Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 10:57

Paskudna pogoda...zaczęło się wczoraj popołudniu..deszcz i silny wiatr :ico_zly: I to ma być May??? Dobra mi wiosna..

Ta góra u Marittki to coś mi się domyśla,że stok zjazdowy,tak Marittko??

Riterka pewnie walczy z :ico_chory: :513: i brzuszkiem.Powrotu do zdrówka Karolinko.

Mój Joachim już 3 dzień sam zasypia w dzień i w nocy sam w łóżeczku.Pomruczy jak kotek,pogada ta-ta i odpływa.. :-D Przed chwilą też tak zasnął.Wczoraj pierwszy raz jabłka z brzoskwiniami jadł.Dziś dałam mu chlebka z masełkiem.Jakoś ostatnio nie ida mu te jarzynowe ze słoiczka z datą ważności 2 lata :ico_szoking: Domowe woli żarełko :ico_szoking: A co do podnoszenia pupy do góry to mój też tak ma.I to niezależnie czy na plecach leży czy na brzucholku.Energii ma za 5-ciu Joachimków.

Wczoraj zamiast do Zoo mąż zabrał nas na wieś.W tym tygodniu jak będzie ładnie to pojedziemy do Zoo.I chyba wszysto między nami idzie ku najlepszemu...

Witaminko---mąż chyba naprawdę się przestraszył tego rozstania.Powodzenia :ico_oczko:

Chętnie się :ico_kawa: z mleczkiem napiję bo jakoś sennie się czuję.

[ Dodano: 2007-05-07, 11:04 ]
A tak dla przypomnienia jutro nasze Skarby:Lilunia-Marittki,Hania-Kasiuli77,Jaś-Eli,i Tomuś-Ani27 będą obchodzić 7-io miesięcznice.

Mk--i Ciebie dopadł kryzys małżeński? :ico_pocieszyciel: Oskarek już podnosi się do stania?

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 maja 2007, 11:09

Mosob, u nas maluchy mogą jeść a u Was spać :ico_brawa_01: będzie git!

MK, kiedy my się nareszcie wyśpimy?

Co do usypiania to mój też sam nauczył się usypiać, bez smoka, bez marudzenia, kładę go do łóżeczka i wychodzę - to dzięki tej książce, ale w nocy nadal marudzi - najlepsze, że on śpi i przez sen tak marudzi, skopuje się, i czasem nawet płacze!

Sosenko, mam nadzieję, że Jaśko zacznie się sam bawić, bo mi ręce chyba odpadną, do tej pory mi nie "ciążył", a teraz zaczyna. Zamówiłam fotelik do karmienia ale jak jemu nie chce się w wózku siedzieć to chyba w foteliku też nie wysiedzi. Najlepiej żeby był noszony, żeby mu pokazywać różne rzeczy, najfajniej bawić się rzeczami, które nie są zabawkami, zabawki są nudne!

Anetko, cieszę się, że z mężem lepiej! :ico_brawa_01: Dziś od Ciebie i Witaminki dobre newsy!

Ciekawa co słychać u pracującej Kasi - mamy Oli, też dawno nie zaglądała....
A Margo może faktycznie pracuje już :(

Chloe, fajnie, że masz już załatwione siedzenie w domku z MAciejem :ico_brawa_01:

Jagulka, ja chcę mieszkać tam gdzie Ty!
Jak to jest, że nie lubię dużych miast i przyszło mi mieszkać w takim wielkim brudnym? Dobrze, że mam blisko lasek bielański, bo inaczej to byłoby źle!

[ Dodano: 2007-05-07, 11:10 ]
Anetko, kochana jesteś,że pamiętasz o 7 miesiączkach naszych skarbów :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 11:17

Elu mój Joachim też lubi jak mu się wszystko pokazuje i najchętniej to by wtedy tego sam dotknął i posmakował :-D Dobrze,że jeszcze nie wkurza się jak mu to coś z łapek zabieram.Jeszcze nie pojął że wtedy zapłakać trzeba na znak protestu.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 maja 2007, 11:53

Nareszcie weszłam na forum. Mój mały też uwielbia jak mu się pokazuje różne rzeczy i chętnie je smakuje :ico_szoking: Dzisiaj obudziło mnie delikatne dotykanie mojej ręki. To Maciuś nią się bawił :ico_haha_02: Mam tak blisko łóżko jego łóżeczka :ico_haha_01: Myślałam przenieść małego do jego pokoju jak skończy 6 miesięcy ale na razie to odpada, bo zaczął budzić się w nocy. Czy waszym maluchom też sie zdarza, że w nocy przekręcają się na brzuszek a jak im się to nudzi to płaczą? Maciej zawsze się budzi i płacze :ico_placzek: Może mu główka cierpnie??A tak mi pięknie spał przez te wszystkie miesiące.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

07 maja 2007, 12:04

Hej!
U nas dzisiaj przepięknie słoneczko świeci poprostu cudnie :ico_brawa_01:
Anetko , Witaminko widze, że u was co raz lepiej :-) nie którzy faceci są uzależnieni od kolesi inni od mamusi ale przecież z nimi przytulanek :ico_nienie: będzie :-D jak to dojdzie do ich malutkich główek to odrazu truchleją :ico_haha_01:
Elu fajnie, że Jasio już sam zasypia :ico_brawa_01:
Cieszę się, że wam się podoba u nas w takim razie zapraszam pod namioty zrobimy ogólny zlot czarownic :-D Sosna napewno się nie wywinie :ico_haha_01:
Maritko my mieszkamy w Beskidzie Śląskim między Żywcem a Szczyrkiem prawie pod samym Skrzycznym .
Jagoda dzisiaj świruje :ico_olaboga: nie chce jeść i ledwo ją uspałąm :ico_puknij: a mnie dzisiaj cosik słabiutko jak z nią poszłam na spacerek to się mi w oczkach cmiło.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

07 maja 2007, 12:14

Elu jeszcze chyba poczekamy z tym spaniem chyba że z mężami zostawimy uciechy i pojedziemy na wczasy:D U mnie to samo płacze przez sen kopie wypluwa smoczek potem go chce...ech...zasypiac tez nie zasypia sam.....
Alle cieszę się, że jest zdrowy(zawsze w kazdej sytuacji trzeba dostrzegać plusy:D

Oskar jak się przez sen przewroci na brzuszek to zaczyna się poidnoscic i ryczec...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 maja 2007, 12:18

hej kochane - z samego rana :-D

zaraz wrócę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

07 maja 2007, 12:18

mk :ico_buziaczki_big: twój małż też coś świrować zaczął te kryzysy chyba jakieś zaraźliwe są dobrze, że już wracacie do zdrówka.
Riterko i Olivko zdrowiejcie szybciutko :ico_buziaczki_big:
Riterko uważaj na Jasia bo to paskudztwo strasznie zaraźliwe :-/
chloe2, moja cały czas śpi w nocy na brzusiu ale całkiem możliwe , że Maciusiowi albo główka cierpnie albo może brzusio zabardzo się gniecie

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 12:22

Mam pytanko:mam elektroniczna wersje Języka Niemoląt.Ale w Wordzie wyświetlają mi się jakieś literki i cyferki i kwadraciki.Jakoś można przekształcić to na tekst?Może mi ktoś pomóc??

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

07 maja 2007, 12:29

Aaa ja juz powoli mam dośc i trochę. Cięgłe jakieś wahania nastroju,,,już zygac mi się chce..I jeszcze tylko roszcenia, zero pomocy w czymkolwiek..dzieckiem też się nie chce zajmować..Pomyzia 5 min i ucieka..
zaczynham mieć dośc, a rozmowy jak grochem o scianę...dramat.,.,, tylko on jest ważny i tyko on sie liczy....:blreeee

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość