Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 mar 2008, 08:29

witajcie kochane.

Cosik nie za wiele napisane.

Miniowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postawę. Jak powiedziałaś tak robisz.

A mi leci 3 dzień urlopu. Pogoda nadal do bani, wieje , leje i jest zimno.

Dla rozrywki, żeby nie było za nudno muszę iść z Mikołajem do laryngologa, bo chyba ma zapalenie ucha. Boli go i ma temperaturę :ico_chory: . Nie mogę się jednak dodzwonić do przychodni i nawet nie wiem od której przyjmuje laryngolog. Musimy więc jechać w ciemno i najwyżej wrócimy i pojedziemy jeszcze raz.

nana witaj w klubie mam pracujących. Zobaczysz będzie dobrze. Szybko się przestawisz. Jak widać nie zawsze życie układa się tak jak byśmy tego chcieli.
Już niedługo wszystkie marcóweczki będą pracowały i kto wtedy będzie tu zaglądał?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 mar 2008, 08:34

Witajcie u nas nocka do bani Jula obudziła sie o 2 i nie mogła zasnąć az m ja lulał i dopiero za drugim podejsciem zasneła teraz jeszcze sobi spi ale tak jakos niespokojnie kreci sie pojekuje widac ze cos ja meczy :ico_noniewiem:
miniowa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postanowienie bardzo sie z tego powodu ciesze im nas wiecej tym weselej :-D
Co do niedoboru żelaza to moja Juleczka też brała Ferumlek i po ok 3 miesiacach wyniki sie o niebo poprawiły :-D więc u Michałka na pewno bedzie podobnie nastepną kontrole krwi mamy w czerwcu
my na szczepienie idziemy za tydzień juz sie boje jak Juleczka to zniesie bo na poprzednich strasznie płakusiała az mi sie serduszko kroiło
co do witaminy D3 to ja jeszcze podaje jeszcze jest mało słoneczka a to bardzo wazna wit.
Lece zrobic kawusie wiec jakby ktoraś chciała to prosze :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 mar 2008, 08:41

Dzięki gozdzik za kawkę. Tego mi własnie trzeba.

A co do wit D3 ja podaję, bo Maja ma jeszcze niezrośnięte ciemiączko. :ico_placzek: A Wasze dzieci mają już zrośnięte?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 mar 2008, 08:43

urmajo, no to klops co do przychodni to u nas jest podobnie jak mam dzwonic to mnir k... bierze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a jak cos sie zapytam to taka łaske robia te kobiety ze nic tylko :514: dobrze przynajmniej ze przychodnie mam pod nosem jakies 5 min drogi
oby jednak Mikołajowi nie doskwierało ucho bo to bardzo nieprzyjemne i bolesne
co do pisania na tt nic sie nie martw napewno jakos bysmy sie zorganizował i dalej pisały moze nie w takiej ilosci ale jakies małe streszczenie dni na pewno :-)
o chyba Jula sie obudziła no to lece

[ Dodano: 2008-03-14, 07:46 ]
fałszywy alarm jeszcze spi
co do ciemiaczka to wiesz nawet nie wiem musze sprawdzic jak sie obudzi to ci napisze
hihi Super ze kawusia Ci smakuje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-14, 07:47 ]
heheheh a jednak sie obudziła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 mar 2008, 09:16

witajcie z rana

U nas nocka spokojna. Emi dopiero o 4.30 wylądowała u nas w łóżku :ico_oczko: ale już jej się nie chciało spać (w przeciwieństwie do mamy hihi) wziełam ją poprzytulałam, poszeptałam do uszka i usnęła. No i spałyśmy do 7 :-D
Dzisiaj ciąg dalszy przygotowań. O ciasta w sumie nie muszę się martwić bo wszystko jest zamówione ale mięsa i sałatki muszę zrobić.

A co do pracy to pewnie i ja za niedługo będę musiała wrócić. Ale póki co się o mnie nie upominają więc siedzę w domku :-D
Jeżeli chodzi o wit D3 to ja już nie podaję. Lekarka mi powiedziała że podaje się ją do roku a nam się skończyła niecały miesiąc temu i już nowej nie kupowałam.

Co do ciemiączka to Emi zostało takie malusieńkie, mniej więcej wielkości opuszka najmniejszego palca.

urmajo mam nadzieję że to nie będzie jednak zapalenie ucha
miniowa trzymam kciuki żeby wyniki były wporządku
gozdzik a może Juli znowu ząbki doskwierają :ico_noniewiem:
nana rzadziej tu zaglądam ale to przez te przygotowania i całą tą sytuację którą teraz mam. Ale obiecuje że się poprawię :ico_sorki:

Dobra zmykam robić kaszkę

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 mar 2008, 09:33

no ja juz troszke mieszkanko ogarnełam podłogi umyłam i takie tam pierdołki Jula dalej sie kokosi na łożeczku wiec popijam sobie kawusie
moze Agus faktycznie zabki :ico_noniewiem:
dobrze że choc ciasta masz juz z głowy -zawsze narobi sie tyle jedzenia na impreze a potem połowa zostaje przynajmniej ja tak mam hihi a potem przez kilka dni nie gotuje tylko wcinamy z urodzin lub innych tego typu imprez :ico_haha_01:
lece do juli bo sie zaczeła denerwowac

[ Dodano: 2008-03-14, 08:54 ]
co do ciemiaczka to własnie przed chwila juli sprawdzałam i ma ładnie zarosniete

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 mar 2008, 10:08

witajcie


ale naklikałyscie od rana maniaczki :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

u nas nocka nie zabardzo ,ajk wczesniej wczoraj pisałam no to była goraczka w nocy tez sie ciągle budziła ,potem wstałam chyba o 1 ,a ta cała rozpalona wiec aplikacja i Panadol :ico_olaboga: i wziełam ja do siebie ,kórde i znowu mi ją zarazili :ico_zly: ma katarek ,ale cos zaczyna pokasływac ,musze wskoczyc dzis do apteki po jakis syrop :ico_noniewiem: ,a co do witamuny D3 ja juz dawno nie daje , a teraz doktor powiedział ,ze ma ciemie zarosniete ,a ja mu na to ,ze juz nie daje tylko codziennie podaje jej saszetke[size=200] vibovitu [/size] no albo[size=200] cebion[/size] no to on na to ,ze OK dobrze

[size=200]
gośka [/size] :ico_olaboga: »szkoda wielka ,ze bedziesz musiała uciec ,ale mi sie wydaje ,ze ja sie tez chyba zakręce koło jakiejś roboty ,nawet mam na zawołanie ,ale mnie duzo godzin tyle dobrze ,ze co dwa dni do roboty no i stawka stała 1000 zł ,ale od 10 do 21-22 ,a jak wesela to czasem do 24 ,ale sie nie moge zdecydowac szkoda mi [size=200]Meli [/size] praktycznie cały dzien by mnie nie było

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 mar 2008, 11:26

Witajcie laseczki :-D
Nocka spokojna przespana,pobudka o 6-chyba tak już się przestawił :ico_noniewiem: No nic,ja rano odprawiłam chłopaków,ubrałam się małego posadziłam na nocniczek(zrobił kupala)i wzięłam sie za mycie okien :ico_brawa_01: Pogoda nie jest zła,lepsza niż wczoraj jakieś 6 stopni ,bez takiego wiatru który był wczoraj,naprawdę przyjemnie.Mam umyte 2 okna firanki zmienione :ico_brawa_01: Jeszcze zostaje kuchnia i okno balkonowe :ico_oczko: Michas zasnął jakieś 30min.temu,to ja szybko zjadłam śniadanko i bioree sie dalej do roboty. Bo później pakuje małego i9 jedziemy do mojej mamy :-D dziś mnie nie bedzie na tt,bo śpimy u niej.Dlatego ze musiałabym i tak jechać jutro z dzieciakami,bo idziemy na imienionowy obiad do teścia,a po co delepać się autobusami z dzieciakami jak mogę dziś tylkom z Michem :ico_brawa_01: Ale już jutro wracamy więc wieczorkiem streszcze wszystko!

Miniowa-super,że postanowiłaś nas odwiedzaqć częściej bardzo się cieszymy :ico_brawa_01: A żeczywiście mamy takiego samego suwaczka no i nawet imiona synków,ha,ha A co do wit,D3 to ja jeszcze daje,a nawet niewiem jakie ma,niesprawdzałam.
Becia-biedna Ami,pewnie coś chłopaki przynieśli ze szkoły :ico_placzek: Ucałuj ja od nas!!!
Aga26, tak sie domyślałałam,że masz duzo pracy,tak to jest z tymi imprezami,a później to sprzatanie :ico_sorki:
gozdzik, no to się bidulko niewyspałaś,ale to te zębole,ach...Spoko jak bedziemy pracowałay,to może bedziemy wchodzić żadziej,ale za to jakie posty bedą długie :-D
urmajo, ojj uszko,oby nie miał przekówane,bo od moich znajomych to juz trójka dzieci co tak miała jakoś przyszło z powietrza :ico_placzek:

Dobra póki on spi,to ja to wykorzystam i porobię co muszę i będę się szykować,Michu wstanie i heja w drogę!Miłego dnia marcóweczki,oo nawet wyszło słonko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 mar 2008, 13:10

nie mogłam wlezc na tt :ico_zly:

u nas tez pikne słonko ,ciepełko ponad 10 na + ,bez wiatrowo :ico_brawa_01:

mela śpi juz od 10.30 niedługo 2h ,zjemy objadek i pójdziemy na spacerek ,narazie katarek ,kaszelek narazie ustapił bo cos zaczeło sie dziac ,ale przeszło ,wiec krótki spacerek bedzie


to tymczasem ide sie szykowac paaaaaaaaa

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 mar 2008, 13:13

U nas niby zapowiadaja popołudniu opady deszczu,ale póki co jest ładnie :ico_brawa_01: Michaś sie obudził,nakarmiony,napity to my śmigamy na stare śmieci :ico_haha_01:
Bawcie sie dobrze marcóweczki,do zobaczyska :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość