Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 mar 2008, 08:27

witajcie u nas nocka spokojna spanko do 5 i Solenizantka wstała przed 7
Stawiamy Wszystkim pyszny tort z [size=200] OKAZJI UKOŃCZENIA PRZEZ JULECZKE ROCZKU[/size]
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 07:37 ]
a to małe streszczenie dnia 8.03 2007 zaczne może od samego początku gdy zobaczyłam na teście dwie kreseczki popłakałam się ze szczęścia-będę mama –niestety ciąża przebiegała bardzo niespokojnie już w siódmym tygodniu zaczęłam krwawić trafiłam do szpitala usłyszałam wyrok ciąża zagrożona mój świat runął tak bardzo się wtedy bałam do tego lekarze nie dawali mi dużych szans zaczęłam brać tabletki podtrzymujące ciąże potem do tego doszło skrócenie szyjki przedwczesne skurcze i założono mi pessar prawie większą połowę ciąży spędziłam w szpitalu leżąc i modląc się o każdy tydzień który dawał szanse na przeżycie mojej dziewczynki gdy tak sobie leżałam i czułam jak kopie mnie po brzuszku często do niej mówiłam już wtedy bardzo ja pokochałam i tak dotrwałam do 38 tyg. Julcia urodziła się w Dzień Kobiet gdy położna położyła jej malutkie ciałko na moim brzuszku zapomniałam o całym strachu bólu byłam najszczęśliwszą kobietą pod słońcem wreszcie była ze mną cała i zdrowa a teraz mija od tego czasu Rok to niesamowite jak z takiej małej kruszyny urosła taka dziewczynka

[ Dodano: 2008-03-08, 07:49 ]
Obrazek mam godzinke
mam tydzień
Obrazek
pięć miesiecy
Obrazek

siedem
Obrazek
osiem miesiecy Obrazek
dziewięć
Obrazek
dziesięć
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 mar 2008, 11:43

witajcie

nocka ka koszmarna co chwila pobudki , francy cos nie pasowało , a ja rano patrze :ico_szoking: ,a smoczek pogryziony same dziury(w dodatku silikonowy) :ico_szoking: wiadomo jest mocniejszy od lateksowaego ,a jednak :ico_olaboga:

[size=200]
OGROMNE BUZIACZKI DLA JULEŃKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 1 ROCZKU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[/size]

Obrazek

Obrazek

cudowne fotki [size=200]gozdzik[/size] szczególnie ta pierwsza bardzo mnie wzruszyła :ico_placzek: :-)

i ja tez stawiam torcika to ze jestem kobietką i takiego sKromnego imieninowego

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

08 mar 2008, 18:41

Helo kobitki :ico_haha_02:
A tu znów pustki...Ja dopiero co usiadłam i piję pyszna kawusie Beci :ico_brawa_01:
Nocka w miarę przespana od 24 do 6 :-) Później robiłam pożądki,wkładam wszystko co niepotrzebne do naszego nowego pawlacza :ico_haha_01: Pogoda iście barowa,naszczęście nie pada!
Ale juz nie smęce i do konkretów;
Rośnij duża, dzielna, zdrowa, w 100% odlotowa. Nie zaglądaj do kieliszka, bo Ci będzie grała kiszka. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki: śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało. Bądź pomocna jak komputer, szybka jak japoński skuter. Sympatyczna jak maskotka. Te życzenia są dla Ciebie, abyś czuła się jak w niebie-życzy ciocia Gosia z chopakami :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek

No i dla naszej imieninowej lali-BEATO-Jak masz na imię - dobrze wiem, więc dziś życzenia złożyć Ci chcę. Mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.
Obrazek

TO CO DZIS PIJEMY??? :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: jAKBY NIE BYłOMAMY śWIęTO :ico_haha_01: No ja dostalam od moich 3 facetów bo czrwonej róży :ico_brawa_01:

Gozdzik-ale ładnie opisałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my to jeszcze pamiętamy jakby to było wczoraj,a nasze szkaraby juz skonczyły roczek(tj.wasz,bo mój zameka te imprezy :ico_haha_01: )Troszke strachu i nerwów przeżyłaś,ale masz swoje szczęscie i nagrodę i to proszę w dzień kobiet,mąz ale miał radoche dwie kobitki w taki dzień :-D :ico_brawa_01:

Aguś-tak wiem ja tez miałam problemy,a cos wogóle tt nawala :ico_placzek: Hmmm zdjęcia korytarza ma zrobić,nic takiego nie ma ciekawego,a po co przynudzać! :ico_oczko:
Agi ty masz dzisiaj imprezkę roczkową,czy cos mi się pokręciło?

Becia-wiesz w cale ni9ejestem zdziwiona tym przegryzinym smoczkiem :ico_smiechbig: zwarzywszy,że ona ma tyle uzębienia :-D Masz dobry moment zeby ja oduczyć smoczka?

A gdzie pozostałe dziołchy,Karolci to juz dawno nie było :ico_placzek:A Urmajo dziś ma dzampre co nie?

[ Dodano: 2008-03-08, 17:52 ]
http://pieknyposlaniec.pl/94994-na poprawienie nastroju,ha,ha...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 mar 2008, 21:14

Becia Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin :-D

Emilka już sobie smacznie śpi a ja właśnie oglądam nianie

Kurcze dziewczyny dostałam od mojego gina tabletki Yasminelle i czuję się po nich tragicznie, normalnie mam wrażenie jak bym miała zjechać :ico_olaboga:
nana ja dopiero w przyszłym tygodniu robię imprezkę :ico_oczko:

Nic idę się położyć...

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 mar 2008, 22:03

cześć dziewczyny
ja znowu po długiej nieobecności
wszystkiego naj naj naj dla Juleczki, rośnij zdrowa szkrabuniu
Obrazek

Oraz wszystkiego najlepszego dla Beatki
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 mar 2008, 22:33

no dziekuje dziekuje :ico_sorki: ,a ja pije wino ze swoją marudna dziewczyną :ico_haha_01: ,która jeszcze nie śpi :ico_zly:

no to siiup :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

wiecie co ? jeszcze mi sie take cos nie zdarzyło u chłopaków ,czy mozecie mnie uświadomić? :ico_sorki: bo niemam pojecia o wysypkach

wieczorkiem kiedy ja rozbierałam zuwazyłam na rączce zaczerwienienie (na natgarstku) potem patrze rozebrałam jej rajstopy dopiero po chwili zauwazyłam jak zaczeła skakac :ico_szoking: patrze a na nogach takie wielkie czerwone placki i takie bąbelki wyglada to na pierwszy rzut oka jakby pokrzywa sie pokłuła,ale takich placków czerwonych z tymmi krostkami ma wiele na nogach na ciele nie ma tzn brzuchu i plecach nie tylko wiekszosc na nóżkach PYTAM -co to moze byc? czy to faktycznie takie uczulenie? wsumie ona nic takiego dzis nie jadła , to co zawsze ,ale około 17 zjadła kaszke z jogurtem brzoskwiniowym dosyc kwasny był no ale w kaszce :ico_noniewiem: moze to ja uczuliło ?

[ Dodano: 2008-03-08, 21:38 ]
no wlaśnie gdzie ta [size=200]karolina[/size] :583: ? w zasadzie to 3 dzien juz jej nie ma?

[ Dodano: 2008-03-08, 21:42 ]
[size=200]gosiu [/size] ,a co do smoczka to ani rusz bez niego musiałam dzis kupic nowy,jeszcze malutka jest ma czas na odzwyczajenie sie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 mar 2008, 09:39

Witajcie z rana

U nas nocka spokojna. Emi obudziła się dopiero po 5 więc wzięłam ją do łóżka. Powierciła się i niestety o 6 pobudka. Ale mój mąż był taki kochany że się nią zajął a ja mogłam pospać do 8 :-D

Co do @ to nie wiem Becia jak u Ciebie ale u mnie już po :ico_haha_01: tak to mogę mieć :ico_oczko:

Pogoda dzisiaj u nas jest śliczna. Ja idę na siłownie na 11.30 więc mój mąż weźmie Emi na spacerek :ico_oczko:

Becia mnie to wygląda na uczulenie :ico_noniewiem: ale nie pokarmowe. Nie zmieniłaś ostatnio proszku ?? albo nie dodałaś jakiegoś płynu do płukania ?? Emi kiedyś wyskoczyły takie bąble właśnie po tym jak wyprałam jej rzeczy przez przypadek w naszym proszku

DOMI cieszę się że do nas zaglądnełaś :-)

No nic ja zmykam. Miłego dnia marcóweczki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 mar 2008, 11:09

witajcie u nas nocka spokojna za oknem pieknie swieci słoneczko a ja wam wkleje kilka zdjec z wczorajsze malutenkiej imprezki
taki miałam torcik robiony przez babcie
Obrazek
tak dmucham
Obrazek
z dziadziem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 mar 2008, 11:38

witajcie


nocka koszmarna o 23 sie przebudziła i koncert taki ,ze nie mogłam uspokoić niczym , i piciu dawałam i smoczka ,a ta wiertoliła sie , po godzinie męczarni dałam jej wkoncu czopka , ale to tylko na 30 min załagodziło , potem dalej sie budziła no i wkocu juz wziełam do siebie bo mnie :ico_zly: ,ale to samo było ciagle sie budziła,padam na pysk
[size=200]
aga [/size]co do @ to ja mam zawsze 5 dni

a co do tego uczulenia to wiecie co? :ico_szoking: rano wstaje patrze :ico_szoking: a tam nic nie ma wszystko przez noc znikło :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie jakby czarny mary ,gładka skórka ,a co do proszku nie zmieniałam jedynie płyn do płukania dałam inny ,ale to nie 1 raz juz wlewałam , w zasadzie to teraz nie wiem co to było :583: i od czego i tak szybko znikło, troche to dziwne dla mnie

gozdzik torcik jak na domową robote wygląda super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla babci za zdolości :-) w wypiekach i ozdabianiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,ślicznie sie[size=200] Julcia [/size]prezentuje z dziadziusiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 mar 2008, 11:56

beatris75, pewnie amelci znów zebole idą
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość