Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 cze 2010, 21:31

Marta jak patrze na twoją maleńką to normalnie swojego namawiam by mi zrobił taką małą różową kuleczkę :-D :-D
No śliczne są obydwie a to zdjęcie gdzie małe są razem cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a trzeci dzidziuś dlaczego nie jak się ma ochotę,serce i warunki super :-)
No tak coś miałam napisać i skleroza mi to z łba wybiła :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-06-23, 21:33 ]
a my dzis mamy oczko skończone 21 miechów jak ten czas leci Kacper juz taki stary koń :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 cze 2010, 17:10

Wiatam !!!

Ja na chwile bio doslownie nie przytomna jestem a jeszcze za niedlugo mam kobitke na baleag wiec :ico_olaboga: :ico_chory: Ogolnie czuje sie kiepsko katar bol gardla Wiwi tez i moj A :ico_chory: :ico_chory: Jeszcze moja ada mnie dobila totalnie tak sie popisala ze w ttym roku paska nie bedzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: az mna trzepie brak mi slow w ogole mnie nie slucha :ico_zly: :ico_zly: wiecie co widze ze a ma racje bedac dla niej takim rygorystycznym bo teraz widze ze przez to ze go prubowalam go udobruchac to ona mi odplacila echhh szkaoda gadac :ico_zly: :ico_zly: i ta jej wielka buzia rozniose ja ktoregos dnia bo brak mi cierpliwosci do niej
Dlatego do konca jej nie powiem ze ja przyjeli do tej szkoly co chciala niech sie troche pozamartwia o to A co wredna ze mnie matka ale jak ona mi takie funduje ekscesy to ja jej tez troche musze

Martuniababelek cudny ale wielce cie podziwiam ze chcialabys juz 3 bobaskachociaz ja jak bym miala warunki i kase to tez bym bez zastanowienia machla 3 dzidiola ale z przyczyn czysto ekonomicznych niestety nie chce

wiolus no to zycze powodzonka

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 cze 2010, 19:06

hej dziewuszki nadal nie mam@ ale wiecie co powiedzieli mi ze to po chorobie moze byc, bo miałam taka dwudniowa bardzo wysoka goraczke 39,5 ale tak nic mi nie bylo, sama nie wiem skad sie wzieła i ze to po tym moze mi sie zastrzymała ciotka :ico_noniewiem: a sama juz nie wiem.

Marta jeju fajnie widac jestes bardzo rodzinna, ja tez :ico_haha_01:
A dziewczynki sa przesłodkie :-)

dana, zdrowka zycze i cierpliwosci to corki :-)

Adia jeju jak ten czas leci :ico_tort: dla Kacperka niech sie zdrowo chowa :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2010, 22:02

czesc laski
adia26, no no oczko jeju jak to leci a pamietam jak niedwno mialam zamieszanie z tym esemesem od Ciebie ze szpitala :ico_haha_01: :ico_haha_01: a to juz prawie 2 lata :ico_szoking: SZOK
dana, zdrowiej nam :ico_sorki: a co do corki to kazdy ma swoje metody i to ty wiesz ktore najlepsze :ico_sorki:
wiola85, ja slyszalam ze przy chorobie moze sie spozniac szczegolnie jak sie jakies lekarstwa bralo...ale kto wie :ico_oczko:

kurde Amy ma chyba refluks :ico_noniewiem: dzis znowu wymiotowala :ico_noniewiem: i ulewa po jedzeniu :ico_noniewiem: bbbuuuu wiedzialam ze cos bedzie bo bylo za pieknie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 cze 2010, 21:11

Wow ale pustki :ico_noniewiem:
adia26, no no oczko jeju jak to leci a pamietam jak niedwno mialam zamieszanie z tym esemesem od Ciebie ze szpitala :ico_haha_01: :ico_haha_01: a to juz prawie 2 lata :ico_szoking: SZOK
haha pamiętam ja mam jeszcze tego sms na pamiątke w drugim tel. :-) stary koń ten kacper :-D
kurde Amy ma chyba refluks :ico_noniewiem: dzis znowu wymiotowala :ico_noniewiem: i ulewa po jedzeniu :ico_noniewiem: bbbuuuu wiedzialam ze cos bedzie bo bylo za pieknie :ico_noniewiem:
Kurcze nie wiem czy dobrze pamiętam ale Miszki Natali chyba też miała :ico_noniewiem:
ja popijam piwko i pazurki u nóg robie jutro grilka planujemy mam nadzieję,że pogoda dopisze

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 cze 2010, 09:56

Dzien dobry

Ja dzisiaj mam troche wiecej czasu wiec napisze co u nas :) Nina jest taka maruda jak ze mna siedzi, robi taka brzydka mine i udaje ze placze - domyslam sie ze to dlatego, ze probuje zwrocic na siebie uwage bo rzadko sie widzimy w porownaniu do 1,5 roku kiedy siedzialysmy razem, ale ja probuje ja przytulic a ona marudzi, w nocy sie budzi i marudzi i mama mama i mama mama mama.. moj maz mowi ze ona jest aniolkiem i jak razem siedza to w ogole nie placze, moja siostra tez. Poswiecam jej caly swoj czas po powrocie do domu, rysujemy, ukladamy puzle, czytamy, ogladamy razem przytulone bajki oby wystarczylo :)

Poza tym w pracy coraz fajniej :) juz sie nie boje zupelnie, i ciesze sie jak dziecko jak moge zrobic cos sama. Poza praca - dzisiaj przyjezdza tesciowa a ja ide na impreze :) mojego meza nie bedzie tez przez trzy dni bo leci na wegry :/ i dzieki tesciowej nie bede sama no i zaopiekuje sie Nina.

Zabieram sie za porzadki, milego dnia!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2010, 10:53

czesc dziewczyny :-)
adia26, jak pogoda ??? u na supal masakra i to tak wczesnie rano :/
yoanna, pewnie to chwilowy bunt malej-szybko jej minie i dostosuje sie do nowej sytuacji zobaczysz.
ja stawiem :ico_tort: na miesiec mojego malenstwa :ico_tort:
...niestety juz miesiac...

Miszka czy natala miala problem z ulewaniem i wymiotami ipodejzewali u niej refluks ????

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 cze 2010, 21:21

yoanna :ico_brawa_01: , Udanej imprezy :ico_brawa_01:
ja stawiem :ico_tort: na miesiec mojego malenstwa :ico_tort:
Wszystjiego naj naj Amy,jak to szybko leci mamo a dopiero co ją rodziłaś :ico_olaboga:
ak pogoda ??? u na supal masakra i to tak wczesnie rano :/
u nas też cieplutko od rano piękne słońce za to od południa się zachmurzyło i zaczeło wiać,ciekawe jak jutro bedzie :ico_noniewiem:
u nas nuda Pio jutro do roboty idzie a my sami w chacie będziemy siedziec :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 cze 2010, 23:38

helo
Marta ,,dolanczam sie do rozplywajacych sie w sloncu :-D Pogoda dopisuje,,mi akurat to odpowiada,bo dzieci moga wyszalec sie na placykach zabaw,tam maja studnie i paplaja sie w wodzie,bawia sie z innymi maluchami,a ja siedze na laweczce i opalam te odkryte czesci ciala. :ico_haha_01:
Jutro m tez idzie do pracy ale ja z dziecmi i kuzynostwem mojego meza umowilismy sie na basen,zrobimy grila,dzieci pobawia sie w wodzie.

Dziewczynki cudne,,zwlaszcza spiaca Amy!!!!Boska ta fotka.
Z ulewaniem macie sie trzy swiaty.To wyglada mi na refluks.A lekarz nie potrafi postawic diagnozy????KArmisz tylko piersia czy dokarmiasz??
Ja zawsze obawialam sie skazy bialkowej i roznych rodzajow alergi pokarmowych.U Eryczka na poczatku podejrzewalam skaze bialkowa bo czasem sie prezyl i mial twardy brzuszek,ale jednak nie.Wszystko z wiekiem minelo.Ale jak MAy tak duzo ulewa,wrecz wymiotuje to powinnas ostro zaczac to badac bo niefajnie by bylo gdyby na wadze nic nie przybierala,a wrecz przeciwnie.

yoanna--wkoncu optymistyczny poscik:-)
JA tez mysle o jakims wypadzie z kolezankami,a ze mam wkrotce urodziny to dobrze sie sklada :-D Raz to nie zawsze.
Masz super tesciowa!!!!Chyba nie narzekasz?
FAjowo ze w pracy sie uklada po twojej mysli.
Ninie wlaczyl sie zapewne bunt,,coraz mniej cie widzi,,w nocy wszystko przerabia.NAgle przyzwyczajenie ze mama byla z nia 24/h odeszlo w zapomnienie....przezywa to i tlamsi w sobie. NApewno jej to minie,zwlaszcza ze poswiecasz jej duzo czasu a przy tym czuje sie napewno jak w bajce.

wiola--pisz co u ciebie??Jak sie sprawy maja,,moze bedziemy jednak ciociami a tego nie wiemy? :-D
adia--ale z KAcperrka mega blondasek!!! :-)

Slodkich snow kobitki,,

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 cze 2010, 16:13

Witam!!

U nas pogoda piekna a ja my umieramy i siedzimy w domu :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_placzek: :ico_olaboga: bylam u lekarza z wiwi no i powiedziala ze to ten okropny katar nas tak wykancza jakis typ wirusa co tak oslabia Ja maialam goraczke i mam kaszel przeokrutny tak mnie gardlo boli ze szok :ico_szoking: a kaszle ze az wymiotuje i wiwi tez sie tak zadzy jak jej ten katar tak scieka i drazni
Ogolnie kiepskawo :ico_chory:
a co do corki to kazdy ma swoje metody i to ty wiesz ktore najlepsze
No wlasnie zawiodly mnie troche te moje metody a tak sobie mysle ze to chyba tez ze jejstem w domu i ona jak kiedys wiedziala ze wszystko musi sama zrobic ze sama zdana jest na siebie i zewszystko musi pogodzic to to robila a ze ja jestem w domu to na wszystko plozyla przyslowiawa lache i tyle bo wiedziala ze i y=tak w domowych pracach ja ja wyrecze bo nie bede mogla zniesc syfu a druga sprawa tez sie pewnie przyzwyczaila do mojego nazekania i ciaglego straszenia jej a jak pracowalam to sie bala ja jej cos pogrozilam ale cuz trzeba sie wziasc ostro teraz jak pujdzie do nowej szkoly
na miesiec mojego malenstwa
najlepsze zyczonka dla naszej najmniejszej laluni :ico_brawa_01:
urde Amy ma chyba refluks :ico_noniewiem: dzis znowu wymiotowala :ico_noniewiem: i ulewa po jedzeniu :ico_noniewiem: bbbuuuu wiedzialam ze cos bedzie bo bylo za pieknie :ico_noniewiem:
oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: mniejmy nadzieje ze to tylko ze zaduzo sie przejada :ico_sorki: :ico_sorki:

No nic lece bo kaszel mnie wykancza buzialki i caluski a
a i wrzuce wam filmik w ktorys dzien jak wiwi podczas sprzatania usiadla na podlaodze i taka biedna padla jak nigdy ale musze znalesc czas zeby to zrobic PA

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość