Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 maja 2007, 12:32

ehh ci mężczyźni.........

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

07 maja 2007, 12:50

no i poprosiłam go żeby odebrał żarcie jak bedzei do domu wracał to pwoiedził mi że nie bo mu się nie chce k ....chyba będzei pierwszy rozwód na pazdziernikówkach bo mnie zarsz krew zaleje..... :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 maja 2007, 13:09

Hehe, faceci!! Oni naprawdę są z Marsa.
aneta, ja ci nie pomogę :ico_olaboga: Idziemy na spacerek. Do usłyszenia później

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 maja 2007, 13:14

Witam

Sosna :ico_buziaczki_big: za smsa
u mnie lepiej, jakąś słabą miałam tą grypę (na szczeście) bo w sumie efekty uboczne w miarę mnie minęły tylko strasznie brzuch mnie bolał i jeszcze troszkę boli, mam brać nospę, na którą po ciąży nie mogę patrzyć nie wspomnę o jedzeniu, ale ogólnie już mi lepiej, dzięki kochane za troskę :ico_buziaczki_big:
Dla Kubusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Jaś chyba się nie zaraził, choć jest jęcząco marudzący, ale podejrzewam, że to zęby, nie ma :ico_chory: i :587: i nie ma biegunki, więc może nam się uda , a Witaminko nie mogę Go nikomu zostawić, jestem praktycznie sama, mama jest, ale wróciła wczoraj z wycieczki i ma trochę sprzątania, więc jej nie podrzucę Jaśka, zresztą nie było jej tydzień i początkowo Jaś jej nie poznał, ale za minutkę już cieszył buziaczka :-D

MK ślicznie Oskar stoi w łóżeczku, Jaś też już wstaje :ico_szoking:
zmykam do marudy bo zasnął na łóżku a teraz to strach go zostawić samego, bo po obudzeniu zaczyna wędrówki

buziaczki dla Liluni, żeby szybko zdrowiała i dla Jasia, żeby już zaczął spać w nocy.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 maja 2007, 13:23

Cześć kochane :-D

Wpadam na chwilę, bo mam dzisiaj dużo roboty w domu :ico_olaboga:

Mery, poprostu posikałam się z Twojego snu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Nie lubie panterki, wiec chyba śniło się Tobie moje przeciwieństwo :-D Przy obcych chopach tyż nago nie łażę, tylko przy mężu :-D :-D :-D Ale miałaś sen, nie ma co :-D :-D :-D

Jagula....poprostu widok z okna dech zapiera........ Ja swoje widoki muszę zrobić. Tylko nic ciekawego. Z przodu blok, od podwórka blok. Dobrze, że mam blisko (ok.2-3 min) nad zalew rzeki i do lasu, bo oszaleć by można :ico_oczko: A na zlot czarownic to chętnie bym się zapisała :-D Czytałam na kafe, że się zapomnieliście i robicie Kubusia :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

RIterko :ico_buziaczki_big: , dobrze że już lepiej

Mk :ico_buziaczki_big: , oby było lepiej. Kolejny męski egoista w Twoim domu mieszka.....ehhhhh......te chłopy :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 maja 2007, 13:23

Aneta ściągnij sobie acrobata z netu to Ci się normalnie otworzy, a jak przerobić to ja nie wiem, musiałabym zapytać Krzysia, może wieczorem napiszę
MK postrasz męża troszkę może to coś da, współczuję sytuacji, mi Krzyś bardzo pomaga, sama bym nie dała rady :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 maja 2007, 13:26

No i buziaczki dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Tęsknię za Margo........ :(........i za Kasiulką........ :(. Kasiulka się odzywa ale bardzo rzadko...... A w ogóle to Gosia też już chyba o nas zapomniała :( I Kasiula77 też się nie odzywa, ciekawe jak jej w pracy idzie..... Pustki się robią co? Co to będzie jak już wszystkie będziemy pracować :ico_olaboga:

Zapomniałam napisać, że byliśmy z Hubciem dzisiaj u lekarza. Na szczęście kaszel wynika z przeziębienia (juz się bałam o te oskrzela nieszczęsne). Dostaliśmy 2 syropki i witaminkę C. Ostrożnie ze spacerkami. Ulżyło mi. Buziaki

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 maja 2007, 13:45

no jestem - Lila już lepiej dziewczynki - nie wiem może to incydentalne... bo je ładnie, daję jej mleczko zagęszczone kleikiem lub kaszką (nic innego poza tym) i wygląda na zdrowiutką - jutro pójdziemy do pediatry :-)

ja rano wstałam ok. 7 :ico_szoking: i pojechałam honorowo mocz i krew oddać :-D do badań ciążowych - znów tokso się robi :ico_noniewiem: a jak tylko wróciłam - to znów :zzz:

Sosenko Anetka ma rację tam jest wyciąg narciarski etc. może być ;-) http://www.pieknagora.com.pl/ zresztą sama sprawdź jak Ci się chce ;-)

tak buziaczki dla wszystkich chorowitków...

powodzenia mamom w walce o związki i cierpliwości... i buziaczki za pamięć o miesiączkach dzidziusiów Aneciu ;-)

moja alergiczna nie omieszkała zadzwonić do synalka (Bartunia), że z tej okazji kupiła Liluni sukienkę :ico_noniewiem:

o bosze - aż się boję ona to bezguście totalne i uwielbia rzeczy tandetne, kiepskiej jakości i w ogóle...- zrobię Wam fotki rzeczy od niej same zobaczycie...

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

07 maja 2007, 13:50

Maritko. normalnie czekam na te fotki tych rzeczy :-D :-D :-D

A tak w ogóle, to jeszcze poczty nie odczytałam (tam są zdjęcia od Was) a juz się o następne upominam :ico_wstydzioch:

Spadam do roboty :ico_olaboga: bo chałupa brudem zarośnie

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

07 maja 2007, 14:11

Joluś - zrobię jutro z NOWYM prezentem :-D wrrrr

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość