam.Staram sie odseparować od tych ciaglych mysli o dziecku,o tym że pracy znaleźc już od 5 mcy nie moge, o tym że mamy kupę kasy za kredyt do spłacenia.Staram sie o tym nie myśleć.
Tobie radzę to samo.Bo i tak będzie dobrze,ja w to wierzę.

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

16 gru 2008, 13:10

geheimnis, witaj ,widze,ze nie tylko ja piore gadzety:)
własnie skonczylam prac 1 ture poscieli i wrzucilam 2...powiesilam na kaloryferach i mi tak pieknie pachnie lenorem w calym domu...chyba puszcze pawika?:)
masz racje kochana z tymi wykresikami-jesli ma cie to stresowac,to po co sie nadwyrezac,przeciez i tak po tylu obserwacjach wiesz miejwiecej kiedy jestes plodna-wiec pewnie chcac niechcac pomyslisz o tym:)
...i nie zaprzataj sobie głowy starankamui na sile bo to pogarsza sytuacje:)
buziaki

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

16 gru 2008, 14:46

Witajcie kochane..geheimnis, widze,ze i ty rowniez nie mozesz znalezc pracy ehh ja szukam rowniez juz ok 5 miesiecy i nic kompletnie nic a niby Wrocław to takie duze miasto :ico_sorki: opadam z sił..geheimnis, gratuluje 1,5 roczku :ico_brawa_01: .

a ja wczoraj zaczełam badac szyjke macicy heh "badać pisze" nie wiem gdzie ona sie znajduje bo poprostu mam za krotkiego palca bo nie umiem jej wyczuć :ico_noniewiem: znaczy czuje cos tam w pochwie taka jakas gulke cholercia wie co to jest,ale czy to jest to nie wiem...Sabcia, nie martw sie kochana jak nie to autko to bedzie inne...heh tylko to sie łatwo mówi :ico_sorki: mój tato również nie zyje jak i moja mama też bardzo za nimi tęsknie bo nie mam nikogo oprucz mojego R i cioci:(

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość