Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 wrz 2007, 13:02

bu ale u nas jest wstrętna pogoda już drugi dzień leje ileje normalnie końca nie widać
:ico_placzek: :ico_placzek: u was też jest taka beznadziejna pogoda ? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 wrz 2007, 13:13

gozdzik, u nas też od dwóch dni jest okropnie. Co prawda nie wieje ale za to leje i jest okronie zimno brrr
Dzisiaj też chyba nam się nie uda wyjść na spacer chociaż zapowiadają że popołudniu opady maja zanikać. Poczekamy zobaczymy....
gozdzik, a jak Twoja Julcia. Podajesz jej już jakieś dodatkowe posiłki czy nie ??
Bo ja ostatnio odkryłam że moja Emi to nie do końca ma skazę białkową. Tzn ma ale tylko na krowie mięso. 3 tygodnie temu wprowadziłam do swojej diety nabiał i malutkiej nic się nie dzieje. Co prawda nie jem go w zastraszających ilościach ale np raz na 2 dni zjem jogurt albo płatki z mlekiem albo bułkę z serem ale na szczęście nic jej nie wyskakuje na ciele :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 wrz 2007, 13:38

to Super :-D :-D ze możesz już pomału jeść nabiał może Emi przechodzi ta wstrętna skaza albo faktycznie ma uczulenie na wołowinę. Ja też kilka razy skusiłam sie Np nalesniczka i Julci po nim nic nie było ale jeszcze boje sie Rozszerzyć diety o nabiał ciągle sie obawiam że jaj cos znów wyjdzie -kurcze jak sobie przypomnę jakie jej sie placki na piersi robiły to Az mnie wzdryga :552:
Julci już od jakiegoś tygodnia daje inne jedzonko zjada tak 1/2 słoiczka deserku marchewka jabłuszko lub Np dostaje zupkę marchwiową z ryżem oczywiście wszystko po pół do tego soczek przecierowy pół buteleczki i na wieczór tak Ok 17-17.30 kaszek Sinlac ( zjada ja az jej sie uszka trzęsą tak jej smakuje ) :-D tylko znów zaczęłam sie martwic bo na policzkach pojawiły jej sie chrostki i nie wiem czy to uczulenie czy organizm przystosowuje sie do innego jedzonka -odstawiłabym jej to wszystko ale ma słabe wyniki hemoglobiny i nie chce żeby dostawała żelazo bo ponoć barwi zęby na czarno i powoduje zaparcia bule brzuszka kurcze juz sama nie wiem co mam robić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 wrz 2007, 18:55

Witajcie.
Bardzo serdecznie dziękujemy za życzenia .
Oczywiście stawiamy wielkiego :ico_tort: i zapraszamy na imprezkę :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Majeczka od wczoraj dostaje nowe leki. Stan zapalny w buźce jakby trochę odpuścił, a naokoło buźki też widać leciutką poprawę ( chyba), choć bardzo trudno to stwierdzić, bo ona strasznie się ślini i cały czas jej się to babrze.

Ja zacznę wprowadzać nowe produkty do diety Majki jak całkiem wydobrzeje.

A co do pogody to strasznie wam współczuję,. U nas od rana było śliczne słoneczko i nawet 17 stopni, a w słonku to wręcz bardzo ciepło. Mam nadzieję, że jutro też tak będzie , bo planuję pranie.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 wrz 2007, 20:57

[glow=red]WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO Z OKAZJI UKOŃCZENIA 6 MIESIACZKA [/glow] :-D :-D
[glow=cyan]ROŚNIJ MAMIE ZDROWO [/glow] I OCZYWISCIE OD NAS :ico_buziaczki_big:
kurcze ale macie fajnie że u was jest tak cieplutko - no właśnie jeśli chodzi o praNIE TO JUZ MI SIE SPORA KUPKA UZBIERAŁA A TU LEJE I LEJE

[ Dodano: 2007-09-06, 20:59 ]
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

06 wrz 2007, 21:08

beatris75, brawo dla córeczki za siedzenie
Krzyś jak go posadzę i poobkładam poduszkami to siedzi, ale sam to jeszcze nie

Mój S. umie go uspokoić, ktos musi przy nim być to jest oki
dzis było już lepiej połozyłam mu na podłodze zabawki i na kocyku sobie lezał dosyc długo, a ja spokojnie zrobiłam obiadek, oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

urmajo wszystkiego naj naj dla Majki z okazji 6 miesięcy
sensibel najlepszego z okazji urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 wrz 2007, 07:25

Witajcie
U nas brzydkiej pogody ciąg dalszy :ico_zly: Wczoraj pod wieczór jakby zaczęło się przejaśniać ale tylko na chwilę po czym znowu zaczeło lać. I leje tak cały czas...
Ciemno jest, zimno brrrr

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

07 wrz 2007, 07:26

Witajcie z rana.
Ja już :ico_duzepranko: wstawiłam, zjadłam śniadanko :ico_obiadek: i wypiłam pyszną :ico_kawa: .

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia.

Moja Majeczka też już sama siedzi, ale nie potrafi sama usiąść. Ostatnio zauważyłam, że jak położę ją na brzuszku, to podpiera się na samych dłoniach bardzo wysoko i zaczyna zginać nóżki w kolankach, jakby do raczkowania. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

07 wrz 2007, 08:02

urmajo moja Amelka dokładnie tak samo robi podnosi sie na przedramionach wysoko i ugina kolanka podnosząc przy tym pupcie pełza do tyłu narazie ,jeszcze sama nie siada ale czasem jej sie udaje z pomocą czyjaś , za to ładnie sama siedzi czasem sie jeszcze gibnie na boczek :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 wrz 2007, 08:09

Czesc kobitki
Stawiamy wielkiego :ico_tort: z okazji Maciusia pol roku :):):)
Maciejka sam siedzi ale zeby dotego doprowadzic trzeba mu dac raczki zeby sie pdociagnal no i sobie siedzi ale gibie sie tez jeszcze na boki
ostatnio wprowadzilam mu zupki i wciaga az mu sie uszy trzesa kaszki rano nie chetnie ale jak widzi zupke to az sie cieszy na jej widok hihih :) ale narazie takie marchewkowe jakies jarzynowe moze niedlugo wejde z mieskiem :)
co tam u Was dlugo mnie tu nie bylo narazie nie mam zbyt duz czasu :( ale pozdraowam Was wsyztskie i Waszym dzieciaczkom zycze WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI POL ROKU ALBO I WIECEJ ALBO I MNIEJ HIHI BUZIAKI

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość