Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 maja 2007, 15:19

Mamo Zuzi wszystkiego naj naj z okazji urodzinek :ico_tort: Ja widzę, że oprócz Skandynawii to łączy nas coś jeszcze, ja 3 tygodnie temu kupiłam taki sam wózek :) To chyba nieprawdopodobne :ico_brawa_01: Kupiłam w Polsce nowy na hurtowni... 1290 zł razem z fotelikiem. Jest super ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, dużo funkcji, jest leciutki i przede wszystkim nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Musze tylko dokupić sobie torbę.

Wogóle złamało mnie dzisiaj, czuję się fatalnie, rano obudziłam się z potwornym bólem głowy, gardła i zatkanym nosem, leżę cały czas i mam nadzieję, że szybko przejdzie

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 maja 2007, 19:58

KOCHANE JESZCZE RAZ DZIEKI ZA ZYCZONKA, KOCHANE JESTESCIE!!!!

:ico_prezent:
Zaraz podam Wam linka do wozeczka. Kupilam kolor bezowo-pomaranczowy wiec bedzie pasowal i dla chlopca i dla dziewuszki. Ciesze sie ze Wam sie podoba, ja uwazam ze ma fajny nowoczesny ksztalt, wazy tylko 13 kg i jest bardzo zwrotny. Mialam dla Zuzi kiedys Graco Voyager, podobny stelaz i bylam baaardzo zadowolona (a dla Zuzi to mialam w ogole 4 wozki wiec dlugo szukalam az trafilam na ten swoj). Wozek Graco sprawdzil mi sie w kazdych warunkach: wyboje, snieg, ulica, laka i bylam zadowolona. Ten co teraz kupilam jest o wiele nowoczniejszy i wypasiony w dodatki. Tez jeszcze chce dokupic torbe. Dominisia to szok, ze mamy podobny gust. :ico_brawa_01:
Eska, jesli masz od kogo wziasc wozek, to tez bym sie nie zastanawiala. Wazne zeby byl sprawny i wygodny, a moze kiedys jeszcze sobie spaceroweczke kupisz. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-13, 20:01 ]
Oto link do takiego samego wozka ktory ja kupilam tylko na innej aukcji. Na tej lepiej wiac jak on wyglada. Do niego mam od razu fotelik ktory mozna montowac na wozku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-13, 20:01 ]
http://www.allegro.pl/item189668561_gra ... _gaia.html

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

13 maja 2007, 20:12

mama_zuzi1980, śliczny kolorek wybrałaś :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

13 maja 2007, 22:14

MAMOZUZI WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
wózeczek bardzo fajny,no i funkcjonalny :ico_brawa_01:
jato dziś dzionek miałam :ico_szoking: rano musiałam popracować,bo u mojego W. było aż pięc przyjęć komunijnych organizowanych,no a on nie mógl byc,więc musiałam tam troszkę pobyć,a najgorsze ,że mi głowa nie przestała dokuczać :ico_placzek: troszkę mniej niż wczoraj,ale dokucza,a jak wrócilam to się położyłam i wstałam o 19.30 :ico_wstydzioch:
dziś zrobiłam sobie peeling,a później posmarowałam się balsamem brązującym,niby działa po kilku razach,to znaczy wtedy widac efekt,zobaczymy :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 maja 2007, 22:55

Zapomniałam o jednej rzeczy, ten wózeczek który kupiłam ja i Mama Zuzi ma tylko jedną wadę, niestety wysokość rączki nie jest regulowana (znajduje się w niej bowiem mechanizm składania). Jestem wysoka (179 cm) i dla mnie to nie problem bo rączka jest akurat na odpowiedniej wysokości, ale dla mniejszych kobietek może to być niezbyt wygodne...

Kolorowych snów Dziewczyny :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 maja 2007, 10:49

dziwczynki mam do sprzedania nowe bojówki ciążowe w rozm. S,M,L, jeśli jest któraś zainteresowana to przesyłam linka:

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2484631

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

14 maja 2007, 12:43

ależ mnie tu długo nie było :ico_olaboga:
czytam i czytam i naczytać się nie mogę. przede wszystkim spóźnione życzonka dla mamy zuzi i jak ty kochaniutka mówisz, że z ciebie stara nonono to co ja mam powiedzieć bo w listopadzie skończę ... oj aż się boję powiedzieć ... 29 lat :ico_olaboga:

a co do wózeczków to ostatnio pojeździłam sobie troszkę po sklepach żeby poogladać i zakochana jestem w dwóch - tutaj macie linki:

http://www.allegro.pl/item192391584_qui ... olka_.html

http://www.allegro.pl/item194879662__qu ... aniem.html

są rewelacyjne i bardzo leciutkie. aż miło się nimi jeździ.
a jeszcze chyba rozmyśliłam się co do tego łóżeczka turystycznego graco tylko chyba kupię drewniane bo wypatrzyła śliczną pościel do łóżeczka drewnianego. Ale tak sobie myślę, że im więcej będę oglądać rzeczy dla dzieciaczkó to dostanę zupełnego pomylenia z poplątaniem bo już mi się ciężko zdecydować a co dopiero jak zacznę kupować :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 maja 2007, 13:38

Paulina, ja tak sobie myślę, że najlepiej to iść do wybranego sklepu i od razu kupić to co potrzebuje. Ja będąc w Polsce im więcej chodziłam po sklepach tym większy miałam mętlik w głowie. Siostra doradziła mi żebym wybrała się do małego sklepu, a nie wielkiego centrum. Tak też zrobiłam, nie było mnóstwa kupujących, sprzedawczyni mogła mi spokojnie doradzić i zakupy zrobiłam bezstresowo, zabrałam ze sobą siostrę i ona podpowiadała mi co jeszcze może być potrzebne. Poza tym w mniejszych sklepikach ceny są bardziej przystępne i wbrew pozorom wybór jest przeogromny. Robiąc zakupy nie wiedziałam jeszcze czy nasza Dzidzia to chłopiec czy dziewczynka więc kupowałam wszystko w kolorach żółtym-zielonym i niebieskim (myślę, że zarówno dziewczynka jaki chłopiec ślicznie wyglądają w błękicie). Co do wybranych przez Ciebie wózków, to muszę przyznać, że bardzo się mi podobają, ale u kogoś :) Sama bym takiego nie kupiła :ico_haha_01: Bałabym się, że samej będzie mi niewygodnie wyjść z Dzidzią na spacer, bo jednak większość podjazdów dostosowana jest do wózków czterokołowych.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

14 maja 2007, 13:46

he he do odważnych świat należy ale tak poważnie to wbrew pozorom te wózeczki są naprawdę bardzo wygodne i rewelacyjne w prowadzeniu bo nie wymagają wielkiej siły. A poza tym zależy nam teżna takim wózeczku a jak największymi kółkami aby można było sobie z dzidzią chodzić po mniejszych górkach bo na większe to z mężusiem zakupimy specjalny plecaczek-nosidełko. Chcemy żeby mała też tak jak my polubiła górki :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

14 maja 2007, 20:07

Hej dziewczyny dzisiaj wróciłam ze szpitala, wylądowałam tam w czwartek. Miałam grypkę jelitową i to spowodowało skurcze macicy, ale już wszystko ok. Pochwale wam się bedę miała chłopczyka :ico_brawa_01: bardzo się cieszę. Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość