Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 gru 2007, 01:47

a wlasnie i wszystkiego naj naj dla urodzinkowych kwietniakow!!! No i dla 100-dniowkowej Julci :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

30 gru 2007, 01:49

Mróweczka ty sie ciesz ze Eryczek na czworaka zasówa bo mi juz kregosłup siada a to dopiero poczatek

dzieczyny macie takie spacerówki laski ?? bo kurna my sie zastanawiamy na zakupem takowej przez te ciagłe podróze i do sklepu i do mamy i wogole jak ja chce gdzies sama z małą na sklepy to z ta duza ciezko i tak nie mozemy sie zdecydowac

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

30 gru 2007, 01:50

Mróweczka, gratulujemy z maya zabka!!!!
Szkoda, ze te zatoki Cie nie puszczaja. Zycze duzo zdrowka i szybkiego powrotu do formy!!!!


A z Wszych dzieci to zdolniachy... Majutek nie lapie o co biega z pa-pa i kosi-kosi...

[ Dodano: 2007-12-30, 00:52 ]
no to zdrowie Julci :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 gru 2007, 01:54

kamelek zasowa owszem ale czesto u Mamy na rekach!!! Jakos prowadzac zeby Go nielubi-woli sam isc:/

agi Eryk tylko brawo robi innych rzeczy tez nierobi :-) |On niema nerwow na nauke chyba :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 gru 2007, 02:55

jessuuuuu - ale naklikalyscie :ico_brawa_01:

caro - luty,snieg,zimno - do kosciola przykryjesz Oskarka bialym kocykiem i gra. A ubranko bierz i sie nie zastanaiaj. Bedzie mial na dluzej.

Zdjecia dzieciadzkow super :ico_brawa_01:

A ja mam dola,bo chcialam,zeby Andrzejek sam zasnal i nie dlaam rady :ico_placzek: Poszlam do niego i go ululalam i na dodatek spi z nami :ico_noniewiem:
A nigdy nie spi :ico_szoking:
Ehh i jeszcze przez sen szlocha - co za macocha ze mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

30 gru 2007, 03:22

Mróweczka pisze:Eryk tylko brawo robi

ale jak ladnie. Ogladalysmy. Maya chciala wejsc w monitor i tak krzyczala z radosci, ze bebenki w uszach prawie pekaly :-)

iw_rybka, powoli, z czasem Andrzejek nauczy sie zasypiac sam. Moze dzis mial biedaczek gorszy dzien i nie chial byc sam.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 gru 2007, 03:46

Kolka, udalo mi sie samej zrobic blinge dla Jedrulki :-D
Nie dawalo mi to spokoju,ze nawet Nicole Syli umie - a ja, nie :ico_brawa_01:

agi, no wlasnie to njgorsze,ze on ma takie okresy - jest czas,ze zasypia sam - tylko buzi,tulimy,chop dplozeczka i spi a czasem taki cyrk urzadza :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-30, 03:08 ]
Nie moglam zasnac :P

Obrazek
Make custom Glitter Graphics

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 gru 2007, 10:16

Rybciu a ty znowu w te swoje gry trasz i nie śpisz po nocach :ico_nienie: :-D

No i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdolności, ja jeszcze nie kumam :-D :ico_olaboga:

Dzieki za porady dziewczyny, tak sobie myśle,że chyba wezmę to ubranko :-D :-D :-D

Wczoraj ruszyłyście z kopyta i nie pamiętam wszystkiego co pisałyście :ico_noniewiem:

Mróweczko synuś nie taki odmieniec, bo Oskarek też nie lubi jak go trzymam za rączki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , on musi wszystko sam, takie typy już :-D

Agi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni za osiągnięcia!

Kurcze muszę spadać, bo mały wzywa, to sobie pokjlikałam

Zyczę szybko wszystkim udanej niedzieli

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 gru 2007, 11:34

Dzień dobry :-D
Melduję się na kawce z rana i widzę, że wczoraj naklikałyście :-D fajnie. Ja mam od rana lenia, nic mi się nie chce, siedzę w szlafroku, syf niemiłosierny w domu, a wczoraj sporzątałam :ico_olaboga: . Mały zasnął, ale pewnie, nie pośpi długo bo katar go męczy :ico_zly: Na dworze u nas jakoś tak pochmurno, nie ma słońca, a w dodatku mróz straszny bryyy. Zapowiada się że dzisiaj posiedzimy w domku. Ok zmykam życzę udanej niedzieli papa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 gru 2007, 11:51

cześć!
Kari ja też w piżamce jeszcze urzęduję :-) Nic mi się nie chce a sytuacja z porządkami podobna.

Rybka
, ja zawsze wiedziałam, że Ty zdolna bestia jesteś :ico_brawa_01: Brawo!! :-D

Mróweczka wiesz co?? Jak ja miałam zatoki to nic mi tak nie pomogło jak... solarium! Leżysz sobie a te promienie je wygrzewają i leczą. Wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie, ale pomogło to kilku osobom już. A nawet jak nie pomoże to chociaż ładnie się opalisz :ico_oczko: Solarium działa na zasadzie lamp solux, których używa się do leczenia zatok

Musze zmykać. papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość