Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 wrz 2011, 09:30

Dzien doberek

no prosze jakie wiesci, ale naskrobalyscie stronek :ico_olaboga:

kwiatunio, kochana gratulacje, wracaj szybko do zdrowia i do nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA, kochana gratulacje, nareszcie sie doczekalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izus, no to Cie wzielo, pewnie te noszenie Majki pomoglo, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wczoraj jak sie wzielam to porobilam to co chcialam, poprasowalam wszystko co mialam, pomylam komode w sypialni, zrobilam tam miejsce na ciuszki Alanka i posprzatalam sypialnie, dzis chce jeszcze tylko poukladac ciuszki i jeszcze raz poprzecieram w sypialn,a potem trzeba posprzatac w domku.

I co najwazniejsze, torba spakowana, jestem gotowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do odchodzenia czopa, to ja slyszalam, ze nie musi wcale odejsc,moja kuzynka mowila mi l, ze ona tego nie miala. Natomiast u mnie wygladalo to jak przezroczysta galaretka z krwia, takie ciagnace sie, nie wyglada to fajnie :-D

izabella, no to fajnie, ze zdecydowalas sie na lozeczko turystyczne, ja mam takie zwykle normalne, bez zadnych wydziwien, kupione na promocji za 30 euro :-)

U nas jest piekna jesien, codziennie cieplo, tak do 24 stopni, pralka sie pierze i jeszcze jedna musze zalaczyc. Po obiadku pojedziemy do Ikea, bo musze kupic takie kosze na pieluszki, zeby poukladac takie jak szkieletorek pokazywalas :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 wrz 2011, 10:02

Same dobre wiadomości od rana :ico_brawa_01:
Dziewczyny- wielkie gratulacje dla Was! Radość ogromna :-)

Co do pępka- ja kiedyś pisałam,że u nas się nic z pępkiem nie robi i to się nazywa sucha pielęgnacja :ico_oczko: Suchym wacikiem do uszu można przetrzeć i tyle. Nam odpadł ośmego dnia i ładnie się goił.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 10:03

U mnie wszyscy z katarem,a ja puki co twardo się trzymam :ico_sorki:
Trzymaj się dzielnie i nie daj choróbsku.
Ja mam jeszcze 1kg do zrzucenia

No to super.Kurcze tylko kilogram niezłe jesteście.Ciekawe jak to będzie u mnie.
IZUŚ URODZIŁA
Ooooo cholerka , nie spodziewałam się . Rany ale się posypało.
Szkieletorek wysłałam Ci swój nr. telelfonu w razie czego :-D
Tak dostałam , zaraz ci napisze mój.
wsumie u nas trzymaja po normalnym porodzie jedną dobę,w tym szpitalu w którym rodziłam trzymali by dwie
A ty w PL rodziłaś że tak króciutko ? No ja tez chętnie bym tak szybko chciała wyjść ze szpitala bo gdzie tak dobrze jak w domu.
a i mam pytanie do mam rozpakowanych,zym przemywacie pępuszek??
Jak ja pytałam dziewczyn to część mówiła o tym właśnie co ty masz a np Kocura mówiła że nie kazali niczym przemywać i chyba po 7 dniach jej odpadł.Mam tez inną znajoma co nic nie stosowała właśnie na pępek bo w tym kraju nie karzą i faktycznie ładnie się i szybko zagoiło.Ja miałam kupować ale zrezygnowałam , zobaczę co mi powiedzą jeszcze w szpitalu.
I co najwazniejsze, torba spakowana, jestem gotowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nooo to wczoraj porobiłaś , ale jak to zabrzmiało ,,jestem gotowa,, kurcze niby wiem że to blisko ale jakoś nie czuje że to już tuz tuż.
U nas jest piekna jesien, codziennie cieplo, tak do 24 stopni:-)
U nas tak samo, jest cudnie po prostu.Ciekawe do kiedy tak będzie , chciałabym jeszcze w taka piękną pogodę na spacerki pochodzić z Lilcią.

Kocura a jak twoja waga ?

Ja stawiam za kolejny tydź :ico_tort: a mówiłyście że w domu będzie mi się dłużyć , że końcówka się ciągnie .No to ja chyba jeszcze nie jestem na końcówce bo w domu siedzie 2 tyg a mam wrażenie jak by było to wczoraj . Czas mi okropnie zapieprza.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 wrz 2011, 10:09

Kocura a jak twoja waga ?
U mnie jest 4 kilo mniej niż przed ciążą. Ale waga już stoi :ico_noniewiem:
Jeszcze pasowałoby mi 4-6 kg zrzucić, bo nazbierałam tych kg jak zaczęłam w domu siedzieć :ico_olaboga:

szkieletorek, za kolejny tydzień! Już niedużo Ci zostało to może się załapiesz na piękną pogodę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 wrz 2011, 10:12

ale wieści :ico_brawa_01:
mi położna pępuszek małego powiedziała, że najlepiej odkażać zwykłym spirytusem. trochę nasączyc patyczek od ucha i przemywac gdzie się da. U nas po tygodniu odpadł kikucik.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 10:19

Już niedużo Ci zostało to może się załapiesz na piękną pogodę :ico_brawa_01:
No fajnie by było. Byleby nie było chlapy ciapy bo wtedy to nie wyjdziemy.

Ja dziś pospałam do 9 więc przeholowałam troszkę, bo zazwyczaj wstaje po 7 .
Śniadanko zjedzone i teraz idę wyciągnąć mięsko ,zrobię na obiad gulasz po meksykańsku a na drugie będzie placek po węgiersku bo zostało z wczoraj troszku.
Potem standardowo jakieś porządki bo mnie nosi . Chyba liczę troszku na to że jak się tak ruszam to może poród będzie lżejszy , choć znam osoby które były bardzo aktywne w ciąży i poród był długi i męczący.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 wrz 2011, 11:51

No i głupio mi że Izuś mnie przegoniła :ico_wstydzioch:

Ale moja pora też kiedyś przyjdzie prędzej czy później :-)
Ja stawiam za kolejny tydź a mówiłyście że w domu będzie mi się dłużyć , że końcówka się ciągnie .
wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja sobie własnie podrukowałam dokumenty do macierzyńskiego w sensie wniosek i zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia :-D

Czuje się dziś jak młody Bóg, zgaga zabójca i lekkie skurcze ale tak to super. Tylko niewyspana piekielnie jestem bo nie mogłam spać od 3 i siedziałam do rana i oglądałam TV. :ico_szoking: pierwszy raz tak dziwnie miałam. :ico_olaboga:

No i czekam na wieści od MAD co tam w brzuszku nosi :-)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

29 wrz 2011, 12:42

IZUŚ URODZIŁA

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj po 18 z nami jeszcze pisała, a tu dziś z rana taka niespodzianka :-D

Ja zaraz lecę na wizytę u gina, a potem do pracy zawieść ostatnie zwolnienie i podbić książeczkę ubezpieczeniową.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 wrz 2011, 13:10

No i czekam na wieści od MAD co tam w brzuszku nosi
Iza ! Maszeruj na porodówkę, już wiem :-D !!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 wrz 2011, 13:20

Iza ! Maszeruj na porodówkę, już wiem :-D !!!
No słuchamy.......

Izabella a izus pisała coś więcej , bo faktycznie popołudniem pisała z nami i nic nie pisała że ja bierze .

Ja przed chwilka miałam kuriera, dziś dopiero przywiózł wózek.Ale jestem zakochana w nim okropnie mi się podoba tylko trzeba go złożyć. Micha mi się cieszy .
Po obiedzie jak dziadki obejrzą go sobie to wypiorę te wkłady bo śmierdzą okropnie nowością i nie ma szans bym położyła dziecko w coś takiego.
Teraz chwilka przerwy czyli kawka truskaweczki bo znów dostałam z bita śmietaną a za chwilke idę nastawić obiadek.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość