barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 maja 2008, 17:18

ula ja 2 karmniki dla mrówek ustawiłam w domu, a 2 na zewnątrz, zobaczymy czy poskutkuje, mrówki mają te granulki zanieść do gniazda, co zabije królową, co jest równoznaczne z zaprzestaniem znoszenia jaj i wyprowadzką mrówek
niby pisze że wewnątrz, ale ja dałam na pole, bo właśnie nie w domu jest gniazdo na gdzieś poza chałupką
no niech obliczę, jeśli uda się za pierwszym razem to luty murowany, ale powiem szczerze, że trzeba będzie masażystę na stałe zatrudnić do kręgosłupa, jak tak dwoje przyjdzie nosić
no i polujcie tym razem na X :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

07 maja 2008, 23:36

znowu nie mogłam dzis tutaj zajrzec....znowu cos mi tt szwankowało :ico_zly:

oj Basiu, ale sie masz z tymi mróweczkami.... :ico_olaboga:

a my dzis na zakupkach bylismy...
kupilismy Miłoszowi nowy rower...jeszcze Mikołajowi musimy kupić, ale jak narazie żaden mu sie nie podobał...

mam wiadomości od Sylwii jest chora na świnkę :ico_olaboga:

hej chora jestem na świnkę, kuba sie nie zarazil narazie,ale to jeszce moze wyjsc ...nie pisze matrur ze wzgledu choroby :/ dziekuje za pamiec,wpadne do was ktoregos dnia i nadrobie posty
Biedna Sylwunia...

[ Dodano: 2008-05-07, 23:39 ]
barbapuppa pisze:no niech obliczę, jeśli uda się za pierwszym razem to luty murowany,

fajny termin...ja chłopców tak rodziłam...styczen, luty, marzec.....akurat na wiosnę, lato...maluszek podrosnie... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-07, 23:41 ]
barbapuppa pisze:
aha, violu dzięki za komentarzyk na nk, ty to zawsze wszystko zauważysz, a to tylko dzięki tobie takie fajne wyszło :ico_sorki:


ja też dziekuję :ico_sorki:

madziorka superowa z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdjęcia jak zwykle super!!!

[ Dodano: 2008-05-07, 23:42 ]
lecę do łózeczka... pa pa pa do jutra... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 00:48

czesc
mialam dzis zapelniony dzionek i dopiero na chwile usiadlam hehe
pogoda wciaz bosska hihi wiec i przed kompem szkoda czas spedzac hehe
dzis mialam szzkole.. lelek ryczal w zlobku
takze duzo sie nie nauczylaam hehe

sosim a ja wolalabym rodzic na wiosne
tez cieplo, a do lata brzuszek spadnie
bo jak z porodowki porsto na plaze sie wybralam to tylko wstyd sie rozebrac hehe
no i rodzac w jesieni trzeba z duzym brzuchem latem chodzic.. a to tez moze byc ciezkie hmmm

ula fajnie byloby sie sspotkac ale niestety ja na dlugo nie zawitam
i nie wiem jak zreakizuje wszystkie plany hehe
a ty gdzie mieszkasz??

barbapuppa brawa dla tadzika za nowe umiejetnosci hihi
a widze ze sie mamy loginu ostro uczy. jeszcze barba i bedzie calosc
a my mielismy mrowki a juz nie maa ani jednej, kupilismy tutaj taki plastik z otworkami do ktorego one powlazily i wiecej sie nie pokazaly
a pajaki i tak sie pokazywaly w tym czasie
z ogrodu nam gady wlaza wrrr ja tez sie boje cholerstwa
a moja siostra jeszzce bardziej a ja kupilam jjej dzis kostke mydla przrezroczystego z pajakiem w srodku hehe

sylwia wspolczuje.. sama tez chorowalam jako dorosla osoba. na srudiach
sesja a ja ze swinka lezalam... dobrze ze nie bolalo zbytnio i szybko minelo
zdrowka ci zycze i oby maly nie zalapal

viola gratuluje zakupkow!!



na dobranoc obiecane fotki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
w tle szczyt snowdon na ktory nie dotarlismy
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-08, 01:06 ]
z wybrzeza jutro bo fotosik sie konserwuje hehe (czyt upieksza czy co?)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 maja 2008, 09:40

Witajcie rankiem....
Madziorka fajowe te wasze wycieczki w plener :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no, no z Lelka to mały globtroter wyrośnie... :ico_brawa_01: :-D
zdjęcia świetne...a to co masz w podpisie jest urocze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja całkiem przegapiłam, że Milenka wczoraj skonczyła 9 miesięcy...ale ze mnie mamusia :ico_olaboga: gapa jak nic... :ico_olaboga:
stawiamy zaległy torcik
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 maja 2008, 09:55

Witam z rana, maluch juz na balkoniku, ale cos mi sie zachmurzyło i boje sei ze zaraz lunie :ico_noniewiem: a takie sliczne słoneczko rano było :ico_noniewiem:

Madziu ja w Nysie mieszkam, w woj. opolskim wiec nie wiem czy bedziesz gdzies w poblizu, ale jak cos to zawsze zapraszam :-D
A foteczki rewelacja i mam pytanko fajan ta chusta dla Leonka gdzie ja kupowałąs i za ile bo moze bym sie skusiła bo mój za nic nie chce w wózeczku siedziec jak nie spi a na barana go ciagle nosic to tez trudno :ico_noniewiem:

Violu oczywiscie :ico_tort: dla Milenki i góre całusków :-D no a chciałabym dziewczynke ale cos mis ie wydaje ze moze byc troszke trudno zrobić, chociaż taki drugi chłopak to tez fajan sprwa bo bedzie sie miała z kim Pawełek bawic a pózniej sobie taka ksieżniczke na koniec trzasniemy jak Viola :-D

Basiu to czekam na relacje jak tam wojna z mróweczkami :-D bo mnie tez neidługo taka czeka :-D

A TO NASZ NOWY ZAKUP :-D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=354232666

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 09:58

violu dzieki
w takim razie dla milenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

no i witam mamusie.. ja juz na nogach od 8 hihi bo kumpela przyprowadzila swoja coreczke
oczywiscie ona siedzi grzecznie i sie bawi a lelek swiruje wiec tak jakbym miala jedno dziecko hihi

[ Dodano: 2008-05-08, 10:11 ]
ula czesc no niestety do opola sie nie wybieram
chusta to mei tai, kupilam na ebayu, moglam sobie wybrac kolory sama wiec super, poszukaj na allegro, wpisz mei tai i napewno sie pokaze
sa nawet dziewczyny ktore szyja na specjalne zmaowienie i wtedy masz niepowtarzalna oryginalna chuste hehe ale czeka sie dosc dlugo

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 maja 2008, 10:11

witajcie panienki
my też już nie śpimy, 2 dzień od 7 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: (tfu, tfu... odpukać, oby tak dalej)
..... kurcze znowu słyszę Tadzia, oj nie daje mi nic napisać, może za chwilę

[ Dodano: 2008-05-08, 11:25 ]
no już jestem
Tadzik od rana dopiero usnął teraz
a nie bardzo możemy wyjść na zewnątrz, bo Wiki kaszle (idziemy dziś się zbadać, żeby czegoś nie przeoczyć, bo syropki i inne już od wczoraj daję, ale trzeba dopilnować, żeby coś poważnego nie było), a na polu ziąb i dopiero teraz coś słoneczko zaczyna przezierać, ale nie za bardzo
ja przed chwilą walczyłam z mrówkami, ale widzę, że skubane inteligentne są, bo tylko niektóre żarełko wynosiły, a inne szerokim łukiem obchodzą, widać jest kilka gatunków, a nie jeden jak myślałam, w każdym razie mam 2 rodzaje badziewia na nie i zobaczymy, ale najważniejsze, że wreszcie zlokalizowałam miejsce z którego wychodzą i jak nic nie poskutkuje, to zasilikonuję całą listwę przypodłogową, bo zdaje się, że chodzę wzdłuż całej chałupki przy pod listwą
madziorka tak, niedługo Tadzik mnie zaskoczy i zawoła: matka dawaj kotleta, a nie jakieś kaszki :ico_oczko:
a foteczki macie super, u nas zawsze problem z tą piątą osobą, żeby fotkę cyknęła wszystkim
sylwia współczuję, ja nie miałam świnki, ale pamiętam z dzieciństwa z wakacji dzieci opuchnięte z gorączką na stołówce i moją ciotkę, która robiła karczemną awanturę wtedy, że pozarażają itd
violu dla naszej kochanej Milenki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

aha, mam jeszcze wieści od naszej Basi - biedaczka ma przechlapane, bo Jasiek robi jej pobudki o 5 rano i wieczorem zwyczajnie już pada i nie ma jak zajrzeć
cierpliwości Basiu, a ty Jasiu bądź grzeczny i daj mamie trochę spokoju

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 maja 2008, 12:57

Hej hej ale mialam czytania,ale wczoraj nie chciala mi sie w ogole strona TT otworzyc i dzis do poludnia tez :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ale juz nadrobilam :-D Wpadlam bo mala akurat spi na tarasiku :ico_brawa_01:
Dla Milenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Violu fryzurka bardzo twarzowa super wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dal Sylwii duzo zdrowka
Dla Bronusia caluski
Jezu jak kogos pominelam to sorry :ico_sorki:

I caluski dla cioc lipcoweczek :ico_brawa_01:
Obrazek

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

08 maja 2008, 15:06

hej to znowu ja !!! trochę jestem zabiegana bo prawie codziennie mamy jakieś zajecia z Broniem.

Ula jeśli chodzi o mei tai to radze wypróbowac przed zakupem bo moze sie okazac ze Pawełkowi wcale to nie odpowiada albo że dla ciebie jest już za ciezko. ja mam kilka chust dla Bronia ( ale juz mało nosimy bo Bronek za cieżki) mam mei taja i mam też nosidła ergonomiczne ( takie coś jak mej taj tylko jak dla mnie wygodniejsze) Jeżeli chcesz cos wypróbować to ci mogę wysłać bo to zakup dosć drogi Ja teraz noszę najczęsciej w nosidle ergonomicznym ERGO ale bardzo fajne tez jest MANDUCA od niedawna do kupienia u nas Sprowadza je moja koleżanka wypróbowałam i naprawdę super!!!!


A poza tym pozdrawiam serdecznie wszystkie lipcóweczki i życzę duuuuużo zdrówka

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2008, 17:57

hej
wlasnie dziewczyny wyszly
jak zwykle zaliczony plac zabaw hehe i dzieciaki grzecznie sie bawily razem takze nie bylo zle
zaraz znow was pomecze fotami z moimi blizniakami hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość