Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 10:37

...chyba dzieciątko się nie zagnieździło, dziś spadek. Mega spadek, w życiu w 10 dc takiego nie miałam. Biust zelżał, chyba się nie udało, dzidziuś był-ja to wiem-ale chyba odszedł.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 11:11

Hej dziewczyny

Do nas tata przyjechal wiec mam mniej czasu... w dodatku wymyslilismy ze Adas pojecdzie juz z nim we wtorek do Polski a my w sobote :ico_placzek: tylko ze ja nerwowo nie wytrzymam zanim dojada : :ico_sorki: :ico_sorki: a z drugiej strony lepiej bo nie bardzxo jest sie jak poprzytulac przy tatusiu :ico_nienie: :ico_nienie:

Mnalgorzatka jeszcze nic nie wiadomo moze stres po tescie cos nabroil... poki nie ma okresu nic nie wiadomo :ico_noniewiem: trzymam kciuki...

No a ja mam chyba wczesniej ovu bo dzisiaj mokro jak nie wiem albo nastopi najwyzej jutro... narazie wczoraj dzialalismy i dzis z rana zobaczymy... :ico_wstydzioch: Dzis juz 10 dzien cyklu :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 11:30

Działaj kochana działaj, bo ja już czekam :-) a gdzieś można śledzić Twoje poczynania?

Idę do kościołka, pa.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 20:38

Dziewczyny, siostra podrzuciła mi dziś testy dwa, bo jej zostały- i nie wiem czy jest sens jutro robić w przypadku niższej temperatury, jeśli wzrośnie zrobię z porannego moczu, jutro i pojutrze.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:05

Małgorzato też o tym pomyślałam, może jeszcze temp pójdzie do góry? Przy zagnieżdżeniu temp nie spada?
A ja stwierdzam, że po ciąży zmieniły mi się proporcje ja byłam szczupła to teraz jestem gruszka., czyli poszło mi w tyłek i brzuch. Odchudzać nie mogę się, bo mało ważę, więc pewnie tylko ćwiczenia pozostają, których nie lubię.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, 21:11 przez jenny1983, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:09

u mnie spadła w pewnym momencie o 0.2st...

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:13

Ja spadek też miałam, ale mały. Ciekawa Małgosiu co termometr pokaże Tobie jutro.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:17

Może jutro wzrośnie, zobaczymy, jak co to jutro/po jutrze zatestuję, no chyba już wyjdzie. Zagnieżdżenie to chyba za późno bo 10 dzień po zapłodnieniu? A nie jakoś 6 dzień?

jenny, jedynie ćwiczenia. Powiem ci, że mi by się chyba też przydały.

tibby, za chwile będziesz w 11 tc! Kiedy zleciało?!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:19

Ja też miałam z synkiem w 14 i 16 dniu wyższych i to jeszcze większy niż ten mój.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Upragnione maleństwo - zapraszam wszystkich starających

16 gru 2012, 21:20

też jestem tego ciekawa. Wciąż zaciskam mocno kciuki i nie puszczam.
ja chyba jutro wybiorę się na badania... ale wizja wstawania wcześniej, by dojść do lab. mnie przeraża. ja taki leniuch jestem... a ost. to każda minuta snu jest dla mnie cenna, bo potrafię po wędrówce do wc nocnej już nie spać, albo się męczyć...
tibby, za chwile będziesz w 11 tc! Kiedy zleciało?!
sama nie wiem :ico_olaboga: te 11tc zleciały jak z bicza! mam nadzieję, że każde kolejne tak ucieknie szybko. w zasadzie, to mi zależy, by już była wiosna, bo chcę młodego oduczyć pampka raz a porządnie, a przyznam, że przez zimę mi się nie chciało, bo rozbieranie go z rajstop, dresów i majcioch co 5-10 min mnie przeraża... a latem to gatki i spodenki krótkie się przepłucze i KONIEC! na dwór na sznurek i suche.
Do tego musimy go po nowym roku zapisać do p-kola więc trochę stresu będzie... mam nadzieję, że się dostanie kiciuś nasz :ico_sorki:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości