Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 wrz 2008, 14:39

Cześć.
ja zabiegana. Czytam Was na raty,a le nie mam czasu odpisać. dzis też od rańca jeździłysly z moją siostrą i Tomkiem załatwiać szereg spraw. Teraz mały padł. Dorota też zamknęła oczka a ja zamiast odpoczywac postanowiłam do was kliknąć choć troszkę.
No ale szczerze mówiąc to co wcześniej czytałam to juz nie pamietam za bardzo.

Madzia na pewno zapamiętałam Twoje BZDURY!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego sądzisz, ze Cie nie polubiłam?? Szczerze mówiąc niewiele miałyśmy szansę pogadać bo przy naszych czortach więcej biegałyśmy. Ale absolutnie nie mam nic do Ciebie. Wręcz przeciwnie. Po prostu ciągle coś się dzieje i nie mamy okazji się znów umówić. A jak juz któras z nas ma czas to druga zajęta. I tak w kółko. Mam wielką nadzieję, ze jeszcze to nadrobimy. zaprosiłabym Cie do siebie, ale najpierw musiałabym chatę wypucować, bo przy Tobie Perfekcyjnej Pani Domu to bym sie wstydziła nawet przybrudzonych okien hihi. Ale spoko! Postaram się:) MOże w przyszlym tygodniupójdziemy z chłopakami na Jasne Błonia to się wybiegają. A jeszcze mam nadzieję, ze jak w listopadzie przyjedzie Lucy to tez będziesz chętna na spotkanko we trzy.
I proszę nie pisz, ze nikt tu za tObą nie tęskni. Przeciez poruszałyśmy tyle razy ten temat. To, ze którejś z nas nie ma kilka dni na forum nie znaczy, z e o niej zapominamy. Kazdy ma swoje życie i wpada jak może. Kieruję te słowa do wszytstkich, aby już nie było więcej żali na ten temat. Ja często myslę sobie: o tej czy tamtej nie ma ostatnio, ale czekam cierpliwie aż wróci. No chyba, ze się to przedłuża...

edyta29 pisze:Karmic piersią tak jestem za ale nie kosztem wszystkiego

Masz rację Edyta. Różne są sytuacje i trzeba się dostosowywać. Jeżeli dzicko płacze z głody to erce się kraja i tyle. Trzeba schować dumę w kieszeń i zrobić to co serce i rozum podpowiadają.
Natomiast mnie śmieszą laski, które z góry zapowiadaja, ze nie będą karmiły bo im się cycki zdeformują czy coś takiego. Jak tak myślą, to niech sobie lalke kupia do zabawy a nie za macierzyństwo się biorą.

Frydza fakna zabawa, tylko gdzie Ty się tam wcisnęłaś między dziciaczki hehe. ja sama nieraz o tym myslałam, ale Tomek jest jeszcze za mały na te wysokie konstrukcje. Ale jeszcze troszkę i też będe z nim śmigać hihi.
Ale wiecie co?Ostatnio jak byłam z Tomkiem w tym Domu Zabaw to matka weszła z córeczką na taki zamek dmuchany i zaczęła salta robić. Cały zamek normalnie zaczał się kołusać a babka przez megafon kazała jej zejść. Debilka normalnie. Ja tam z Tomkiem weszłam ale siedziałam i asekurowałam go jak skakał a nie...jak ta.I jeszcze się głupia smiała jak schodziła. Ja tylko minę zrobiłam do siostry i głowa pokiwałam na taką idiotkę.

Dziewczyny tak Wam się nie chce pracować a ja... musze szukac roboty. Z mężam się ostatnio już pokłóciliśmy i oczywiście jak przy każdej kłótni zeszło na temat pracy. Doła załapałam bo nie wiem jak to wszystko załatwić. Przecież nie mam z kim Tomka zostawić i nie wiem co najpierw czy pracy szukac czy niańki. Poza tym pracy byle jakiej nie wezme bo mi się nie opłaci. Na start musze minimum 1500-2000 dostać, zeby po opłaceniu opiekunki cokolwiek zostało. A i to dla mnie niewiele bo jak oddam z tego 800 to zarobię mniej niz niańka. Także mam wysokie aspiracje i normalnie już widze oczy tych ludzi u których będeszukała pracy jak im wystrzelę moje oczekiwania hehe. NO ale cóż, trzeba się cenić.

Zmykam bo Jarek z pracy wrócił.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2008, 15:18

-indigo- pisze:Frydza fakna zabawa, tylko gdzie Ty się tam wcisnęłaś między dziciaczki hehe. ja sama nieraz o tym myslałam, ale Tomek jest jeszcze za mały na te wysokie konstrukcje. Ale jeszcze troszkę i też będe z nim śmigać hihi.
hihi konstrukcja 3 poziomowa ,ciezko bylo ja na czterech za Wiki szlam ,ale babka kazala takze luz,a dzieci akurat nie bylo takze luzik :-D ale byl ubaw Wiki to tak smigala ze szok i smiechu bylo kupe!!

I trzymam kciuki za szukanie i znalezienie dobrej pracy,ja tez mam takie ambicje takze spoko,na te czasy zarobek jaki piszesz to standard bo wszystko drogie ze szok!!


Zmykam sie szykowac na spotkanko i smigam do K@TK@ :-D :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 wrz 2008, 21:25

Czesc czerwcówki. Pozdrawiam WAS serdecznie :ico_haha_02:

Spełniam prośbę Frydzki i wklejam fotki z dzisiejszego spotkania

Oto ja i Frydzka
Obrazek

Obrazek

Romantycznie, a co ? :ico_oczko:
Obrazek

Frydzuniu LOW JU :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 wrz 2008, 21:27

Katka, ja tez Cie bardzo Lowjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D
Ja to jak zwykle sie smieje jak glupi do sera hihihihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 wrz 2008, 22:04

hejka

no i weekend :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie on trochę zapracowany pomimo że do pracy nie ide. Ale muszę ogarnąć tak porządnie mieszkanko. lodówka straszy, płytki w łązience też, także bede miałą co robić. PO południu Emi zawieziemy do moich rodziców a my sami wybieramy się na grila.

Kupiliśmy krzesełko na rower dla Emi i mamy nadzieję wypróbować go w niedziele, mam nadzieję że pogoda dopisze.

M. miał mieć dziś wolne a jutro iść na 2 zmianę, ale zadzwonili do niego żeby przyszedł dziś na nockę a jutro będzie miał wolne. Mi to pasuje, przynajmniej pójdzie ze mną na grila.

A ja siedzę sobie przed kompem i sączę winko, Emi już spi, także wieczór mam tylko dla siebie

K@tk@ pozdrawiam

Kamilko życzę ci powodzenia ale także cierpliwości w poszukiwaniu pracy. Obyś znalazła pracę taką która bedzie ci dawała satysfakcję pod każdym względem. Na pewno ciężko będzie znaleźć taką pracę ale trzymam za ciebie kciuki. No i żeby opiekunka którą znajdziesz też była odpowiednia dla Tomusia

[ Dodano: 2008-09-05, 22:20 ]
kamienie - ulubiona zabawka Emilki:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

rowerek Emi, zdjęcia troche niewyraźne bo z telefonu, ale rowerek widać cały:)
Obrazek

Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 wrz 2008, 08:21

Witam Asiula a gdzie ten park kościuszki? mniej więcej
Kamila a co z tatuażem masz?
No i ja takich babek co to karmic nie chcą bo cyce im się zniekształcą to też nie rozumię
Asiula super różowe ubrano a czapeczka to bardzo mi się podoba , a ty daleko masz do Katowic wim ze teraz nie masz czasu a potem urlop i czas dla rodzinki ale tek z ciekawości pytam.No i dziewczynki mają wspólną zabawe ulubioną :KAMIENIE :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 wrz 2008, 09:19

wITAM Izaraz smigam sprzatac,a popoludniu smigamy do ZOO :-D :-D wesolutki bedzie dzionek :-D


asiula26, ale Emilka juz duza i sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


edyta29 pisze:dziewczynki mają wspólną zabawe ulubioną :KAMIENIE
hihi to my tez sie podpisujemy !

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 wrz 2008, 09:40

Frydza pisze:edyta29 napisał/a:
dziewczynki mają wspólną zabawe ulubioną :KAMIENIE
hihi to my tez sie podpisujemy !

i my i my:)
Tylko Tomek jeszcze lubi te kamienie smakowac. Pcha do dzioba non stop.

edyta29 pisze:Kamila a co z tatuażem masz?

Jeszcze nie. Wczoraj byłam się ostatecznie umówić i juz wzór mam wybrany. Robimy 18-go. Niestety takie długie ma terminy. Jak juz będzie gotowe to na pewno sie pochwale. Będzie sliczny, taki kobiecy nieokreślony nazewnictwem wzorek wykrętasek:)

Asiu śliczne zdjecia. Jak tak patrzę na Emi to mój Tomek przy niej kruszynka normalnie. Ona nogę to ma dwa razy jak Tomi. A ile waży i mierzy?? Tomek to taka chudzinka mała. Ale co tam, budowe ma po mamusi. Dobrze, ze przynajmniej proporcjonalny jest hehe.

A właśnie ktoś pytał o bieganie dzieci. Mój Tomek biega jak szalony. Chyba dlatego, ze nie gada za bardzo hehe. Każde dziecko zdolne w inna stronę. Tomek biega pod górke i z górki i nie upada. Bardzo dobrze potrafi balansowac ciałem. Częsciej przewraca sie na prostej niż na wybojach. Uwielbia zbiegać z górki. zawsze się boję ze będzie gleba, ale daje super rade. A na prostej to on wcale nie chodzi tylko biega. Chodzi jedynie w domu, ale tez nie zawsze bo lubi się ganiac z tatusiem hihi.

Frydza Ty faktycznie jak zwykle uchachana po uszy :-D . Wiki ma to po Tobie. Ona będzie Twoją kopią w przyszłości bo juz widze jak sie upodabnia. Niesamowicie.

A my po śniadanku i Tomeczka położyłam bo jeszcze ziewał strasznie. Ja natomiast czekam na mamusię. Prztyjeżdża po 11-tej. Musze po nią wyjechac na dworzec.
No i.... Dziś wreszcie nasz wielki dzień!!!!
Lecimy na Tiestooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Aleksandrowicz nie będziesz przypadkiem w POznaniu??
Szkoda, ze nie zdążyłyśmy się spotkac.

Nie wiem czy jeszcze zajrzę przed wyjazdem, ale tak czy inaczej zegnam się i pewnie dopiero w poniedziałek zdam relację. BUziaczki.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 wrz 2008, 12:22

hej
po 2 godzinach przesiadywania w łóżeczku w końcu Emi zasnęła, A ja już lodówkę wyczyściłam, zrobiłam porządek w zabawkachi przesortowałam co wywieźć dziś do rodziców bo troszkę tego za dużo, robie drugie pranie, teraż łazienka przede mną i reszta mieszkania. Ale zapieprz, wolne od pracy a już jestem zmęczona, ale za to wieczorkiem odpocznę.

Edytko nie umię wytłumaczyć jak dotrzeć do Parku kościuszki bo jeździłam tam tramwa\jem albo szłam skrótami. Ale pamiętam że jeździłąm tam tramwajem z przystanku koło teaktru, trasa na Katowice Brynów i sie koło parku przejeżdża. A do Katowic mam jakieś 60 km. Wybieram się tam już od jakiegoś czau odwiedzić znajomą ale jakoś nie mogę się wybrać. Może faktycznie na urlopie się zmobilizuję i pojadę, to dam znać i Tobie i Frydzi

Dobra dość, idę sprzątać żeby mnie wieczór nie zastał

Aha co do biegania to Emi uwielbia przed wszystkimi uciekać, a to że czasami przy tym się wywali to trudno, taki urok dzieciństwa, ale biega raczej stabilnie, no chyba że jest bardzo zmęczona to wtedy nawet chodzi jak pijana :-D

Kamilko Emi to tylko na taką dużą wygląda, a tak naprawde to waży 10 kilo i ma jakieś 76cm

A co do tych kamieni to Emi też je jeszcze chętnie do buzi wkłada ale widzę że jyż jej to "smakowanie" przechodzi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 wrz 2008, 15:54

-indigo- pisze:zaprosiłabym Cie do siebie, ale najpierw musiałabym chatę wypucować, bo przy Tobie Perfekcyjnej Pani Domu to bym sie wstydziła nawet przybrudzonych okien hihi
teraz to pojechalas po bandzie heheh a tak poza tym to sie ciesze z twojej wypowiedzi :): :532:

Kamilko i zycze ci znalezienie pracy takiej jakiej chcesz :):

Frydza zdjecia super :):

Asiula Emi fajniutka :):

Ja po pracy i P przyjechal do mnie do pracy z marcinekiem poszlismy na zakupy teraz odpoczywamy :):
wpadne wieczorem :):

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość