margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 cze 2009, 11:50

a jako ze on pracuje do 19 wiec co on bedzie Grosia widywal
masz racje

u mnie jest calkiem inna sytuacja bo R. pracuje od 7 do 15 gora do 16 wiec bez problemu bedzie mial kontakt z maluszkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 cze 2009, 11:55

od 7 do 15 gora do 16 wiec bez problemu bedzie mial kontakt z maluszkiem
no dokladnie
a moj zanim dojedzie do domu to 20 mamy , wiec mocno zastanawiam sie nad jego postanowieniem kapieli Grosia
bo chyba kapiel juz bedzie czekala on bedzie go z progu do wanny wsadzał ;)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 11:56

A ja to chyba jakaś inna jestem, bo Marcin będzie musiał sobie wziąć wolne jak będę w szpitalu a później to niech on idzie do tej pracy i mi ie przeszkadza, mam też nadzieję że teściów już nie będzie. Ja sobie wolę sama ze wszystkim radzić, bo jak mi rozpieszczą Artura już na samym początku to ja dopiero sobie rady nie dam jak pojadą, niech się oboje do siebie dostosowują, bo jakby teście byli to by pewnie Artur całymi dniami na dworze był a ja tylko na chwilę bym wychodziła, bo przecież nie dadzą mi z takim dzieckiem siedzieć nie wiadomo ile, Wy to macie dobrze że same mieszkacie, też by tak chciała, miałam okazję ale się zaprzepaściła i całe życie z teściami mnie czeka :-(

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 cze 2009, 12:04

A ja to chyba jakaś inna jestem
nie inna tylko z doświadczeniem :ico_brawa_01:
my swiezaczki jestesmy, wiec to co dla nas nowe dla ciebie oczywiste
Wy to macie dobrze że same mieszkacie, też by tak chciała, miałam okazję ale się zaprzepaściła
nawet z najlepszymi tesciami mieszkac bym nie chial w zyciu
wiec jesli ty mieszkasz to nie zazdroszcze, nawet jesli sa złoci ludzie to zawsze cos do powiedzenia maja pewnie.
Wole moich i T. rodziców z doskoku:)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 cze 2009, 12:07

a moj zanim dojedzie do domu to 20 mamy , wiec mocno zastanawiam sie nad jego postanowieniem kapieli Grosia
bo chyba kapiel juz bedzie czekala on bedzie go z progu do wanny wsadzał ;)
no widzisz
bo jakby teście byli to by pewnie Artur całymi dniami na dworze był a ja tylko na chwilę bym wychodziła, bo przecież nie dadzą mi z takim dzieckiem siedzieć nie wiadomo ile,
ech moja mama na szczeście akurat do tego jak bede wychowywac swoje dziecko ma całkiem innne podejscie wychodzi z załozenia ze to moje dziecko i to ja zadecyduje o tym w jaki sposob bede sie nim zajmowac
całe życie z teściami mnie czeka
wiesz ja ze swoja tesciowa to bym nawet tygodnia nie wytrzymala po d jednym dachem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 12:08

Beata_Tychy, no z jednej strony masz racje

ja chce zeby Pzremek miał wolne jak trafimy do szpitala, potem tydzien po powrocie i tyle, ważniejsze dla mnie jest to zeby zmienił prace :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
bo w tej chwili nie da sobie przetłumaczyć nic :ico_puknij: :ico_puknij:
on teraz zarabia takie same pieniadze na delegacjach jak miałby szanse zarabiać tyle samo będąc w domu codziennie po pracy o 15.00, musiałby tylko daleko dojeżdzać do tej parcy, ale koszty paliwa to 300zł bo z kumplem na połowe... teraz to on wiecej wydaje na utrzymanie sie tam (bo jesć coś musi) i żyjemy jak wariaci 8 dni w miesiacu mamy dla siebie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 12:10

nawet jesli sa złoci ludzie to zawsze cos do powiedzenia maja pewnie.
no właśnie trafiłaś w samo sedno, choć nie chcą się wtrącać i wogóle to zawsze mają wpływ na nasze decyzje, na Marcina całkiem a na moje czasem

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 cze 2009, 12:11

żyjemy jak wariaci 8 dni w miesiacu mamy dla siebie
ojejku to faktycznie nie ciekawie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 12:14

ech moja mama na szczeście akurat do tego jak bede wychowywac swoje dziecko ma całkiem innne podejscie wychodzi z załozenia ze to moje dziecko i to ja zadecyduje o tym w jaki sposob bede sie nim zajmowac
Słońce moja teściowa też, ale jeszcze nie raz się przekonasz że kiedys się inaczej wychowywała i nie będzie mogła patrzec na to czy na tamto, i jest jeszcze taka różnica że to Twoja mama i inaczej Ty do niej podchodzisz

Ja jeszcze mam to że wychował mnie ojciec i nie potrafię rozmawiać szczerze z nikim oprócz Marcina, czasem się zamknę w sobie, denerwuję się a później wszystko Marcinowi mojemu wylewam,albo się złoszczę na niego jak się uzbiera za cały dzień ;-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 12:17

ojejku to faktycznie nie ciekawie
no niestety Przemek pracuje na delegacji od poniedziałku do soboty, czasem wraca w piatek, nie raz pracuje też soboty i niedziele a i tak jego zarobki są marne, bo byliśmy naiwni i zgodził sie na umowę gdzie za każdą zarobioną złotówke jest rozliczany :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
wcześniej na papierze miał najniższa krajową a reszta w łape i wychodziliśmy za wsz około 2500zł, sporadycznie zdarzało sie mniej... teraz pracujac na delegacji :ico_szoking: dostaje 2000zł :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

do tego zarobek mu pzrekracza i ja nie dostaje 500zł za kontynuacje nauki, gdyby miał tą najniższą krajową to dostawalibyśmy jeszcze tą moją kase...
ale Polak madry po szkodzie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość