Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 mar 2008, 11:53

[size=200]mela[/size] tez je wszystko łyzeczką ,od 8 miesiaca odrzuciła butelke i teraz ma tylko łyzke na stanie :-) oczywiscie picie z kubeczka ,ostatnio kupiłam jej soczek w kartoniku ze słomka to chciała sama pic i trzymac chodził sobie i ciągneła , ale ona tak smiesznie przechylała jak kubeczek myslała ,ze wiecej jej wyleci hihihi :ico_haha_01:

a u nas piękna pogoda ,praktycznie zero wiaterku powietrze stoi ,niebo bezchmurne i piękne słonko wylatało ahhhh :-) :ico_brawa_01: i cieplutko juz ponad 10 w cieniu :-D .zaraz sie obudzi zjemy zupke i poszusujemy na sklepy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 mar 2008, 11:57

u nas tez tak fajowo swieci słoneczko :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 mar 2008, 12:03

a panienka juz na nogach :ico_brawa_01: ponad godzine spania ,pewnie dzis znowu se podrepta na dworku :ico_haha_01: wszystkiego musi dotknąć ,wszystko ja interesuje nawet samochody na parkingu blee... ,a jak fajowsko listki na krzaczkach oblądała to szczezyła zębiska :-D i nosa marszyczyła :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-07, 11:05 ]
no we wtorek szczepienie to wkoncu bede wiedziała ile wazy :ico_noniewiem: bo od wrzesnia nie wazona była , jak z nia chodziłą gdy chora była zawsze zapominałam o tej wadze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 mar 2008, 12:23

Emilka właśnie zasnęła :-D
Wystawiłam ją na balkon bo jakoś nie mam siły dzisiaj na spacerek :ico_noniewiem:

becia no faktycznie żeśmy się zgadały z tymi @ :-D

Moja Emi też góra zje 180 ml kaszki ale ja jej robię taką mega gęstą bo taką lubi. Jak jest za rzadka to nie zje :ico_oczko:

gozdzik co do wóziola to ja jestem z niego bardzo zadowolona. Sprawdził się pod każdym względem i nie mam do niego najmniejszych zastrzerzeń :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 mar 2008, 16:47

a mmy chodziłysmy całe 2 godzinki ,piekne słoneczko i ciepełko [size=200],Ami [/size]zjadła całą prawie drozdzówke i popiła herbatka ciepłą -to jedzonko jej sprzyjało na dworku apetyt rósł z kazdym promyczkiem wychodzcego słoneczka :-) ,zawsze biore do torby gorącą troszke pochodze to przestygnie i akurat była na popijke ,a teraz juz śpi od pół godzinki ,a mama pije kawusie i je bułeczke słodką :-D no i buszuje po tt :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 mar 2008, 16:59

my tez po spacerku :-D pogoda Superowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pieknie swieci słoneczko i jest ciepło odrazu człowiekowi weselej na sercu :-D
przed chwilka zjadłysmy zupke popiłysmy herbatka a teraz czeka mnie przebieranko hihi Aga26, Jula tez lubi taka gesta kaszke az prawie łyżeczka staje
Becia ale Amelcia miała smaka na spacerku cała drozdzówke wszamac nonono
nas tez czeka juz niedługo szczepionko :ico_placzek: ech znów bedzie płaczo co niemiara :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

07 mar 2008, 17:29

Becia narobiłaś mi ochoty tą drozdzówką...

My też byłyśmy na spacerze 1,5 godz, co prawda słoneczka nie było, ale za to dość ciepło. Przespała sie, a teraz wlazła pod stół i szaleje między krzesłami..

Idę coś pochłonąć, jem ostatnio za dwoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 mar 2008, 17:46

:-D Smacznego sensibel,

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

07 mar 2008, 23:31

HEJA :ico_haha_02:
A tu ruch jak w Paryżu :ico_olaboga: Co jest z wami,co poniekture imprezuja,a reszta?
Ja z małym pieszo zawędrowaliśmy dzis do Leroya,bo wieszaki na ten korytarz,a że było ładnie to czysta przyjemność :ico_brawa_01: Ale u nas słonko nie swieciło,ale było przyjemnie! Kupiłam wieszaki iiiiiii dostałam w końcu rolety do sypialni :ico_brawa_01: Póżniej jeszcze zaliczyłam market,bo mleko i pampersy się skończyły i niewiem dlaczego z pustym portwelem przyszłam do domu,hi,hi A i korytarz ma w całości skończony!!!Jeszcze drobne dodatki i finito.A co do kaszki,to mój tez je łyzeczką.

sensibel, no nie ma co się dziwić,że jesz za dwóch,a właśnie na co masz apetyty?

beatris75, ja też tak robie z piciem :ico_haha_01: no i zawsze coś do jedzenia-my jak matki polki...

Asiula,biedulko przez to wkuwanie tak późno szłaś spać,ale ja tez tak czasem chodzę a nie kuje nic...
Oki to ja sama ze soba niebede gadać(pisać)ide do mężolka :-D
niech ma coś od życia!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 mar 2008, 08:19

Witajcie z rana

My już na nogach od 6 ale za to bez żadnej pobudki :-D

Gocha wczoraj nie dało się wejść na tt (z resztą jak co wieczór) :ico_zly: ja próbowałam od 20 i nic. Przed 23 udało mi się wejść ale wcięło mi posta :ico_zly:
Cieszę się że udały Ci się zakupy :-D Pochwalisz się korytarzem ?? :-)

No nic uciekam postawić wodę na kaszkę. Oczywiście dla wszystkich chętnych :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:


A teraz najważniejsze...
[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA ROCZKU[/size] :ico_prezent:

Dużo zdrówka, szczęścia i radości
każdego dnia pełnego miłości Wielkiego
świata poznania w lotto milionów wygrania
Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe Urodziny świętujemy!

Ciociulka Aga z Emilką :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość