Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 lis 2008, 13:01

O i dla Mirusia torcik :ico_tort: :ico_brawa_01:

My o 8 poszliśy na drzemkę. Norbert obudził się 25 po dziewiątej więc go zsadziłam na podłogę i bawił się a ja jeszcze z na wpół przymkniętymi oczami po leżałam w łóżku. Rafał jeszcze śpi.. ale tak do 12 i na zakupy chyba bo lodówka zaczyna pustkami świecić..hehe :ico_haha_01:

Kurcze, rano Norbert coś mi wcisnął na lapku czy to myszką i mam teraz na forum taki malusieńki druczek :ico_noniewiem: .

pinko pisze:ja robię na obiadek naleśniki, właśnie się pieką w piekarniku.

A co za naleśniki robisz? I właściwie bardziej zaintrygowało mnie to, że w piekarniku je pieczesz :ico_noniewiem: Ja zawsze na patelni smażę.
Podrzuć przepis to może i ja zrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 lis 2008, 13:24

kiedyś robiłąm omlety w piekarniku, ale naleśników faktycznie jeszcze nie :-)

Kuba wyjechał 5 minut temu-zabrał innego kolegę, pożyczył dla niego pieniążki i pewnie są już gdzieś koło korony... martwię się strasznie o Niego, trzymajcie kciuki żeby dojechał cały i zdrowy :ico_sorki: jeszcze tak mu było przykro, że się z Gabrielem na 10 dni rozstaje, no ale czasami trzeba, cóż poradzić...

Gabriel śpi póki co, jak się obudzi to pójdziemy na dwór...

a między Mają i Melą faktycznie ogromna różnica, niby po buźkach widać, że wiek podobny, ale posturą sie różnią bardzo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 lis 2008, 13:37

Kurcze, rano Norbert coś mi wcisnął na lapku czy to myszką i mam teraz na forum taki malusieńki druczek :ico_noniewiem: .

w prawym dolnym rogu masz taką lupę i ileśtam procent, naciśnij tam i wybierz 100% jeżeli masz internet eksplorera

Justyna to trzymamy kciuki żeby dojechał

[ Dodano: 2008-11-05, 12:38 ]
a i mnie też zainteresowało że w piekarniku ale później pomyślałam że może tam zapieka je później :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 lis 2008, 13:54

my wlasnie wrocilismy z zakupow moja niunia dostala lalke Baby Anabel sie smiejemy z mezem ze nasze dziecko za to ze jest niegrzeczne dostaje prezenty bylismy dzisiaj zobaczyc zabawki i wybrac co mozemy Maji na roczek kupic i mojej siostrzenicy zobaczyc czy jest tutaj stroj JODY z gwiezdnych wojen bo wszystkie dziewczynki chca byc ksiezniczkami a ona Joda

Majunia usnela a ja tez ide sie polozyc bo ejstem wykamana

Fintifluszka pisze:a między Mają i Melą faktycznie ogromna różnica, niby po buźkach widać, że wiek podobny, ale posturą sie różnią bardzo :ico_haha_01:


miedzy mamami tez jest roznica no ale mela ma troche ponad 6kg a maja prawie 10

ostatnio dostalam znizke w carefurze na pampersy jak kupie 3 paczki to dostane znizke 20e a paczka wlasnie tyle kosztuje wiec bede miala zapas na dlugo bo w paczce sa 104szt

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 lis 2008, 15:00

Fintifluszka pisze:jeszcze tak mu było przykro, że się z Gabrielem na 10 dni rozstaje
A, że z Tobą się rozstaje to nie? :ico_oczko:

Renia0601 pisze:w prawym dolnym rogu masz taką lupę i ileśtam procent, naciśnij tam i wybierz 100% jeżeli masz internet eksplorera
Mozille mam :ico_noniewiem:

Renia0601 pisze:a i mnie też zainteresowało że w piekarniku ale później pomyślałam że może tam zapieka je później :ico_noniewiem:
Też pomyślałąm, że może dopieka je tam... ale nasze zaciekawienie rozwiąże Aga jak wejdzie na forum :ico_haha_01:

iwona83 pisze:ostatnio dostalam znizke w carefurze na pampersy jak kupie 3 paczki to dostane znizke 20e a paczka wlasnie tyle kosztuje wiec bede miala zapas na dlugo bo w paczce sa 104szt
Niezłą zniżkę masz.. nic tylko przewijać.. przewijać.. przewijać... :ico_haha_01:

[ Dodano: 5 Listopad 2008, 14:03 ]
Renia0601 pisze:w prawym dolnym rogu masz taką lupę i ileśtam procent, naciśnij tam i wybierz 100% jeżeli masz internet eksplorera

Idąc tym tropem już rozwiązałam problem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 lis 2008, 15:17

CleoShe pisze:Idąc tym tropem już rozwiązałam problem

a już miałam pisać :) Artur też potrafi mi wszystko poprzestawiać jak siedzi akurat ze mną na kompie

CleoShe pisze:iwona83 napisał/a:
ostatnio dostalam znizke w carefurze na pampersy jak kupie 3 paczki to dostane znizke 20e a paczka wlasnie tyle kosztuje wiec bede miala zapas na dlugo bo w paczce sa 104szt
Niezłą zniżkę masz.. nic tylko przewijać.. przewijać.. przewijać... :ico_haha_01:

no dokładnie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-05, 15:09 ]
ja już tylko 20 minut i come home :-) chciałabym z Pysiem na dwór wyjść ale ta gorączka to raz a dwa ciemnawo się szybko robi teraz :/

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2008, 17:43

CleoShe pisze:A co za naleśniki robisz? I właściwie bardziej zaintrygowało mnie to, że w piekarniku je pieczesz :ico_noniewiem: Ja zawsze na patelni smażę.
Podrzuć przepis to może i ja zrobię :ico_oczko:

hehhhe, naleśniki całkiem normalne, smażę na patelni, potem nałożyłam miesznkę serka śmietankowego z dżemem truskawkowym i zawinęłam rulony. Zawsze jeszcze je smażę na patelni, żeby były chrupiące, ale Jarek ma problemy z wątrobą (nie może smażonego), więc wrzuciłam je na chwilę do piekarnika :-)
Fintifluszka pisze:trzymajcie kciuki żeby dojechał cały i zdrowy :ico_sorki:

Trzymamy, daj znać jak dojedzie :-)
Renia0601 pisze:a i mnie też zainteresowało że w piekarniku ale później pomyślałam że może tam zapieka je później :ico_noniewiem:

CleoShe pisze:Też pomyślałąm, że może dopieka je tam... ale nasze zaciekawienie rozwiąże Aga jak wejdzie na forum :ico_haha_01:

hehehe, jedne naleśniki, a takie zainteresowanie :-D nie pomyślałam, że tak będzie heheheheheh
iwona83 pisze:ostatnio dostalam znizke w carefurze na pampersy jak kupie 3 paczki to dostane znizke 20e a paczka wlasnie tyle kosztuje wiec bede miala zapas na dlugo bo w paczce sa 104szt

I to jest czysty zysk, czemu w polskich carrefourach nie ma takich promocji? :)

A my na długim 4-godzinnym spacerze byłyśmy, wróciłyśmy niedawno do domku, Ulek zjadła jabłuszko i się ładnie bawi na podłodze.
Taka piękna pogoda, normalnie jak lato, musiałam ściągnąć kurtkę bo tak mi gorąco było, a że miałam krótki rękaw, to chyba dziwnie wyglądałam, ale co tam :-) Byłyśmy na Wyspie karmić kaczki i gołębie i przypłynęły też łabędzie, wyszły na brzeg i z rąk nam jadły, wcale nie bały się nas, Ule była zachwycona :-) Potem wkleję Wam fotki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 lis 2008, 20:50

Gabriel śpi, kilka minut temu wychodząc z sypialni, wzięłam telefon i okulary i nagle usłyszałam jakiś dziwny cichy dźwięk-patrzę na telefon, a tam "dzwonię do... Aga tiktak" :ico_puknij: :ico_haha_01:

Kuba miał dzisiaj przygodę z tą podróżą-rowerem by szybciej dojechali, godzinę po wyjściu z domu dzwoni do mnie, że już ponad 200km przejechali-zaraz mi się włos zjeżył, bo biorąc pod uwagę, że jeszcze cały Wrocław musieli zjechać, można przypuszczać, że autostradą gonili grubo ponad 200 :ico_zly: w każdym razie Kuba nie pomyślał o tym, że przy tak wysiłkowej jeździe w wietrzną pogodę z pasażerem i dwoma spakowanymi plecakami motocykl spali mu więcej paliwa-miał wszystko obliczone na zatankowanie, a ważne tu jest, że motocykl ma znacznie mniejszy zbiornik niż samochód, nasz kolega jadąc tą trasą zawsze musi brać ze sobą karnister, bo ma na tyle mały zbiornik, że w jednym miejscu nie starcza mu benzyny, bo pomiędzy stacjami jest tak ogromna odległość, w każdym razie stało się i nagle stanęli na środku autostrady-biedny Rafał leciał do stacji kilkanaście kilometrów (więc i tak miał szczęście) pieszo, złapał stopa na powrót, ale przywiózł tylko 5 litrów miało im starczyć do następnej stacji, ale okazało się, że były roboty na drodze i straszne korki i co? znowu zabrakło! dzwoniłam do niego o 18 to właśnie z kimś jechali w kierunku motocykla... z benzyną :ico_puknij: za chwilę zadzwonię, może w końcu dojechali, najdłużasza podróż do krakowa o jakiej słyszałam

[ Dodano: 2008-11-05, 19:56 ]
heh, no właśnie dojechali :ico_haha_01: Gosia mi wyleciało zupełnie z głowy, że w Krakowie mieszkasz :-) Kuba mieszka w hotelu kilkadziesiąt metrów od wawelu-teraz stał przed drzwiami i mówił, że ma przed soba wawel :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2008, 21:44

Fintifluszka pisze:Gabriel śpi, kilka minut temu wychodząc z sypialni, wzięłam telefon i okulary i nagle usłyszałam jakiś dziwny cichy dźwięk-patrzę na telefon, a tam "dzwonię do... Aga tiktak" :ico_puknij: :ico_haha_01:

Spoko, nic się nie stało wielkiego :-) o tej godzinie mam już wyciszony telefon :-)

Co do Kuby, chciał szybko i wcale Mu się to nie opłaciło... hehehehe :-D Dobrze, że cało dojechał :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 lis 2008, 21:53

Moj smyk to chyba na nowy czas sie nie przestawil jeszcze jesli chodzi o spanie, wczesniej kapalismy go o 20.00 teraz ledwo co do 19.15 wysiedzi taki padniety ze nawet nozkami nie chce mu sie przebierac... :-) ale na szczescie nie ma to wplywu na to jak dlugo spi...

Aga czekamy na fotki z labedziami :-) :ico_sorki:

Justyna, no faktycznie dluga podroz zaliczyli.... dobrze ze w koncu dojechali szczesliwie!! No hotel z widokiem na Wawel, niezle :ico_brawa_01: ja mam kawalek na Wawel....

Ja dzisiaj robilam golabki, teraz sie juz gotuja...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość