Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

03 lip 2012, 12:21

hej laski :-) ja normalnie mam dość tych upałów :ico_zly: wczoraj 33stopnie w cieniu, w nocy burza straszna, a najgorsze jest to że nic ochłody nie ma po niej, ciągle gorąco :ico_sorki: mały przez to mniej pije mleka, dziś od 5 rana tylko 100ml, za to dużo wody chce, no ale nie dziwię się jemu.. na dodatek chyba skok rozwojowy ma, na 12 tydzień już, bo od 7 spał 15min, ciągle płacze i na rękach chce :ico_sorki:
asiu współczuję ospy, u takiego maleńkiego dziecka to pewnie najgorsze :ico_sorki:
rybka zdrówka dla dzieciaczków :-) a on mógł już antybiotyk dostać? bo mi pediatra w szpitalu mówił że dla dziecka do ukończenia 3 miesiąca to tylko antybiotyki dożylne=szpital :ico_sorki: i ja się też martwiłam jak był przeziębiony że w razie nawet zap.gardła to do szpitala pójdziemy..
dzwoneczek :ico_brawa_01: za 2 ząbek i zdrówka dla Dawidka :-)
Martalka ja w ogóle odznaczyłabym każdą kobietę która ogarnia 3 i więcej dzieci :ico_oczko: ja przy jednym nie mogę dużo zrobić, gdyby nie mama którą mam pod ręką to nie wiem czy cokolwiek bym ruszyła w domu.. ale to ponoć tak przy pierwszym dziecku jest :ico_oczko: i to mimo że mam dziecko- aniołka- śpi od 20 do 5-6 rano, potem dostaje 150ml mleka i śpi do 8.. za to w dzień to masakra- zasypia na max 30min, z czego sam zasnął parę razy a tak to wożę go we wózku bo on to najchętniej by ryczał z zamkniętymi oczami :ico_olaboga:
uciekam obiad robić, póki Piotrek śpi :-)
aaa i stawiam :ico_tort: za 2 rocznicę ślubu :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lip 2012, 12:49

kryzys to generalnie uczucie pustki w piersiach. Pozorne tylko. Bo mleka jest tyle samo, tylko dziecko chce więcej.

Dziecko, w ramach skoku wzrostowego, chce nagle więcej mleka.
Szybko wyjada z piersi. i domaga się jeszcze a matka ma wrażenie, że piersi są puste.

Błędem jest podanie wtedy modyfikowanego, ponieważ o tę flaszkę mniej będzie w piersiach kolejnego dnia.
Ja przystawiam bardzo często... i karmienie trwa wieki, bo zmieniam piersi co chwilę, by po łyczku, po lyczku młody sobie pojadł... A ssąc piersi -> wytworzył więcej mleka.
I tak 2-3 dni :ico_noniewiem: ale się przemęczę chcąć karmić nadal...

Co śmieszne, nie przy każdym dziecku miałam kryzys...

kryzysy są zwykle w 3 i 6 tyg, oraz w okolicaach 3 mca i 6 niby też.
U niektórych właśnie niezauważalne prawie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2012, 14:27

a on mógł już antybiotyk dostać?
hmmm,no chyba juz mogl :ico_oczko: Moze gdyby mial zapalenie oskrzeli czy pluc,to moze by musial do szpitala,nie wiem :ico_sorki:

[ Dodano: 03-07-2012, 15:10 ]
Bylam dzis z Szymonem u neurologa,wszystko ok,mamy kontrolne USG glowy zrobic i zapisalam go na rehabilitacje - teraz bede od poniedzialku chodzic z Zuzka na masaz,potem Szymek,Zuzke na duza sale na cwiczenia,a sama z Szymkiem na mala sale na cwiczenia - ehhh :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

03 lip 2012, 17:35

dzisiaj jest masakra tak Ulcie wysypało że płakać mi sie chce :ico_placzek: widac że strasznie ją swedzi ociera sie pleckami i głowką , najwiecej ma na buzi i w głowie :ico_olaboga: :ico_placzek: moje maleństwo :ico_placzek:
Jest taka marudna i śpi po 30 min co 1,5 h mało je :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2012, 17:43

asiab, jeju biedna,moja Zuzka miala 16 m-cy i sie meczyla,a co dopiero takie malenstwo :ico_placzek: No i u Zuzki sporo blizn zostalo,bo nie moglam jej upilnowac,zeby nie drapala - doslownie "jezdzila" cialkiem po calym materacu w lozeczku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lip 2012, 18:24

asiab, ojej... biedactwo!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lip 2012, 09:24

tak strasznie mi przykro asiab,

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 lip 2012, 09:42

Noc wyjęta z życiorysu masakra Ula tak krzyczała i rzucała sie jakby była poparzona :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: cała noc nie spałam dziś wygląda strasznie na buzi jeden wielki strup rączkami wszędzie poprzenosiła nawet na paluszkach ma :ico_placzek: na języku :ico_placzek: . Spać nie może . Dałam jej czopek na noc viburkol ale chyba nic to nie pomaga zastanawiam sie nad tą hydroxyziną ale czy takie małe dziecko może to brać ?

Kur..... mać zawsze coś :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lip 2012, 09:51

a czym ją smarujesz?
słuchaj wykąp jąw tym fiolecie to jej pomoże
w ulotvce jest napisane że można podawać ale musisz to skonsultować z lekarze
jaką dawkę
daj jej paracetamol może ja boli w buzi
nie wolno ibupromu tylko paracetamol

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 lip 2012, 09:54

kąpie ją w fiolecie i przemywam w nocy dałam nurofen czopek tego nie wolno ??? a paracetamol mam tylko w syropie :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość