Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 maja 2008, 14:28

heloł lipcóweczki

Madziorka jak zwykle fajniaste fotki :ico_brawa_01:
pewnie jestes szczesliwa ze wreszcie w domciu z rodzinka :ico_brawa_01: :-D

:ico_tort: Amalki

Basiu ja tez mialam teraz robic prawko tylko..........kasiorki mi nie starczylo :ico_placzek:
bede robic we wrzesniu

Serafinko my tez z Zosia pospałysmy dzis do 10.00 :ico_szoking: :ico_szoking:

a to kilka obiecanych fotek Zosi
w zoo
Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 maja 2008, 14:30

witam kobitki
U nas właśnie minęła trzydniówka, brrrr temperatura była wysoka bo prawie 40 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: ale na szczęście ibufen pomagał. A teraz mamy wysypkę.......... Było tak ostro przypuszczalnie dlatego że zbiegło się to w czasie z zębolami. Jeden się już przebił drugi powoli wychodzi.
Zdjęcia wszystkich dzieciaczków bombowe. Madziorka Lelek w Krakowie rewelacja!!!!!!!!!!!!!!
Kinga trzymaj się cieplutko, dorośli czasem robią dziwne rzeczy...... W takich sytuacjach myśle że fajnie byłoby zostać na zawsze dzieckiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-15, 14:32 ]
Witaj sosim, Zosia fajnista laseczka :-D :-D :-D :-D
A propos prawa jazdy to ja właśnie czaekam na egzamin...... 26 czerwca trzymajcie za mnie kciuki :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 maja 2008, 14:33

w kapeluszu

Obrazek

w moim ulubionym body

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-15, 14:39 ]
w Mei Tai z tatusiem

Obrazek

z mamusią

Obrazek

i w okularkach p/słonecznych

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-15, 14:41 ]
abegano, na dzien dobry przedtaw sie ze jestes Mamą zdasz wtedy na 100% hehehe

[ Dodano: 2008-05-15, 14:52 ]
a ja tu siedze w robocie wiec moge z wami pogadac a tu pustki :ico_placzek:

peweni jestescie na spcerku z maluchami :ico_brawa_01:

ja tez tak chce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2008, 15:56

Zdjecia superasnie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dzieciaczki coraz sliczniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu, Amalka tez nam tak kaszle na niby! i kicha tez! Na dodatek przedrzeznia, bo sasiad raz kichnal , okno bylo otwarte i mala uslyszala!!! Zaraz takim kichnieciem skomentowala to, a my w smiech! A jak smiesznie marszczy przy tym nosek i potem sie smieje! :-D To takie male urwiski nam rosna! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 maja 2008, 16:39

:ico_brawa_01: Wszystkie dzieciaki super !! u nas pogoda sliczna caly dzien na spacerze, jutro wyjezdzamy nad jezioro wracamy w niedziele, oby pogoda dopisala :) caly tydzien ponad 20 stopni, oby na weekend sie nie popsulo, a czesto tak jest :( ... Mlody spi, wstanie to na dwor idziemy :) pozdrawiamy was !!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

15 maja 2008, 17:09

To trzymamy kciuki za pogode :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

15 maja 2008, 19:22

no witam ja dopiero teraz dotarłąm bo u nas tez dzis cudna pogoda wiec siedzielismy sobie na ogródeczku poźniej nas troszke burza przegoniła, ale zaraz dzidek z babcia sie zjawili wiec było jzu co robic :-D

Kinga orzykro mi z powodu rodziców, jakos tak trudno to sobie wyobrazic ze ludzie po tylku klatach sie decyduja rozstac, najgorzej tylko ze najbardziej wtedy dzieci cierpia, no ale cóz poradzic :ico_noniewiem: a wy nie mieliscie do nich do tej Angllii jechać????? chyba wasz wyjazd jednak nadal jest aktualny :ico_noniewiem:

oj zazdroszcze wam tych śpioszków mój to juz po 7 jest na nózkach i cudem mi sie go czasmi uda z pól godzinki przetrzymac z góra zabawek, ale i tak po mnie skacze i mnie grzyie tymi dwoma kiełkami wiec nie ma mowy o drzemce :-D

Sylwia życze udanej pogody i miłego wypoczynku i czekamy póżniej na foteczki z wyprawy :-D
my tez sie chcemy w niedizle wybrac do Czech do Skalanego miasta, jak ktos nie był to gorąco polecam bo rewelacja miejsce tylko to oczywiscie zalezy wszystko od pogody ale licze na to ze bedzie słoneczko :-D

Aniu u nas jest podobnie tylko mały sie kaszlac nauczył :-D i jak chce na siebie uwage zwrócic to odrazu kaszle :-D , łobuziaki z tych naszych maluszków

Sosim foteczki rewelacja i biedna ty w tej pracy, ale jak pamietam to ty w szkole pracujesz wiec niedługo juz wakacje i wtedy sie naspacerujesz z Zosieńką :-D

Abegano dobrze ze juz goraczka za wami i oczywiscie wielkie :ico_brawa_01: za nowego ząbeczka :-D

a wszystkim zdajacym oczywiscie życze odrazu prawka :-D bedzie miał wtedy kto mnie odwiedzac jak wszytskie bedziecie zmotoryzowane :-D

Madziu foteczki oczywiscie rewelacja :-D i udanego urlopiku życze :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 maja 2008, 20:18

witam wieczorkiem
padam z nóg, ale jakoś się trzymam i mam nowe wieści, otóż wreszcie Tadzik raczkuje, dziś był ten pierwszy raz i oczywiście mnie nie było jak Tadzik raczkował do jakże interesujących starych butów, ale to było raz, a potem dał prawdziwy popis tylko dla mamusi
wprawdzie na razie są to krótkie wypady i czasami jedna noga śmiesznie na stopie z pupą do góry, ale najważniejsze, że działa
serafinka ależ masz fajnie z tym spaniem :ico_brawa_01:
ja to bym tak chciała, nawet spacer po 15 byłby OK, żeby się tylko wyspać
sosim świetne zdjęcie Zosi z tym słoniem i z wami, a jaka piękna kitka i szpanerskie okulary :ico_brawa_01:
słodkie ma pysie i jest taka urocza, szczególnie w tym bodziaku
abegano no to brawka za zębolki dla Natalki :ico_brawa_01:
no i dobrze, że to tylko trzydniówka była, a nie jakaś poważna infekcja
no to ja za twoje prawko już trzymam kciukasy, bo potem będę na wakacjach
sylwio to miłego odpoczynku nad jeziorkiem i trzymam kciuki za wymarzoną piękną pogodę
ula bo nasze chłopaki to ranne ptaszyny i od razu do roboty się garną, ciekawe czy jak nastaną czasy szkoły też tak będzie
a o Skalnym mieście w Czechach nie słyszałam?
my w sobotę idziemy na grilla do mojej kuzynki, a potem mam spotkanie z NK mojej klasy z podstawówki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 maja 2008, 21:13

hej mamuski
witam wieczorowa pora
wpadlam na chwile
i co czytam...
basiu wielkie brawa dla tadzika raczka!! wreszcie sie doczekalas hihi
kinga przykro mi z powodu rostania rodzicow.. wiesz ja bym wiele dala zeby moja mam od taty odeszla juz dawno temu a tak to sie meczy niestety...
ula sylwia udanych slonecznych wypadow weekendowych zycze
przepraszam ze wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch:

my dzis odwiedzilismy znajomych ze sliczna dwumiesieczna Ola, czarna bujna czuprynka na glowie hehe
ateraz musze zmykac bo wpadli kumple i idziemy do pubu
buziaki papa

jeszcze wam pokaze kilka fotek z wczorajszego placu zabaw
gdzie ja jako dziecko sie bawilam hihi
swiezo po wizycie u fryzjera
Obrazek

Obrazek

Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 maja 2008, 21:16

madziorka miłej zabawy
i jaka zmiana fryzury, super :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość