barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2008, 08:32

dla Juli :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509: :522: :523: :524: :527: :526: :525: :528: :529: :597:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 maja 2008, 09:14

No to ciacho dla Juli :ico_tort:
Co do zabkow Basiu to pewno one spowodowaly kaszelek, a lekarstwa to trzeba jednak dawac, bo to moze sie pogorszyc :ico_olaboga: U mojego syna to kazdy zab prowokowal katarek i zapalenie ucha, czasem nawet na oskrzela mu zchodzilo :ico_olaboga: Sporo byl bidak chory, a potem okazalo sie, ze wrazliwszy bo uczuleniowiec :ico_zly: Teraz juz swiety spokoj!
Amalka to ma wlasnie straszny katarek i stan podgoraczkowy! tylko ze w dalszym ciagu nie wiem czy to zabki, bo nie chce pokazac, a na sile to jej dziiuba otwierac przeciez nie bede! :ico_szoking:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

13 maja 2008, 10:36

witam.

To dla Juli za 10 m-cy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dla Tadzia za kolejny ząbek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A to dla Amalii :ico_buziaczki_big: zeby szybko minoł katarek

I dla wszystkich innych dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

A u nas dzis pogoda taka sobie niby słoneczko świeci ale chłodno , od wczoraj ochłodzenie i 10 stopni brrr.
Veronike dzis w nocy wziełam do nas i jestem teraz połamana.

Joasiu ja też sie zastanawiam co wziąśc za ubranka dla małej :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 maja 2008, 11:02

hej, hej, hej...
dla Julii :ico_buziaczki_big:

dla Tadzia :ico_buziaczki_big:
i dla wszystkich naszych kochanych dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

u nas dzis słonko za chmurką...ale w sumie ciepło...

nocka taka sobie, bo Milena o 2,30 zrobiła pobudkę....sama nie wiedziała co chce :ico_olaboga:
raz cyca, potem siadała i nie chciała leżeć, potem znowy cyc...
w konsekwencji usnęła i spałysmy do... 9,30 :-D

lecę do kuchni wstawić obiadek...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 maja 2008, 11:45

Witam u nas dzis lato w pełni :-D ale maluch cos od wczoraj mi dłuzej śpi bo wczoraj do 9 a dzis do 8 ale za to przestwia mi sie chyba na jedna drzemke dziennie bo wczoraj padł dopiero o 12 na 1,5 godzinki i juz do wieczora wojował, zobaczymy jak dzis bedzie :-)

Oczywiście :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszytsjkich świetujacych dzieciaczków :-D

a u nas w dalszym ciagu tylko dwa zabeczki na dole i jak na razie nie zapowiada sie nic wiecej :-D ale moze to i dobrze bo te dwa kiełki to mnie juz i tak pogryzły :-D

a ja mimo dobrej pogody od wczoraj mam doła bo strasznei szkoda mi tej mojej kolezanki wczoraj na pogrzebie wygladała tragicznie, niby tak piatka rodzeństwa ale ona i jej młodszy brat tylko z mama jeszcze mieszkali a brat akurat w wojsku wiec akurat ona mame znalazła i chyba najbardzije to przezyła :ico_olaboga: mam jednak nadzije ze niedługo sie jakos pozbiera :ico_noniewiem:

A tak na poprawe humorku pochwlae sie wam co zakupiłam :-D
to juz przezenicki na roczek, piaskownica od babciów :-) a rowerek od chrzestnej
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=361364267
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=357174778

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

13 maja 2008, 12:13

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kubunio z tatusiem na placyku zabaw
Obrazek

Równiez z a tausiem
Obrazek

Tutaj na hamaku sie bujalrm
Obrazek

Wesolek na SPACERKU
Obrazek

Witamy sie slonecznie i cieplutko!!! dawno nas tutaj nie bylo, pogoda ladna to nie siedzimy w domu :-) U nas wszystko dobrze, Kubuś raczkuje w koncu, staje przy meblach a jego ulubionym zajeciem jest sciaganie z regalu videa :) taki urwisek... Wasze wszystkie pociechy sa urocze a jakie juz duze oj oj oj ;-) kiedy one tak porosly??
Kubunio ma juz 7 ząbkow dalej nie moze jesc nabialu bo ma ciagle skaze... :ico_zly:

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla wszystkich bobaskow !!!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 maja 2008, 12:44

Sylwia śliczne foteczki :-D i brawa za tyle ząbeczków :-D

To moze ja tez pochwale sie wam swoimi foteczkami z weekendu :-D

jako woźnica :-D
Obrazek

Obrazek

z dziadkiem
Obrazek
Obrazek

i babcią
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

13 maja 2008, 13:07

heloł lipcówki

ja tez wlasnie dostałam @ hehehe

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla kochanych Lipcówiatek


Viola , Ula moja mama tez poszła sobie na tamten świat szybciutko
miala 51 lat i pochowałam ja równo 2 miesiace po moim ślubie

Natalka slicznie chodzi :ico_brawa_01:

Zosia dopiero od kilku dni siada z leżenia na brzuszku :ico_brawa_01:
i przymierza sie do raczkowania, ale i tak sie bardzo cieszymy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka my tez mamy Mei Taia potem wrzuce fotki :ico_brawa_01:
i bardzo nam sie sprawdza

dziewczyny Zosia od kilku dni tak sie rozpycha w naszym wyrku
ze chyba znow sprobuje pogadać z mężem o eksmisji :ico_sorki:
moze tym razem sie uda :ico_smiechbig:

do tego ida kolejne ząbki wiec jest bardzo marudna w nocy
a wtedy w kólko gaduli "mama, mama, mama" uff uff

ale to i tak jest fajne :ico_smiechbig:

Basiu powiedz męzowi wprost ze oczekujesz jakiejs imrezki z okazji Dnia Matki
on sie nie domysli a tobie sie to nalezy :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2008, 17:06

anulaf jak nie chce pokazać to najpewniej zębole, bo dzieci tak mają, a jak zobaczysz dziwne wykrętasy języczka w buzi, to znaczy, że coś już się wykluło, ale najlepiej na przyspieszenie daj jej skórkę od chleba, to rewelacyjny "wyżynacz"
justynko jak rodzice zakosztują wygodnego snu, to potem ciężko z dziećmi spać
ula piaskownica pierwsza klasa, jak już kiedyś pisałam, super prezenciki się szykują na roczek, ja nie mam koncepcji bo w zasadzie Tadzik wszystkie sprzęty ma po siostrze, a kolejne pluszaki nie wchodzą w grę, bo mamy już 3 kosze
fajne foteczki, widać Pawełka zacięcie do zwierzaków i bardzo ładne miejsce do foteczek
ale chyba bardziej Pawełkowi podobał się babci kapelusz
sylwia świetne fotki, wreszcie pokazujesz nam swoją pociechę, super chłopczyk i jakie śliczne, zalotne rzęsy i fajne fotki z tatusiem, a gdzie mamusia?
... reszta później bo Tadzik wzywa

[ Dodano: 2008-05-13, 17:38 ]
... już jestem
sosim myślę sobie, że w okresie ząbkowania, to raczej nici z "przeprowadzki", lepiej chwilę poczekać aż przynajmniej najdokuczliwsze objawy miną
a co do wyprostowania mężusia, to jakbym mu powiedział, to by mnie pewnie zapytał co i jak ma zrobić, a w konsekwencji to najlepiej żebym sobie sama z Wiki laurkę zrobiła, bo on zapracowany i nie ma czasu, no tak się niestety zdarza, co zrobić

a Tadzik dziś była na zajęciach grupowych i choć się spóźniliśmy (o tym za chwilę) to i tak było super i dziś żadne z naszych dzieci nie płakało, chyba po raz pierwszy
a ja dziś latałam z rodzicami po urzędzie, żeby się przemeldowali i nowe dowody zrobili i sprawa, która miała zająć góra godzinkę trwała i trwała i ledwo zdążyłam po Tadzia na zajęcia
wyobraźcie sobie, że idę z rodzicami do meldunków z papierami, a oni do mnie, że to nie są dobre papiery, bo stare i w ogóle, i że w międzyczasie to już możemy nie być właścicielami i takie bzdety, no to ja babie tłumaczę, że przecież jestem tam kupę lat zameldowana, a mojego męża w zeszłym roku meldowałam i nie było problemów, a oni, że się nie da, bo oni nie wiedzą czy budynek oddany, normalnie zagotowałam :ico_zly: i ręce mi opadły, bo my czasu nie mamy, więc poszłam do kierowniczki i rozrubę zrobiłam i dało się, tyle że mnóstwo czasu straciliśmy, bo potem jeszcze trzeba było do dowodów odstać, na szczęście nie było dużych kolejek
ale powiadam wam, że Kraków i urzędy to straszna porażka i te głupie przepisy ogłupiają pracowników, którzy zachowują się jak te bezmyślne głupole co własnej głowy nie mają
ale przynajmniej już wszystko załatwione i kobietka była bardzo miła, ale nowa więc jeszcze się bała wychylić i przy nas się dowiedziała, że zostaje dalej (a była na okresie próbnym)
no zmykam, bo Tadzik chce się z mamą pobawić, a ja tu siedzę i się nim nie zajmuję
do miłego...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 maja 2008, 20:34

Hej a my dzis juz wykonczeni.Juli spi ciekawe o ktorej pobudka

Kubus bardzo fajnie sie bawi z tata :ico_brawa_01:
A Pawelek juz do kapelusika babci sie dobiera :ico_oczko:
Super fotki naprawde.
Anula pewno zabki sie pchaja.Postukaj lyzeczka od cherbaty jak moja tez nie chciala pokazac to lyzeczka pomogla :-D
Ale to naprawde kazde dzecko inaczej przechodzi te zabki.

Justyna ja to jede samochodem wiec pol biedy wsadze cala szafe i co tam.A druga szafe to pewno przywioze z Polski :ico_noniewiem: No a samolotem to trzeba sie juz dobrze naglowkowac lub system jak Anula pisala :ico_oczko:
Dobra uciekam pod prysznic i popatrze na TV.Milego wieczoru dziewczyny

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość