Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 cze 2012, 12:35

Qanchita nie dołuj się jeszcze góra miesiac!!!
Ale miesiąc to kawał czasu :ico_szoking:
A tak serio to ja mam kilka powodów żeby urodzić wcześniej...np firma mojego męża ma w lipcu przestój i wtedy wszyscy mają wolne. Pamiętam jak urodziła się Jolka to mimo że mąż miał opiekę przez tydzień nad nami to w firmie było dużo pracy i tak wisiał całymi dniami na telefonie :ico_zly: Pożytek był z niego średni.
A teraz sobie tak idealistycznie wymyśliłam, że urodzę jeszcze w czerwcu, mąż weźmie z tydzień opieki, potem ten przestój i przynajmniej Jolka nie będzie się czuła odrzucona bo jak mama będzie małym zajęta to ona może zawsze z tatusiem poszaleć, pospacerować :ico_noniewiem:
Ale co tam...będzie jak będzie. Rozstępy pójdą mi od kostek po samą szyję, później będę się stresować że jestem najgorszą matką bo nie potrafię poświęcić uwagi dwójce dzieci naraz...życie!

Marta26, koleżanka urodziła miesiąc temu i mały ma jeszcze pępek :ico_szoking: Dostali skierowanie do chirurga :ico_noniewiem:
Fajnie że z Agatki taki kochany obżartusek :ico_brawa_01: Wiem jakie to zmartwienie jak dziecko nie chce jeść albo co gorsza traci na wadze :ico_szoking: Przechodziłam przez to z Jolką przez pierwsze 3 mieś. jej życia. Noworodek z 60 centyla nagle był na 10centylu :ico_szoking:

[ Dodano: 27-06-2012, 12:41 ]
Aaaaaa...jeden plus to spałam dziś jak dziecko :ico_brawa_01: Tylko raz po 5 obudziłam się na siku i dalej spać :ico_sorki:

Marta26, a zawijasz pępek Agatki w gazę nasączoną spirytusem? Prędzej się wysuszy i odpadnie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 cze 2012, 14:03

z połogu to tylko plamienia albo delikatne krwawienia zostały. szew wyszedł- jeden miałam, tyłek nie boli, hemków nie widać :ico_sorki:
pępka spirytusem nie traktuje bo on ładnie się sam obsusza, więc na razie nie będę żeby skórki nie podrażnić. daję mu tydzien jeszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 27-06-2012, 14:53 ]
a powiedz byłyście już na spacerku? werandujesz?
a więc tak- w sobotę16.06 pospała w pokoju przy otwartym balkonie. w poniedziałek 18.06 byliśmy na Ujastku i tam spędziłysmy w parku godzinę. mała była w foteliku to za wygodnie jej nie było ale cóż. miała 6 dni wtedy
w tą sobote byliśmy w czwórkę na godzinnym spacerze po wsi, ale fajnie było tak pochodzić!
a teraz od kilku dni albo deszcz, albo wiatr masakryczny. więc w domku siedzimy :ico_placzek:

[ Dodano: 27-06-2012, 14:54 ]
Qanchita, jeszcze masz szanse urodzić w czerwcu :ico_sorki:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

27 cze 2012, 15:24

ALe Ci zazdroszczę Marta... Już nie musisz się męczyć z brzuchem i spuchniętymi nogami ( od 3 dni tak mam)...
Fajnie, że Małą rośnie i jest grzeczna.

To która następna w kolejce, oprócz Agness oczywiście??

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 cze 2012, 15:30

od 3 dni tak mam
Ty mi nawet nie mow bo mi nogi nie przestają puchnac od 3 tyg.W zadne buty nie wchodze i nie moge nawet ruszac palcami u nog ;/ Koszmar!!! ale pocieszam sie ciagle,ze jeszcze tylko troche...

Po Agness to chyba Quanchita i Kasiala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 cze 2012, 16:11

hej dziewczyny
ja wczoraj miałam gości i jeszcze spali u mnie dzisiaj pojechali więc dopiero siadłam.

Kasiala, Mamusia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ja dzisiaj wkroczyłam w 9 miesiąc więc też stawiam :ico_tort: i powiem wam że ja jakaś dziwna jestem. Mimo bólu spojenia, kręgosłupa, hemoroidów, wstawania w nocy na sikanie, ciągłego zmęczenia to jeszcze nie chce rodzić :ico_haha_01:

Agess wg Twojego suwaczka już dzisiaj powinnaś rodzić, a wg suwaczka z pierwszej strony jeszcze 7 dni. Ty tą datę porodu masz z OM czy z USG?

Powiem wam że taka zmęczona jestem, musiałam dom doprowadzić do porządku była 7 dzieci. A pogoda fatalna więc wszystkie w domu. Więc bałagan nieziemski :ico_olaboga: jutro jadę do Warszawy podstemplować ubezpieczenie i do endokrynologa. Ale nie chce mi się. Do tego moja praca jest niedaleko stadionu a jutro mecz. Mam nadzieję że się uwinę zanim zamkną ulicę bo mecz na 20:45 a w pracy chce być koło 13-14. Może też wstąpię do hm i kupię sobie biustonosze do karmienia.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 cze 2012, 16:40

Dziewczynki robilam porzadki w komodzie Martynkowej i powrzucalam ciuszki do sklepiku na forum. Zapraszam, moze cos Was zainteresuje :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 cze 2012, 19:15

Qanchita głowa do góry!!! widzę ze niezła deprecha Cię przez tą lekarkę dopadła... :ico_noniewiem: dosiadaj do męża i działajce!!! Ja też muszę zacząć działać bo dzisiaj mężul powiedział że najpóźniej w terminie muszę urodzić bo tydzień późniwej jego kolega z pracy idzie na urlop i on już nie bedzie mógł iść a urlop mu nie przysługuje bo ma Zlecenie wiec zaczynamy działać zasada 3S w ruch idzie mianowicie Schody, Sprzątanie, Sex :-D :ico_wstydzioch: trzeba wykurzać Nasze uparciuszki :-) co prawda czas jeszcze ma ale nie sądze ze to tak od razu zadziała zwłaszcza jak pamiętam z zimówek Mad ze nic nie dało rade Martynce :ico_szoking: :ico_sorki: :-D

Mad
proszę już nie przychodzić do Nas i nie pisać o rzeczach w mini sklepiku :ico_nienie: bo ja zbankrutuje a mąż mnie z torbami za drzwi wystawi... nawet mu już nie mówię ze coś zamówiłam... dobrze że konta nie sprawdza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nastęna po Agesss jestem ja :-D zaraz po mnie Qanchita a potem to już nie wiem :ico_wstydzioch:

Gosia888
7 dzieci toż to domowe przedszkole :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie dziwie się ze bajzel na kółkach miałaś :ico_szoking: noo mogą być korki jutro w zwiazku z meczem :ico_sorki: skończyło by się już to EURO bo nudzą tylko o tym w tej tv

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

27 cze 2012, 19:28

Kasiala, widzę że też poszalałaś w sklepiku :))) Ale te perełki same kuszą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 cze 2012, 20:26

Kasiala, widzę że też poszalałaś w sklepiku :))) Ale te perełki same kuszą :ico_oczko:
,
Meggi no one same kuszą ja już nie zaglądam tam od dzisiaj bo 100 wydałam :ico_szoking: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 cze 2012, 20:27

Kasiala, ja tez tak kaske wydaje :-D ale co zrobic... dziecku sie nie odmawia :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość