Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 wrz 2007, 16:10

eve.ok, hihihi ale samochodziki mojego męża (duże dziecko z niego - trzyma na półeczce pod telewizorem) też małej da długo nie zaciekawią. Jej podobają się jakieś skomplikowane zabawki, które sie ruszają i mają fajne metki, albo pojemniczki i pokrywki z kuchni. A taką zabawkę do rozróżniania kształtów też mamy i Joasia lubi te klocki sobie wyjmować ale rzeczywiście jeszcze za mała na bawienie się tym wg instrukcji

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 wrz 2007, 13:35

Jakoś ostatnio nie miałam czasu tutaj zajrzeć... w końcu się udało.
Teraz ja pochwale się naszym małym "Zbójcem"
Odkad zaczeła raczkowac wszedzie jej pełno. Mieszkanie przemierza wzdłóż i wszerz goniąc za kotkiem. Bardzo lubi jak siej a woła i mówi: Gdzie Martynka, gdzie sie schowała, i jak ją sie juz znajdzie powie akuku. Radość niesamowita, i znowu sie chowa.
Jeżeli chodzi o zabawki to narezie ich nie niszczy, raczej bym je częsciej zgubiła. Uwielbia wyrzucac je z wózka jak jezdzimy. Jedynie to swojej lali nie wyrzuci. Powiedziałam ze lala bedzie płakac i przycisk płakania nacisnełam i od tego momentu lala siedzi obok niej w wózku :)

Za kratkami..
Obrazek
Obrazek

A tak walczyła z moim paskiem od spodni :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Idziemy na spacerek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tata i ja :)
Obrazek

Z babią (w bluzce cioci Kamili)
Obrazek

Następna partia pózniej :D

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 13:40

No no super dzieciaczki, niedlugo wpadne i pochwale sie swoim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 wrz 2007, 19:24

Justyna witamy w takim razie :ico_brawa_01:
moniś fajne zdjęcia - jak Martynia stoi to widać, że taka drobna, delikatna z niej dziewczynka :ico_haha_02:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 wrz 2007, 20:24

Kolejne fotki

Na placu zabaw
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pora na sen...
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 wrz 2007, 13:25

moniś super fotki. widać od razu, ze Marynia to twoja córa. Wykapana mam. Jaga z kolei bardziej do mojego M. podobna niż mamy, choć mojej spódnicy uczepiona :ico_oczko:
Ja zdjęcia wczoraj na "chwalmy sie" wkleiłam, nie będę się dublować - z lenistwa :-D
A u nas dzis pogoda przepiękna. Na tyle, że nawet z tym katarkiem wyszłyśmy na krótki spacerek :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 wrz 2007, 17:48

U nas też katar od dwóch dni. A ty Ewuś kropisz nosek Jadze? Ja narazie nie, poprzednio lekarz nam tego odradzał, musze tylko pilnowac aby nosek nawilżać.
Hmm chyba jako jedyna stwierdziłaś że Marti do mnie podobna :) wszyscy mówią że to cały tatuś. Ja sama jedynie uwazam ze ma oczy po mnie.

Dzisiaj bylismy na zakupach. Kupiłysmy adidaski, niestety o numer za duże ale akurat jak zacznie chodzic będą ok. Jeszcze jakieś zimowe musimy kupić.
Obrazek

Mały kierowca
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 wrz 2007, 19:06

moniś ja to mam cały arsenał leków jak Mała jest chora, żeby nie dopuścić ponownie do zapalenia oskrzeli tym bardziej, ze Mała jest alergikiem. Wiec oprócz wody morskiej (jej używam od narodzin Jagi do codziennej higieny) to jeszcze mamy dwa rodzaje kropel, trzy syropy i jedne tabletki, ale nie antybiotyki. Ale wiesz...jeśli to tylko mały katar i nie słyszysz żeby małej przeszkadzał w jedzenie itd. to ok. jeśli jednak to jest coś więcej to ja bym jednak od razu leczyła, chociażby homeopatycznymi - teraz jest taki duży wybór. najgorsze to niezaleczona infekcja.
A co do bucików - nie kupujesz Małej takich z usztywnianą kostka do chodzenia? Nasza Jaga teraz ma drugą parę adidasków. Ale takich lżejszych i głownie po domu w nich urzęduje (choć chodzi już nieźle :ico_oczko: ), ale właśnie mamy zamiar kupić takie pierwsze porządne buciki do chodzenia, bo w tych faktycznie nóżka sie czasem wygnie jak za szybko idzie... A kozaczki już mamy :-D szwagier projektuje buty dziecięce i coś tam mu sie skapnęło :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 wrz 2007, 18:02

moni fajne zdjęcia takie słoneczne, a dziś taka szaruga
zdrówka dla Marti :ico_buziaczki_big:

już minęło 8 miesięcy odkąd Joaś jest z nami :ico_szoking: wam też ten czas tak szybko mija?????????????

[ Dodano: 2007-09-26, 18:04 ]
eve.ok, gratulacje dla twojej córeczki, że już chodzi - jestem pod wrażeniem :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 wrz 2007, 21:52

Joasiu kochana wszystkiego dla Ciebie najlepszego z tej Twojej małej rocznicy :ico_brawa_01: Obyś rosła na pociechę mamusi tak jak do te pory :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

magdzinka ale Jaga zupełnie sama jeszcze nie chodzi. Musi sie czegoś trzymać. Chociaz jedna ręką. Albo fotela, albo mnie, albo szafki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości