Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 mar 2008, 19:41

[size=200]SENSIBEL[/size] :ico_haha_01: no jakby
[size=200]
urmajo [/size] ale smutne foto , cio taka mina u naszej biedroneczki? hmmm

pisałam do[size=200] karolki[/size] na gg

[size=200] maciuś[/size] juz chodzi, generalnie nie ma czasu narazie na forum weekend dośc imprezowy był , chodza sobie na spacerki i wszystko jest OKI ,[size=200]maciejka [/size]zdrowa :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki
jak bedzie miała czas to wdepnie kazała was pozdrowic :-D
:ico_buziaczki_big:

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: młoda dopiero wstała 3 godzinki :ico_brawa_01: łooo matkooooooooo bolsaaaaaaa bede znowu z nią ćwiczyła sie do 23 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 mar 2008, 19:49

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia za pierwsze kroczki :-D
No to Mela pospała Jula spi mi tylko raz i tak ok 1,5 godz

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

10 mar 2008, 20:19

czesc dziewczyny
przedewszytskim
[size=200]WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI I MAJECZKI NA 1 URODZINKI DUUUZO ZDROWKA SZCZESCIA I WOGOLE MILOSCI ;) ROSNIEJCIE DUZE I SZCZESLIWE :)[/size]
u mnie zalatany weekend i wogole tamten tydzien, w srode Macio mial urodiznki to sie rodzinka zwalila bylo fajnie w czwartek bylam u dentysty wieczorem w piatek na zakupkach i caly dzien sprzatanie a w sobote robilismy roczek Maciusia wiec od rana pitrasilam gotowalam salatki itd :) goscie zeszli kolo 16 bylo super a w niedziele poslzismy z moim P na spacer potem do moih rofdzicow no i tak sie zeszlo a dzis na spacerek Maciowi kupilismy buciki i smiga juz pcha wozeczek na spacerku jeszcze nie chodzi sam ale idzie dwa kroczki i staje boi sie narazie ale juz powoli zaczyna smigac generalnie zajmuje mi mnostwo czasu moze dlatego ze ja staram sie nim zajmowac,
u nas piekna pogoda datego spacerki sa u nas w modzie :) a o to prezencik Maciusia :)
Obrazek
tu torcik Macia
Obrazek
a tu Macio je kawalek :)
Obrazek
reszta moze innym razem lece bo Macio sie wlasnie obudzil i lecimy pojezdzic na motorku :)
:ico_sorki: ale nie czytalam co u Wam pozdrawiam Was goraco Beata dzieki za troske :)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

10 mar 2008, 20:51

Hejka!
Ojjj my dzisiaj się naspacerowaliśmy pół dnia,tyle kilometrów to już dawno niezrobiłam,jak przyszłam do domu to nóg nieczułam :ico_sorki: Moja mama kupiła Michasiowi papucie,ale to jutro zrobię zdjęcie i wam pokażę :ico_oczko:

karolina24, no witamy,nareście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie ze imprezka sie udała,a co Macio chwycił?Tocik superaśny :ico_brawa_01: Prezencik pierwsza klasa-teraz Macio będzie śmigał aż się będzie za nim kurzyć...Tylko tak bez kasku :ico_haha_01: A no i wielgachne brawa za pierwsze kroczki,ale fajowo coraz więcej dzieciaszków juz zaczyna stawiać pierwsze kroczki i już chodzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ucałuj od ciociuli Maciejka :ico_haha_02: Fotki bardzo ładne :ico_haha_02:

beatris75, no to ładnie Ami zaszalała ze spaniem.Ja juz niepozwalam małemu zasnąć o tej poże,bo wiem czy to się kończy :ico_nienie:

AGAUś-moze Emi nie chciało się spać :ico_oczko: Michaś też jak wyruszyłam z domu to zasnął,ale tylko na pół godzinki później cały czas patrzył,patrzył i jak juz wracaliśmy do domu to zasnął,ale jeszcze odzałowałam i przeszłam się także pospał 2godz. :ico_brawa_01:

Oki,ja już małego mam wykąpanego, idę robić mleczko i Michaś będzie robić nyny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-10, 20:37 ]
URMAJO-super,że imprezka sie udała,a z tego co Majka chwyciła wynika,ze będzie panna i do tańca i do różańca :ico_haha_01: A zdjęcie żeczywiście smutne,ale słodkie :ico_brawa_01: A Mikołaj starszy brat,no,no :ico_brawa_01:

Michaś juz śpi,a ja idę na kolacyjkę,narazinek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 mar 2008, 21:38

karolina24, Super zdjecia a jaki Macius miał pyszny torcik :-D
nana, no to sie naspacerowałaś my tez duzo czasu spedzilismy na polu bo pogoda fantastyczna
co do spania to ja tez tak ożno Juli nie kłade wole ja przetrzymać
i mieć wieczorek spokojny

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 mar 2008, 23:27

ale [size=200]maciejka [/size]ma super motor :ico_brawa_01: ,a jaki irokez na głowie :ico_haha_01: oooo :ico_szoking: juz popsuty :ico_nienie: mamcia przylizała :ico_haha_01: ,no tort to wogóle 1 klasa :ico_brawa_01:
[size=200]
gosiu[/size] nie bałaś sie o siebie na takim długimm spacerze ,wkoncu dwa dni lezałaś jak zdechła kura :ico_olaboga:
skąd ty dziewczyno wziełaś tyle sił ?

my raczej jutro nie wpadniemy z rana bo na 11 na te szczepienie mamy :ico_placzek: juz ją widze co to bedzie :ico_olaboga: -wiec trza bedzie sie ze wszystkim wygramolic

ufff [size=200]mela[/size] wkoncu zasypia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 mar 2008, 08:23

Witajcie z ranka :ico_haha_02:
Nocka spokojna,przespana,pobudka o 6 i biore go żeby dać mleko i tak coś zawania a tu :ico_szoking: kupa i to taka sraka,że szok :-D Więc go przebrałam,ale już był rozespany,bo Maksiu też wstał,więc po co on będzie spał,ha,haNie pił mleka,herbatki też nie chciał,hmm bardzo dziwne.Wogóle od wczoraj mało je :ico_placzek: A u nas piękne słoneczko wstaje choc zapowiadali deszcz przed popołudniem :ico_haha_01:

Becia-wiesz w sumie to ja leżałam tylko wieczorkiem w sobotę,no i do popołudnia w niedzielę,a później juz musiałam sie rozruszać skoro przechodziło.Pozatym wiesz jak to jest przy dwójce dzieciaszków...No a wczoraj juz mi było dobrze,więc korzystałam dla dobra malego z pieknej pogody,a że moja mam miała wolne od pracy to przechadzała sie z nami :ico_brawa_01: Alę dzięki za troskę :532: O widze ze chyba Amelce udało się zasnąć troszkę szybciej?Biedulka dziś będzie kuta :ico_placzek: :ico_placzek: A może połacze troszkę i bedzie cisza.Tylko z drugiej strony juz dawno nie mieli gig i to jest to!Trzymam kciuki by wszystko było dobrze!

gozdzik, no nie ma to jak wieczór dla siebie :-D
Z RACJI,ZE CHYBA JESTEM PIERWSZA STAWIAM WSZYSTKIM PYSZNą KAWUSIE :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: CZęSTUJCIE SIę

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 mar 2008, 08:59

Witajcie marcóweczki :ico_oczko:

U nas nocka przespana bez ani jednej pobudki do 6.45 :ico_oczko: Teraz Emiś ogląda Teletubisie a ja kończę śniadanko i zaraz będziemy jeść kaszkę. Gosiu dziękuję za kawusię mmmmmmm pyszna :-D

Pogoda jest dzisiaj bajkowa. Świeci słoneczko a na niebie ani jednej chmurki :ico_brawa_01: co prawda na popołudnie zapowiadają deszcz ale póki co nie ma widoków.
A ja mam MEGA zakwasy. W niedzielę dostałam wycisk na siłowni, wczoraj jescze byłam na aerobiku i dzisiaj bardzo kichnąć nie mogę tak wszystko mnie boli :ico_noniewiem: Kurcze przytyć jest tak łatwo a żeby to zrzucić to trzeba się tak męczyć :ico_puknij:

sensibel sprawdzę ile mają te kółka bo szczerze mówiąc nie wiem ale wydaje mi się że 20 cm bo są dość szerokie.
nana biedactwo to Cię dopadło :ico_olaboga: a może to na @ ?? Ja to mam opanowane bo póki nie zaszłam w ciążę to bardzo często robiło mi się słabo przed samym @. A raz podobnie jak Ty wywinęłam orła w łazience i mnie ojciec z bratem wynosili :-D
becia trzymam kciuki żeby bez boleśnie przeszło to szczepienie
karolina śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: ale z Macia przystojniacha fiu fiu :-D

A Emilce chyba przebiła się prawa czwórka. Nie wiem na pewno bo nie da sobie sprawdzić ale wczoraj jak płakała to zauważyłam białą kropkę na dziąsełku. Spróbuję to dzisiaj jakoś wybadać.

No nic ja zmykam. Miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 mar 2008, 09:18

witajcie u nas nocka do bani jula budziła sie co chwile a ok 3 rozbudziła sie na całego i do 5 nie spała :ico_noniewiem:
nana, kawusia pyszna u nas tez pieknie swieci słoneczko
beatris75, trzymamy kciuki za Amelke oby szczepienie przeszła jak najmniej bolesnie
nas to czeka w nastepnym tygodniu ech...noi Jula sie obudziła no to zmykam

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

11 mar 2008, 09:57

A wkleję wam zdjęcia,te obiecane korytarza i papuci :-D
Obrazek
Obrazek
PAWLACZ;
Obrazek
Obrazek

Cieszę się że u was tez taka piekna pogoda,u nas jak mówili w radiu ma popadać popołudniu,ale jak narazie swieci pięknie słonko i tez nie ma żadnej chmurki :ico_brawa_01: Ale sobie dajesz w kość,niemorduj się tak :ico_sorki:
Aguś-wiesz co tak właśnie myśle,ze może od @,ale kórcze nigdy nie miałam z nia problemu czułam się zajefajnie,hmmm pozmieniało się po drugiej ciąży!

gozdzik, te fajne zdjęcie dałaś z dziadkami-super :ico_brawa_01:
A mój mały ani marzy o tym by iść spać,więc chyba go ubiore i siebie i pójdziemy na spacerek,bo między godz.12:15 a 13:30 mam odczyty gazu,tez sobie godz,wybrali :ico_zly: Dzięki ze wam smakuje kawusia :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość