Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 sie 2010, 09:40

Wtam widze ze wielki brak weny do pisania mamy :ico_oczko:

Dziewczyny z sierpnia zrobia nowy watek na dwu latkach, wiekszosc z was sie zgodziła wiec zapraszam tam jak juz bedzie gotowy. Niektore sie nie wypowiedzialy, ale itak zadko tu zagladaja :ico_haha_01:

A i mam wiadomosc bede miała dzidziusia :-D :-D :-D zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywnie, nawet dwa zrobiłam. Do lekarza ide dopiero w poniedziałek bo teraz jest na urlopie, mam nadzieje ze wszystko jest dobrze :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 sie 2010, 10:54

Zapraszam na nowy wspólny wątek http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 43#5292743

wiola, ogromne gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2010, 22:01

wiola85, no kochana to sie uwinelas :-D Super !!!!Ogromne gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2010, 13:59

Hej dziewczyny Wiola ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My jutro do Dublina jedziemy po paszport dla Kacpra ale pewnie wyślę Piotra samego bo ostatnio malo ze skóry nie wyszłam tak nam mały dał popalić :-D
Kurcze miło że jest nowy wątek .
To jak dziewczyny wypisujecie się stąd ??i bedziecie już tylko tam??? mnie się nasze kameralne grono podoba a nie wiem czy jestem w stanie czytać wszystkie posty z drugiego wątku :ico_noniewiem: choć bardzo bym chciała, no nic może powoli się tam wkręce

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sie 2010, 18:25

ja tez mam sentyment do naszego watku :-D
a moze zrobimy sobie z tego watek zamkniety ( wiem ze sie pisze do admi. czy cos takiego) i wtedy tylko my mozemy na nim pisac wiec bedziemy mogly ponarzekac na naszych facetow i dzieciaki :D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 sie 2010, 21:37

i mam wiadomosc bede miała dzidziusia :-D :-D :-D zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywnie, nawet dwa zrobiłam
Wioooooooolllllaaaaaaaa!!!!!! GRATUUUUULUJEEE!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
To jak dziewczyny wypisujecie się stąd ??i bedziecie już tylko tam??? mnie się nasze kameralne grono podoba a nie wiem czy jestem w stanie czytać wszystkie posty z drugiego wątku :ico_noniewiem: choć bardzo bym chciała, no nic może powoli się tam wkręce
MNIE NIE BARDZO CIAGNIE DO ZMIAN BARDZO LUBIE NASZE TOWARZYSTWO MIIMO ZE CZASEM BRAK CZASU BY PISAC TO REGULARNIE CZYTAM WIEC CHCIALABYM MUC BEZPOSREDNIO GAAC TYLKO Z WMI TZN BEZ URAZY DO INNYCH ALE JAKOS TO NIE WIELKIE GRONO JEST MI BARDZO BLISKIE owszem czasem czytalam dzieczyny z sierpni i z listopada ale generalnie siedzialam na naszym watku i tak jak sarenka,mmarta,wiolaadiamiszkazircaPatii,Agusia.słonko i inne kobitki ktore ewentualnie pominelam ale wiem ze czuje z wami pena wiez taka inna niz z innymi moze dlatego ze tak naprawde od prawie 3 lat przezywamy wspolnie nasze radosci zwiazane z ciaza i bejbikami i wiem ze tak ja ty kochana martuniu piszesz
ja tez mam sentyment do naszego watku
i wtedy tylko my mozemy na nim pisac wiec bedziemy mogly ponarzekac na naszych facetow i dzieciaki :D
Tak swobodnie mozemy sobie popisac miedzy soba :ico_oczko: Owszem pewnie wszystkie dziewczyny gdzies przyzzwyczaily sie do swoich watkow i czuja podobnie ale jakos zal mi troche jak pomysle ze muszimy cos zmienic tzn w sensie przylaczyc sie do wiekszej grupy i nie koniecznie dla nas znanych osob Ale jesli wszystkie przejda to ja za wami tez ale Marty pomysl mi sie bardzo podoba

[ Dodano: 2010-08-25, 21:45 ]
Ale pisze bledy ale juz mnie znacie z tego ze tak juz sadze byki wiec moc a nie muc i zreszta co ja sie przejmuje przeca pisze jeszcze z wami kochane wlasnie tu jak piszemy zadna juz nie zwraca uwagi tzn ja tak mysle bo ja patrze na przeslanie a nie na poprawnosc slow bo jak juz ledwo patrze na slipia to wale w ta klawe na oslep bo chce wyrzucic z siebie odo was co czuje i mysle ze wy tez tak i jak wskocze na forum takie ofolne to czy nie zostane zjechana za to jakie byki czasem sadze? ojj nie chcialabym bo sie zamkne w sobie i koniec bedzie :ico_olaboga:
Nie ale tak serio ja wole opcje zostajemy z naszymi kobitkami W malym gronie ale swoim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 sie 2010, 22:50

Ufff miło słyszeć że nie jestem sama że nasza kameralna grupa jest ok. :ico_sorki: :ico_sorki: Ja wcześniej byłam też na innym forum ale tam jest tyle dziewczyn,żę nie nadążałam z czytaniem postów a co dopiero odpisać,więc boje się teraz,że może być tak samo masakra, a forum ma być przyjemnością a nie czymś męczącym gdzie nie wiesz kto z kim i z czym :ico_haha_01: :ico_haha_01: , może jeszcze się przekonam ,więc tak jak Dana jak wy zdecydujecie o przeniesieniu to ja z wami ale w sumie bardziej jestem za wątkiem zamkniętym :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-25, 22:54 ]
OK. to dobranoc

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 sie 2010, 23:42

Hej dziewczynki
wiecie co zaczelam czytac nasze pierwsze strony i sa takie cudne te nasze pierwsze problemy z kari=mieniem kupkami i innymi tego typu problemami dzis patrze na to i mysle ze wszystkie jestesmy juz takie modre i doswiadczone ale wtedy bylysmy takie przerazone i bezradne a dzis maumski pelna geba mozemy poradzic innym
A poniewaz przypomnialam sobie czytajac jak sie rostawalyscie z cycowaniem w roznych okolicznosciach to chce wam sie pochwalic kochane moze dla nie ktorych to nie ma czym sie chwalic a czykolwiek sama myslam ze u nas to sie zakonczy szybko bo chcialam karmic tak co najwyzej do ponad roczku troszke ale my pompujemy nadal :ico_oczko: Mam nadzieje ze Wiwilotta przed 3 zrezygnuje bo ja juz troche mam dosc nie codzien ale sa dni ze juz nie chce i to bardzo ale straxch o jej awantur i lament jest wiekszy Ale powiem wam szczerze ze myslalam ze mmarta Igunie albo zirca ala bedzie dluzej karmic a tu niespodzianka chba my z wiwa zostalysmy z naszej grupy cycujace? czy jeszcze jest ktos?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2010, 08:37

dana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wytrwanie w cycowaniu :ico_brawa_01:
ciekawe ile z Amy bede cycowac :ico_noniewiem: mam nadzieje ze jak najduzej :ico_sorki:
ja tez kiedys czytalam te nasze pierwsze strony :-D
wogole to juz przwie 3 lata sie znamy nie :ico_brawa_01:
super byloby sie kiedys spotkac :ico_sorki: ale dzieciaki by szalaly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 sie 2010, 10:22

Dziekuje dziewczynki za gratulacje :-D :-D

Widze ze jednak nie chcecie sie rozstawac z watekiem. Mnie to jest obojetne sama chciałam połaczenia wiec teraz sie nie wypieram, sentyment oczywiscie tez zostaje. Ale nie wiem czy dam rade pisac wszedzie, zwłaszcza jak teraz chce sie zapisac na wspolny termin porodu to chyba nie obrobie trzech watkow :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość