karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 sie 2008, 14:48

witam dziewczynki,przyszłam was odwedzić :ico_brawa_01: ,brzuszki macie przesliczne,az mi sie łezka w oku zakręciła jak sobie przypomne,że ja w zeszłym roku tak samo wygladałam :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 sie 2008, 15:40

Ragazzzale ci zazdroszcze takiego urlopu
fotki są prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
piękne widoczki, wszystko super, to i urlopik pewnie udany
a jeszcze ta wasza psina cudno :ico_brawa_01: ja kocham pieski, aż tęskno mi za moim, ale od grudnia będziemy juz razem


jedwabna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fotki, ale twój narzeczony ma piękny kolor cery, taki c :ico_brawa_01: emny, pewnie dzidzia wasza też taka będzie
:ico_brawa_01: ślicznie wyglądałaś na weselu

Beartis a to super sprawa, ze nic nie musiałyście płacić za sukienki, tylko młoda kupywała, super
ja też jak brałam ślub to miałam 3 pary drużbantów, ale nie wpadłam na pomysł by się tak samo ubrali, szkoda, bo to ślicznie to wygląda

karina22, a co tam u ciebie słychać ?? dawno się nie odzywałaś

u mnie dziś śliczna pogoda, mężulek zaraz wróci do domku, po pierwszym dinu w pracy, a więc będzie miał co opowiadać
a poza tym nic ciekawego, Milan jak przebiegnie przez dom to jak tajfun i ciągle jest co sprzątać po nim

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 sie 2008, 15:54

manenka ale Tobie suwaczek sie przesuwa w szybkim tempie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak sie czujesz, byłaś juz u lekarza tam???? Koniecznie potem napisz jak poszło mężowi w pierwszy dzień w pracy

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 sie 2008, 17:35

Pati85, właśnie dopiero zauważyłam,że się przesunął, o to super :ico_brawa_01:
a u lekarza jeszcze :ico_brawa_01: nie byłam moze za 2 tygodnie pójdę
a mężulek jeszcze nie wrócił bo szef go poprosił by pomógł mu zmienić silnik

a twój suwaczek juz na mecie jest :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

18 sie 2008, 18:47

super foty i z wakacji widoki rewelacja i jedwabna Twoje z wesela świetne, jak ładnie Ci w czerwonym, super na tej fotce :ico_brawa_01:

pierwszy raz byłam na ślubie z druhnami i pierwszy raz byłam druhną :-)

dziewczynki myjecie okna normalnie? to jakiś przesąd że nie można myć czy co? ja mam syfiaste już i bym pomyła ale sporo mi osób mówi oj, okien lepiej nie myj...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

18 sie 2008, 20:44

Beatris60 dziekuje bardzo. Jeszcze mnie jedno wesele czeka w ta sobote. Normalnie masakra jak sie sypnelo!
A z tymi oknami to mi tez wszyscy mowia zebym nie myla. Lepiej dmuchac na zimne i nie ryzykowac np upadku.

manenka i jak tam twoj mezus? zadowolony z pierwszego dnia pracy? Pracuje z Polakami czy zna jezyk?

moj PM wlasnie wyjechal w trase do pracy i jest mi tak smutno i przykro ze chyba zaraz sie rozplacze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zmykam cos zjesc. Moj ojciec sie smieje ze teraz jem po 3 sniadania, 3 obiady i 3 kolacje i jeszcze w przerwach miedzy podjadam.
Aha i jak to jest z tym jedzonkiem? Ja caly czas mialam ochote na slodkie a dzis mnie naszla ochota na ogorki kiszone. Ale wrazenie mam ze bedzie dziewczynka. Wiec moze sie myle? Albo to wszystko pic na wode.
pozdrowionka dla was..... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 sie 2008, 22:19

Beatris60, ja normalnie myje okna , tylko się nie przemmczam, bo ponoć chodzi o to, że ponoć jak trzymasz ręce w górze to możesz poronić, ja to bym je musiała uwiązać, bo wszystko mam wysoko postawione przed dziecmi, jak susze włosy i je układam to ok 20min trzymam ręce w górze, jak śpie tez mam ręce w górze, a więc podejście do nie maycia okien, mam takie jak napisałam wyżej, ale każdy ma prawo do innego podejścia

jedwabna, mężus z pracy zadowolony, nie wrócił zbyt zmęczony, mówi że jest fajnie, pracuje tam tylko 3 facetów oprócz niego i nie ma rzdnego Polaka, on jako jedyny Polak tam jest, a gada z nimi po angielsku, ale uczy się trzeż zwrotów norweskich, jak pasek rozrządu, silnik, hamulce itp
Pewnie ci smutno, jak nie ma męża w domu, masz się z tymi jego wyjazdami, dlaczego żeby normalnie żyć w Polsce trzeba charować od rana do nocy??
a gdzie czas dla rodziny??
to byl powód by opuścić Polske, rodzina najwazniesza

[ Dodano: 2008-08-18, 22:21 ]
dziewczyny macie już imona dla waszej dzidzi??
ja mam chcę córke i sie będzie nazywała Ines Gabriela O.
a jak będzie synuś to Sander O.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

19 sie 2008, 10:09

witam
ja mam niski parterowy domek, okna nisko, mogę na ziemi stać i myć. zobacze jak sie będę czuła, wczoraj przecholowałam chyba bo brzuch mi drętwiał wieczorem, napinał się.

co do imion - nie zgadzamy sie z mężem za bardzo. nie podobają mu sie te co mi, ja lubie nowoczesne bardziej, on tradycyjne, ale na pewno jakieś wybierzemy wspólnie. zobaczymy płec na usg bo teraz nie ma co sie zastanawiać i kłócić o imie np męskie jak sie okaże dziewczynka. w poprzedniej ciąży myślałam że będzie chłopiec i kłóciłam sie o imę Filip bardzo :ico_haha_01: już przestało mi sie aż tak podobać bo za dużo Filipów wkoło.
jedwabna to pic na wode chyba, w poprzedniej ciąży wszystko na kwaśne mi sie chciało, marynowane grzyby, jabłka kwaśne aż buzie wykręcały - mówili chłopiec i ja też tak myślałam. jest Oleńka. teraz z kolei jem na słodko, zobaczymy.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

20 sie 2008, 12:41

hej dziewczyny
normalnie dziś poczułam tka naprawdę , ze jestem w ciąży
wstałam o 10.30 poszłam wziąś prysznic, no jak zaczełam się balasmować, to mnie rzołądek ruszył, i siedziałam nad wc i się zastanawiałam czy zwyniotuję czy nie, pierwszy raz miałam nudności szok, :ico_szoking: ,ale szybko przeszło, [otem poszłam zjeść śniadanko, i nie wiem od czego te nudności z głodu czy z duszności a może to i to razem, kurcze to 2 trymest się zaczyna a mnie dopiero nudności biorą

a co tam u was??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 sie 2008, 12:54

u mnie wieczorami sie takie sztywnienie brzucha pojawia, nie przypominam sobie żebym tak miała z Olą. a lekarka teraz na urlopie i nie chce jej głowy zawracać. kupie nospe jakby co dziś. koleżanka mi mówiła że też tak miała więc widocznie sie zdarza.

manenka pojadaj migdały, mi pomagały, ale fakt dziwne że w drugim trymestrze...a może coś zjadłaś, albo zapach Ci jakiś przeszkodził? ja mam do tej pory odruch wymiotny jak nie taki zapach do mnie doleci.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], koszulaula i 1 gość