Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 paź 2009, 09:26

Czopek odchodzi nadal.
kurcze to duzo masz tego czopu :ico_szoking: mi przy synku zeszło raz a porzadnie ze po nogach poleciało tak na ilosc to z dwie szkalnki były ale na raz a potem juz nic wiecej po tyg dopiero wody poszły .....

[ Dodano: 2009-10-18, 09:29 ]
odkryłam,ze jak leżę to skurcze sa rzadsze tzn co 20-15 min
a ja znowu jak mam skurcze to musze pochodzic bo jak leze to kota dostaje, przy Adiku na porodówce byłam podpieta i nawet wstac na siku nie mogłam - tak w tedy dziewczyna zazdrosciłam ze moga na piłkach poskakac czy po korytarzu pobiegac dlatego teraz jak mnie cos łapie to staje na rowne nogi hehehe i jest mi znacznie lepiej, no ale ponoc takie chodzenie przyspiesza a ty raczej sie nie spieszysz :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 paź 2009, 09:49

witam i ja
ja poszłam spac o 2 (zasnełam koło 2:30: i wstałam tylko dlatego że musze jako tako pilnować pór posiłkow
własnie wcinam sniadanie ale po niem chyba dalej pojde spac bo ja jestem kompletnie nie wyspana....

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 paź 2009, 09:53

isiawarszawa, no ja poszłam spac o 3 ale u Was to była 4 nad ranem :ico_noniewiem: bo u nas godzinka do tyłu jak u was - ale jakos narazie nie chce mi sie spac
Moj synek juz człapie po mieszkaniu bawi sie w cos a mezus jeszcze spankuje

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 paź 2009, 10:01

Sabcia, no to niezle
ja to jestem mega śpioch wiec dla mnie tyle snu to by było za mało
wiec wracam do piotrusia, przytulic sie i dalej spac :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 paź 2009, 10:07

a ja to znowu całe zycie nocny marek jestem w sumie to snu za duzo nie potrzebuje
W takim razie jak nikogo nie ma to ja lece obiadek robic potem prysznic wezme

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 paź 2009, 10:38

wyłacznie na plecach jak kłoda a to moja najgorsza pozycja :ico_zly:
to współczuję bo ja na plecach to tylko na chwilkę mogę potem zaczyna mnie strasznie brzuch ściągać, a na boku jak śpię to [podkładam sobie poduszkę bo bez niej to już nie możliwością byłoby zaśnięcie.
asika82, no to na kiedy chcesz się rozpakować skoro masz takie częste bóle ;-) trzymam kciuki oby to było jak najpóźniej bo czekasz przecież na mamę ;-)

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

18 paź 2009, 10:48

Witajcie kobitki

Właśnie wyprawiłam męża do kościoła, a sama zasiadłam na chwilkę do kompa, żeby do Was wpadnąć i pośledzić na allegro mój telefon (tzn ten, który mamy zamiar wziąć). Sama powiedziałam, ze nie pójdę już do kościoła, bo wstyd mi stać na baczność - nawet nie mogę mieć rąk zło0rzonych, bo po 30 sek mi drętwieją i muszę je opuścić. Poza tym jest pogoda taka, że nie mam się w co ubrać - w polarze nie pójdę, bo on taki "codzienny bardzo jest, a korzuszek...hmm.... - ostatnie dwa guziki są napięte na maxa i przy siadaniu musiała bym je rozpinać, a tak to zasłonić szalikiem, bo poły są rozejdzione i wygląda to jak "8"(na szalik to troszeczkę za ciepło jednak...).

wisnia3006 , cieszę się, że się przydałam ^^

laurunia20, my będziemy mieli poród rodzinny (pod warunkiem, że mężowi trafimy na wolne, albo że zdąży z pracy dotrzeć do szpitala). Być może moja mama będzie też, bo ona jest pielęgniarką w tym samym szpitalu (w prawdzie na pediatrii, ale mimo wszystko z widzenia chociaż zna personel). Ja bym chciała, żeby była, ale zastrzegłam jej już, ze tylko pod warunkiem, że będzie wspierać mnie, a nie personel - tzn chodzi o to, ze jeśli cięcie krocza nie będzie konieczne, to żeby nie robili tego dla zasady, no i inne takie. Jeśli by chciała bronić ich - to wolę, żeby jej tam nie było...

Mnie się sprawa wspólnego wątku też podoba :) Zaraz jak odpiszę, to wpadnę go obejrzeć i ocenię :P

emikaw85, serdeczne gratulacje! W końcu się doczekałaś!! :-D

O "nocnych markach" to już nic nie wspomnę :P A co do późnego chodzenia spać, to my z mężem położyliśmy się koło 24:30 i z łóżka mnie wyciągnęło pukanie do drzwi i szczekanie naszego psa. Łukasz mówi, ze to chyba nie do nas, ale jak Maniek szczekał, to wyszłam. Przez wizjer widzę jakąś młodą laskę (koło 16 lat) - otwieram, a ona już chciał wejść kiedy nasze twarze się spotkały, zapowietrzyła się i "Oooo!!! Przepraszam" i się zmyła...Chyba się piętra pomyliły, tylko zastanawia mnie co taka młoda dziewczyna o tej godzinie sama robi w obcym bloku...
duzo masz tego czopu
ja wczoraj czytałam na necie wypowiedzi innych dziewczyn na temat tego jak on wygląda i jak "schodzi", bo od raza miałam jakąś wydzielinę i zastanawiałam się, czy to pozostałość po wieczornych przytulankach, czy właśnie czop. Dziewczyny opisywały, ze niektórym nawet przez tydzień schodził. Tak że chyba nie ma reguły co do ilości, długości "wypływania", koloru, konsystencji i innych takich.

Idę ocenić ten nowy wątek ;)

[ Dodano: 2009-10-18, 10:56 ]
Nie chcę wyjść na ciapę, ale chyba nią jestem - gdzie mam szukać tego wątku pażdziernikowo-listopadowego? :065: :ico_wstydzioch:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 paź 2009, 11:15

na ilosc to z dwie szkalnki były
no chyba żartujesz ze mnie sobie :ico_szoking: :ico_noniewiem: Aż tyle???? Mi teraz wyłażą te galaretki raz więcej raz mniej ale pewnie w całości to by było z 1 cm na dnie szklanki. Z Antkiem tez tak było nie duzo. No tylko ze długo.
Ale pewnie to jak Królik napisała,ze jest róznie przeróżnie.
na kiedy chcesz się rozpakować
na 23 planuję :ico_oczko: Ale ostatnio z moim humorem gorzej, dla synka tez juz nie mam tyle cierpliwośi i jakieś smutki mnie nachodzą ale to akurat przez męża. Tak już sobie myslę,ze chyba chiałabym juz urodzić.

[ Dodano: 2009-10-18, 11:16 ]
królik na noworodkach i niemowlakach jest nasz nowy wątek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 paź 2009, 13:02

asika82, myslalam,ze juz na porodowce siedzisz ale widze,ze corcia grzecznie czeka na babcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

18 paź 2009, 13:14

królik na noworodkach i niemowlakach jest nasz nowy wątek
no, teraz to widzę - nie wpadłam na to, żeby kliknąć na "Forum - naObcasach.pl" i tam szukać, tylko błądziłam po " Forum Ciąża i Poród" :ico_puknij: Dzięki za podpowiedź :ico_sorki: :-D
Ja bym Bigottko nie dodawała na Twoim miejscu zdjęć, bo z czasem trzeba by je było zmieniać (bo np mama zrobiła ładniejsze, godniejsze uwagi, itp). Za to pod informacją kto kogo urodził dodała bym małą czcionką wagę i wzrost urodzeniowy, jak i info jak dzidzia przyszła na świat(sn, cc) i o której godzinie. Co reszta o tym myśli?

Zapomniałam Wam dodać, ze wczoraj się martwiłam troszkę, bo od ok. godziny 17 do późna w nocy Marek wiercił się delikatnie. Tzn nie kopał, nie rozciągał się, ale po prostu się kręcił - a kłopotliwe było to z tego względu, ze z przerwami max na 1-2minuty i znowu... Dzwoniłam do mamy, czy mam się martwić tym, ale powiedziała że gorzej, gdybym nie czuła ruchów wcale. Jednak z tego co pamiętam to lekarka mówiła, ze taka nadpobudliwość też nie jest dobra i należy się zgłosić do szpitala.Ale może on po prostu się przygotowuje do wyjścia - obiera sobie wygodną pozycję? xD

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość