Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 maja 2008, 14:12

Czasami tak jest Serafinko! :ico_noniewiem: u mnie tez! :ico_zly:
A my juz po spacerku i po grilu! :-D
A moja mala zabrala sie w koncu za raczkowanie, a juz myslalam, ze nie bedzie, bo za raczki lubi sobie chodzic i caly czas ktos ja prowadza :ico_oczko: a tu prosze ruszyla! Wiec juz chyba wszystkie techniki dzidziusiowe mi wyprobowala, bo i czolganie bylo i jezdzenie na pupie... :ico_oczko:
Aha zapomnialam wam napisac, ze bardzo lubi robic brawo i wtedy mowi tak smiesznie baaaoooooo i bardzo jej sie to podoba i jak tylko czyms sie cieszy to zaraz tak nam robi :-D
milej niedzieli kobietki :-D stawiam herbatke z czekoladka oczywiscie :ico_kawa: :ico_tort:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 maja 2008, 16:19

witajcie
u nas dziś sajgon, bo Tadzik od wczoraj też kaszle i w nocy budził się z płaczem co godzinę, na dodatek pobudka obojga już o 5 i Tadzika tylko jedna 30 minutowa drzemka, normalnie nic tylko się ciąć :ico_placzek:
padam na nos i jeszcze tylko walca brakuje
pogoda dziś u nas piękna, choć niedawno przez moment kropiło, ale znów ślicznie

dziewczyny, ale macie sąsiadów :ico_olaboga:, :ico_nienie: nie zazdroszczę
violu Wiki nadal kaszle, ale puszczam ją na pole, bo żal mi pogody
mam nadzieję, że wkleisz nam fotkę w kreacji z komunii z nową torebką i butkami
no gratuluję pozbycia się kanapy i fotelika :ico_brawa_01:
ja właśnie wczoraj prałam wreszcie tapicerkę z fotelika Tadzika i trochę się wkurzyłam, bo przebarwienia na wkładce dla noworodka, które pojawiły się po użytkowaniu kuzyna nie zeszły wcale i raczej wyglądają jakby ktoś to miejsce odplamiaczem potraktował, no niby w użytkowaniu nie przeszkadza, ale jednak już nie ma co liczyć na fajną kaskę ze sprzedaży
joasiu ale masz fajnie, 2x dzień matki, u mnie to pewnie w ogóle nie będzie, bo mąż ma gdzieś (on chyba nie wie że ja też matka jestem :ico_nienie: ), chyba że moja mama tak jak w zeszłym roku nauczy Wiki wierszyka i np. zerwą dla mnie kwiatuszki ogorodowe
anulaf :ico_brawa_01: dla Amalki, w końcu kobietka wam pokazuje, że jak nie doceniacie jej umiejętności, to sama sobie brawo potrafi bić

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

11 maja 2008, 17:52

witam
Basiu kuruj te swoje skarby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka życzymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joasia Fajnie z tym Dniem Matki...... Ja tam nie wiem jak będzie u mnie bo moje "menżo" chyba nie wpadnie na pomysł uczczenia święta.......
Pogoda u nas dziś pierwsza klasa, trochę pokropiło co prawda ale tylko sekundke :-D :-D
na baseniku w końcu nie byliśmy zrobiło nam sie zal pogody i pojechaliśmy do takiego wielkiego parku w Dąbrowie. A tam jest mini zoo i Natala oglądała zafascynowana dziki i jakieś kozizce :ico_brawa_01: :-D
i tak ją to zmęczyło że zasnęła. A wcześniej strasznie marudziła.... Ma trochę podwyższoną temperaturkę ale to pewnie z nadmiaru wraże no i od zęboli które się przebijają......
Fajnisty weekend ogólnie mieliśmy a jutro do roboty :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 maja 2008, 18:33

Witam, ja dopiero dzis, bo wczoraj nie mogłam sie wiczorkiem tu dotac, u nas tez weeknedzik niby udany, bo super było wczoraj pierwszy grillek w ogródeczku a dzis imprezki plenerowe, bo otwierali tą twierdze wiec sie cos dzieje na miescie, później wam foteczki wkleje, ale wogóle to doła mam, bo wczoraj zadzowniła do mnie kolezanka ze na grilla nei przyjda bo jej mama umarła :ico_placzek: a co najgorsze to jej ojciec choruje, miał nawet ostatnio mały wylew, ale wyszedł z tego a tu w piatek wieczorem mama sie połozyła zdrowa spac a w sobote sie juz nie obudziła :ico_szoking: i w sumie nie wiem co sie stało ale jutro na pogrzeb jade, a co najgorsze ze to jest ta koleznka do której miałąm w sierpniu na wesele isć :ico_szoking: wiec dopiero biedacy, bo juz wszytsko pozałatwiane maja, nawet sukienke zamówiona maja :ico_placzek: wiec strasznie przykro :ico_noniewiem:

dobra koniec tego smecenia

MAdziu foteczki rewelacja i fajna dziewczyne ma Leonek :-D

Basiu oj bieda ty z tym spankiem :ico_olaboga: a u ans dzis maluszek jak nigdy spał do 8.30 wiec ja wyspana :-D
i życze duzo zdróweczka dla dzieciaczków :-D

A tych sasiadów to macie udanych :ico_olaboga:
ja to mam starych straszych w najblizszej okolicy wiec tylko nam dziadek w majtkach i kapeluszu jak ciepło po ogódeczku chodzi :-D

A co do Dnia MAtki to ja nie licze nawet ze mezus sie domysli wiec juz mu zapowiedziałąm ze ma mi z synkiem chodziaz laurke narysowac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 maja 2008, 19:43

dziewczyny z tym dniem matki to użyjemy, jak nasze maluchy do przedszkola pójdą, bo tam panie dbają, żeby wszystkie święta obchodzić i jakie ładne rzeczy robią dzieciaki na takie imprezki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-11, 19:45 ]
szczerze powiedziawszy to nie zazdroszczę takiego wesela, bo przecież będą w żałobie, więc jak tu się bawić, no niby mogliby bo w takich sytuacja się stosuje wyjątki, tylko czy będą mieli nastrój do zabawy? naprawdę pech :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-11, 19:45 ]
lecę na karmionko...

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

11 maja 2008, 19:48

barbapuppa, coś o tym wiem hihi.... Sama w pracy staram się dzieci mobilizować do pracy z okazji każdego święta......

[ Dodano: 2008-05-11, 19:49 ]
ULA_TOMEK, rzeczywiście niewesoła sytuacja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 maja 2008, 20:04

Hej ja juz tez powoli koncze ten dzien.Wiec moj zapomnial o dniu Matki ale Juli mnie wycalowala i ja ja.Choc zrobil nam grila i potem wszystko posprzatal i pomyl,potem kawe podal.No to chyba to byl dzien Matki.Dobre i to nie narzekam,moglo byc gorzej.A w Polsce to moze mu ktos cos podsunie do glowy.Dzis calutki dzien na dworze spedzilismy wiec Juli padla jak kawka juz o 19.Sama nawet juz sie kladla spac.

Ula to nieciekawa sytuacja :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Basiu trzymaj sie jutro bedzie lepiej :ico_oczko: Tylko tak jakos moge dodac Ci otuchy.

A te nasze chlopy to chyba wszystkie po jednych pieniadzach. :ico_noniewiem: Jakis inny gatunek czy co :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 maja 2008, 21:44

Witajcie wieczorkiem....

u nas było dzis ciepło i słonecznie....
bylismy na wspólnym rodzinnym spacerze...chłopcy się wybiegali...po kąpanku byli tak padnięci, ze przy kolacji przysypiali :-D


barbapuppa pisze:mam nadzieję, że wkleisz nam fotkę w kreacji z komunii z nową torebką i butkami
no gratuluję pozbycia się kanapy i fotelika


wkleję :-D

a prezent tez juz mamy...kupilismy wieżę Sony do tego jeszcze piękny album komunijny...mam nadzieję, ze Dominice się spodoba :ico_haha_01:

ULA_TOMEK pisze:wczoraj zadzowniła do mnie kolezanka ze na grilla nei przyjda bo jej mama umarła a co najgorsze to jej ojciec choruje, miał nawet ostatnio mały wylew, ale wyszedł z tego a tu w piatek wieczorem mama sie połozyła zdrowa spac a w sobote sie juz nie obudziła i w sumie nie wiem co sie stało ale jutro na pogrzeb jade, a co najgorsze ze to jest ta koleznka do której miałąm w sierpniu na wesele isć wiec dopiero biedacy, bo juz wszytsko pozałatwiane maja, nawet sukienke zamówiona maja wiec strasznie przykro


straszna tragedia :ico_olaboga: :ico_placzek:
wiem co to znaczy, gdyż moja mama też w taki sposób zmarła...
nie chorowała, zasnęła i się nie obudziła....
strasznie to przeżyliśmy...w dodatku moja mama miała 46 lat... tyle jeszcze lat było przed nią.... :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 maja 2008, 22:06

oj jak smutno się zrobiło...
ja padam, więc uciekam się trochę wyspać, bo nie wiem jaka nocka mnie czeka (dziewczyny dzięki za wsparcie :ico_sorki: )
wreszcie pamiętałam o Tańcu z gwiazdami, ale ładnie dziś dziewczyny tańczyły, tylko ciekawe czy przez to Pudzian nie będzie czarnym koniem, bo ciężko będzie z tych 2 dobrych zwycięską parę wybrać
joasiu ja sobie myślę, że Venus i Mars to za blisko są, oni to chyba kompletnie z innej bajki
violu super prezent :ico_brawa_01: , na pewno będzie zadowolona
no zmykam, dobrej nocki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 maja 2008, 07:16

witam z ranka
Moje słoneczko jeszcze śpi :ico_szoking: i wogóle dzis w nocy miała tylko jedną pobudeczę o 4 na karmienie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe czy to tak na stałe czy jednorazowy wyczyn????
Na pobudkę stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-05-12, 07:28 ]
acha jeszcze :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za dwie 10 :-D :-D :-D :-D a co.... :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość