Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2008, 14:14

Ale tutaj pustki gdzie wy sie podziewacie

Majeczka spi temperatura jej spadla i chyba jednak od zabkow ja dostala, a ja zabieram sie za gotowanie obiadu i troszke sobie poleniuszkuje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lis 2008, 15:25

Hejka :-)
My dopiero teraz, bo późno wstałyśmy (o 8), potem szybko kaszka (bo dziecię głodne) i kawka (bo uwielbiam kawkę) i sprzątanko i odwiedziny u dziadka :-) Godzinę temu wróciłyśmy do domku i Ulek padła i śpi.
Justyna, zdjęcia super, Gabriel jest prześliczny, to pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba, a to jak odpoczywa na łóżku jest bardzo rozczulające.
Renia, jak po zabiegu?
Iwona, biedna Majka, Uli jeszcze też ma katar i coś jej chyba zalega, bo tak ciężko czasem oddycha, chyba będę musiała się przejść do lekarza.
Misia, ja o 8 daję Uli kaszkę, potem obiadek około 12-13, potem dojada obiad z nami, a około 17 dostaje owocka, lub jakiś inny deserek i wieczorem o 19 znów kaszka :-)
Co do prezentów pod choinkę, to nie mam zielonego pojęcia co kupić, ani dla Uli ani dla rodzinki, Uli pewnie jakąś zabawkę dostanie taką do myślenia, a rodzinie - podobnie jak GOsia-wolałabym prezentów nie robić i nic nie dostać, ale jakiś drobiazg trzeba będzie sprawić każdemu....

Wkleję Wam zaraz kilka fotek Ulki :-) tylko muszę je obrobić :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2008, 15:40

moja rodzinka dalej spi a ja ogladam mieszkania w polsce myslimy z mezem nad powrotem do domu ale nie wiem co z tego wyjdzie

u nas jedzonko wyglada tak
ok. 8 danonek i do pogryzienia chlebek
ok.12 kaszka
ok 15 lub 16 obiadek
ok 18 deserek (owoc, lub cos z sloiczka)
ok 19 mleko
no i w nocy ok 24 i 3 mleko

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lis 2008, 15:46

Tak potrafię stać:
Obrazek
A tak słodko sobie śpię:
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2008, 15:52

pinko super foteczki Uleczka wyglada jak mala ksiezniczka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 lis 2008, 16:14

Aga, slicznie Ula stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to zdjecie jak spi powalajace poprostu!!!!

Justyna, sliczne Gabriel pozuje do zdjec :ico_brawa_01:

My juz po kontroli, Misiu zdrowy jak ryba! Przez 2 miesiace urosl 6 cm :ico_szoking: teraz ma 81 cm.... wazy ok. 9,5 kg (czyli o 0,5 kg wiecej), poza tym wszytsko OK, kolejna wiztya po pierwszych urodzinach...

Asia, nasz jadlospis wyglada tak:

ok. 5-6 rano mleczko (210 ml)
ok. 9-10 kleik, owsianka, lub kaszka zbozowa (210 ml)
potem czasami danonek, kawalek chlebka, wafelek, chrupka
ok. 13.00 - obiadek (robiony przez mamusie...;-) (250-200 ml)
ok. 16.00 deser kupny lub robiony (90% owoce), kisiel, lub z jogurtem, herbatnikiem, sucharkiem, itp..
ok. 18.00 - kasza (240-260 ml)
ok. 20.00 troche mleczka (110 - 150 ml)

w miedzyczasie herbatka i soczki

Uciekam popracowac jeszcze ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lis 2008, 17:06

dziękujemy badzo za miłe słowa :-)

Ula jest tka śliczną dziewczynką-mam nadzieję, że mi też Bozia da taką księżniczkę, którą będę mogła ubierać w sukienusie :ico_oczko:

Gosia, to nasze chłopaki gabarytami niemal identyko :ico_haha_01:

no Iwona szczęście, że gorączka przeszła...

Gabriel dzisiaj jest bardzo grzeczny (tfu tfu) chodzi cały uchachany, teraz włąściwie śpi... Kuba powinien lada moment być w domu, dzisiaj też zrobiłam pierś w cieście, chyba wejdzie na stałe do jadłospisu, bo wszystkim smakuje, jeszcze zobaczymy co Kuba na to :ico_oczko:
Renata jak tam prawy stoją? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-13, 16:08 ]
co do świąt to Gabriel na pewno jakąś zabawkę dostanie, jak to powiedziała Agnieszka-do myślenia... a o pozostałych jeszcze pomyślę :ico_noniewiem:

ja też miałam problem co Gabrielowi dawać po obiedzie, ale On je wcześniej niż my i później z nami dojada zawsze :ico_oczko: owocek nie codzień jest, bo Gabriel nie przepada... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 lis 2008, 17:10

ale nastukałyście, przepraszam ale nie doczytam, aż mi głupio. Mamy malowanie więc wolna chwilą przeczytam może :ico_sorki:
wpadłam tylko powiedzieć że zamrażanie nic nie czuć, tylko ten wziernik jak wkładał a tak to nawet zimna nie czułam :ico_noniewiem: a myślałam że chłodek będzie odczuwalny, muszę uciekać bo mnie woła moje Słońce, aha i jeszcze Marina chrzestny wczoraj zginął, robił coś pod samochodem a ten na niego spadł, tak więc moi teściowie zjeżdżają jutro.
Tyle u mnie i uciekam jeszcze raz przepraszam że nie przeczytałam

[ Dodano: 2008-11-13, 16:47 ]
doczytałam podczas jedzenia Arturka obniadku :-)

Justyna ślicznie Gabik wygląda z tymi ząbkami :ico_brawa_01:

Aga no Ula to prawdziwa dama, superancko stoi :ico_haha_02:

Gosia a dlaczego wypalać ja słyszałam że to boli w odróżnieniu od zamrażanie (które jest refundowane zresztą przez NFZ)

Pynia dzisiaj pierwszy raz szpinaczek jadł i nawet nie krzywił się, dodałam troszkę do zupki i wszamał wszystko prawie. I tyle popisałam bo krzyk się roznosi,buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 lis 2008, 18:39

Renia dobrze ze nic nie bolalo

moja niunia wlasnie stoi przy szafce i krzyczy na mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 lis 2008, 20:57

iwona83 pisze:pinko super foteczki Uleczka wyglada jak mala ksiezniczka
mz74 pisze:Aga, slicznie Ula stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to zdjecie jak spi powalajace poprostu!!!!

Renia0601 pisze:Aga no Ula to prawdziwa dama, superancko stoi :ico_haha_02:

Dziękuję bardzo :-) :ico_wstydzioch:
Fintifluszka pisze:Ula jest tka śliczną dziewczynką-mam nadzieję, że mi też Bozia da taką księżniczkę, którą będę mogła ubierać w sukienusie :ico_oczko:

Dzięki :-) Na pewno będziesz miała jeszcze swoją małą księżniczkę :-) a Gabik siostrzyczkę :-) Życzę Ci tego bardzo :-)
mz74 pisze:My juz po kontroli, Misiu zdrowy jak ryba!

To najważniejsze :-) i oby tak Mu zostało.
Renia0601, dobrze, że zabieg się udał i jest bezbolesny,dobrze wiedzieć. Co do chrzestnego, to straszna sprawa, tak zginąć... przykro mi.

A Ula już śpi, wykąpana i najedzona, Jarek poszedł chwilkę pograć w diablo, a ja się pouczę do testu z angielskiego w sobotę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość