Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 maja 2007, 20:54

cześć dziewczyny :ico_ciezarowka:
oj ja taka zabiegana ,że tylko was czytałam a nie miałam czasu napisać :ico_wstydzioch:
no podziwiam te z was które zdecydowały się wyjechać,ale to fakt jak napisała MAMAZUZI nawet ,że kosztem czegoś,bo nie można mieć wszystkiego,ja jeśli mialabym się zdecydować na wyjazd to też tylko moimi dzieciaczkami i z kochanym W.,bo jeszcze jak byłam z moim eks,julcia była mlutka ,z 7 miesięcy miała,musiałam wyjechać,bo naprawdę zmusiła mnie sytuacja,tylko,że nie wytrzymałam,musiałam wrócić bo nie dałam sobie rady z tęsknotą za małą, :ico_noniewiem: i myślę,że dobrze zrobiłam ,za dużo by mnie ominęło,i miałabym wyrzuty do siebie
dziś strasznie boli mnie głowa,nie wiem już czy można coś brać czy nie,ja się hamuję i mam nadzieję ,że to minie :ico_chory:

[ Dodano: 2007-05-12, 20:55 ]
aha KOCURKA miło cię widzieć,śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 maja 2007, 22:34

Agnieszka, spokojnie lyknij nawet 2 apapy i sie poloz. Na pewno ci pomoze a dzidzi nie zaszkodzi, mozesz byc pewna.

Ja juz licze dni do wakacji aby zobaczyc rodzicow..... :ico_brawa_01: Mnie do wyjazdu rowniez sklonila milosc. Nie mozna zyc osobno jak sie kocha, bo mozna stracic najpiekniejsza milosc. A mi za bardzo zalezalo na moim mezczyznie aby mieszkac 1200 km od siebie. Odciecie pepowiny nie jest bezbolesn, ale czlowiek jest silny i zawsze poradzi sobie z najwiekszymi problemami :ico_haha_01:

A ja ogladam Eurowizje, i sie zalamuje.. nic nie ma ciekawego wg mnie :ico_olaboga:
A ja sie pochwale ze jutro skoncze 27 latek, stara nonono ze mnie , co? :ico_oczko: Ja ostatnio szukam wozkow w Allegro i glowe trace co kupic... Macie jakies numery JEDEN???

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

12 maja 2007, 23:18

no mi podobają się strasznie drivery z implastu,ale to dlatego że można montować do nich fotelik samochodowy,tyle ,że słyszałam,że maleństwo może w nim jeździć tylko godzinę dziennie,bo to za duże obciążenie dla kręgosłupa, może to i prawda, a jeśli tak to na pewno będę szukać dalej,ale chyba nie zdecyduję się na trzykołowy,bo z julcią miałam taką spacerówkę,i podjazdy dla wózków to był koszmar,nigdzie z tym przednim kołem nie mogłam się dopasować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 maja 2007, 08:53

Kocura Bura, ale masz duży brzusio :-D ile masz w pasie?agnieszka01.04, mam nadzieję że ból głowy minął :-)

mama_zuzi1980, WSZYSTKIEGO NAJ, SPEŁNIENIA MARZEŃ :ico_tort:

jeśli chodzi o wózek to my z mężem zdecydowaliśmy się na mutsy, cena strasznie wysoka ale zachorowalismy na ten wózek :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 maja 2007, 11:09

Dzieki za zyczonka :ico_haha_01:
A ja chyba oszalalam!!!! Wczoraj na Allegro kupilam wozek :ico_szoking: Graco Quatro Delux, z wkladka dla noworodka i fotelikiem za 1.099 zl. To wg mnie tanio... inne takie kosztuja na innych aukcjach 1499 zl. Sama jeste w szoku ze to zrobilam!!! :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 maja 2007, 11:42

mama_zuzi1980, :ico_brawa_01: ja też już mam chętke kupić, tylko czekam na przypływ gotówki :-D

[ Dodano: 2007-05-13, 11:53 ]
jak możesz to daj linka do tego wózeczka to pooglądamy :-)

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

13 maja 2007, 12:12

Mamo Zuzi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_tort: :ico_brawa_01:
Mi też się podoba Graco Quatro Delux, jest przede wszystkim lekki noi wygląda nowocześnie. Ale poczekam aż go Ci przyślą i wypowiesz się na jego temat:) czy ci się na żywo też podoba, bo w sklepie go nie widziałam tylko na allegro.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 maja 2007, 12:37

Kocura Bura fajnie Cię widzieć, teraz już wiemy, z kim klikamy no a brzusio oczywiście piękny :ico_haha_02:
Dominisiu ja też jestem przeciwna związkom na odległość bo co to za rodzina która jest w komplecie kilka razy w roku. Brawa dla Ciebie za odwagę :ico_brawa_01: , twój maluszek na pewno kiedyś Ci za to podziękuje, że ma tatę na co dzień a nie od święta .
Mamo Zuzi duże buźki z okazji urodzin :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: , no i oczywiście gratuluję zakupu wózka. Ja mam spokojną głowę bo na mnie czeka już wózek znajomej (głęboki + sportowy), nie żeby jakaś tam rewelacja ale zwykły ładny, granatowo-beżowy wózek, całkiem nieźle utrzymany, mnie się podoba, ewentualnie później kupimy nowy sportowy. Za to zachorowałam na punkcie tych kojców (Graco) które znalazła na Allegro któraś z Was, tylko zastanawiam się bo w normalnym łóżeczku materac twardo leży na stelażu, a w tym kojcu chyba jest jakaś siateczka a na niej materacyk, byle nie będzie jak na hamaku :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

13 maja 2007, 13:18

Mamo Zuzi 100 lat i wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ...
I nie mów że stara nonono z Ciebie bo ja już swoje 27 urodzinki obchodziłam w lutym .I kto tu jest stary? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 maja 2007, 14:23

mama_zuzi1980, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Żadne z nas stare dupki (jestem od Ciebie starsza o calutki miesiąc!)!! Ależ sobie sprawiłaś prezent z okazji urodzin! Taki jak Twój wózeczek widzę teraz na Allegro za 1332 zł.
Też mam już ochotę kupować, ale postanowiłam sobie,że się powstrzymam do obrony i w lipcu ruszę na zakupy!
eve81, wczorajsze pomiary brzucha- 94 cm! Szafa się ze mnie robi! Dziękuję za miłe słowa!
Cieszę się,że nie muszę wyjeżdżać za granicę. Wiem,że tu nie czeka mnie nic rewelacyjnego, ale dobrze mi tu i jakoś sobie radzimy. Kiedyś chciałam wyjechać, ale od czasu jak jestem z M. to nie myślę o tym, bo on nigdy nie chciał wyjeżdżać- lubi, to co robi. Przed ślubem mieszkaliśmy daleko od siebie i rzadko się widywaliśmy. A teraz mamy mieszkanko w połowie drogi i tu mamy nasze życie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość