Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lis 2007, 00:24

Hekkate, gratulujemy ząbka , 5, fajnie juz musi to wygladac, te pereleczki,
ja juz naszych nie moge sie doczekac
Wspolczuje ze takie masz urwanie glowy. Trzymaj sie

mama Kasia, dziękuje za zyczenia :ico_haha_02:
co do filmiki, sorry, ale nie pomoge, bo w tych sprawach jestem za tempa, hhihi,
tez z checią przeczytam, jak sie tam wstawia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

20 lis 2007, 00:30

Hekkate, brawo :ico_brawa_01: za ząbek Danielka!!!
A my dalej bezzębne :ico_placzek:, za to się puszczamy :-D

[ Dodano: 2007-11-19, 23:34 ]
Iwona77, hm, szczerze mówiąc nawet nie wiem jak Ali ciemiączko, no nie widać go... Ostatnio często "latamy" do lekarza i za każdym razem ją ogląda i wiem że na główkę tez patrzy, ale o ciemiączku nic nie mówiła, a ja się nie zapytałam. O wit D3 owszem mówiła żeby podawać 1 kropelkę (ło matko zapomniałam dzisiaj!!! :ico_wstydzioch: )... W czwartek idę na kontrol to się spytam. Przepraszam, nie pomogłam...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 lis 2007, 10:05

sesilia no co ty , ja leniwa nonono jestem, a praktyki rzeczywiscie trzeba bedzie wczesnie wstac ale wtedy i szybciej sie skoncza ( cos kolo 12.30 ) i wtedy tylko sprzatanko w domku i po Julenke bede jechac, a tak zle niemam, bo Julenka do opiekunki codziennie idzie wiec mam czas na sprzatanie i nawet odpoczynek, a wieczorem obiadek to maz gotuje dzien w dzien wiec az tak sie nie umeczam, hihihi za to nasza Malgosia to dopiero jest dzialaczka!!! ja ja tak podziwiam bo ona codziennie rano wczesnie wstaje a ma na glowie duzo wiecej niz ja!!! i przy Wojtulku to przeciez opiekunki niema wiec i ciezej jest!

kajunia, nie no rzeczywiscie jak przeciez sklepu niemasz obok, a czapeczka sliczna ale mi sie zdaje ze cena ta sama by byla, bo jak ostatnio bylam w polsce to rzeczy wlasnie z H&M zdziwilam sie ze drozsze byly niz tutaj a powinno byc na odwrot, za to czapeczka oczywiscie przesliczna, pokaz nam jak wyglada Milenka w niej, napewno przeslicznie bo juz na Allegro ladnie wygladala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja znowu mam gore do sprzatania, tym razem ciuchow, bo wypralismy wiec jest gora do ukladania, beda troche wygniecione ale co tam, kurcze tak mowie ze Julci brakuje ciuchow a teraz jak odebralismy jeszcze paczke od Julenki kuzynki to juz 3 wielkie szuflady za malo dla niej, w komodzie ma podzial na spodnie sukienki, bluzki body i trzecia to duperele np rajstopki itp i spioszki, i sie nie miesci juz.... chyba juz swoje rzeczy bede musiala gdzies przniesc moze do pudla pod lozkiem bo tak wstyd miec ubrania na wierzchu...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 10:48

Kajunia - no wąłśnie jak Zuzię karmiłam to pod koniec już mi się co godzinę piersi domagała...Tyle że nie jestem chyba jeszcze gotowa na skończenie karmienia...Potrzebuję jakiegoś wsparcia albo silnej motywacji. Dziś w nocy Nina nawet nie płakała ale jak się obudziła o 1:30 to zasnęł o 2:30. Ja się wybudziłam i nici ze spania. Mój mąż stwierdził żebym się wyłączyła, stopery do uszu i niech płacze albo się bawi ale ja tak nie umiem...Ja spię dopiero jak zasną dzieci...

Serdeczne zyczenia dla Gabrysi córeczki aricii(choc nas juz nie odwiedza - 3 córeczki i praca)
I [*] dla Jasia...
Ostatnio zmieniony 20 lis 2007, 11:09 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 lis 2007, 11:06

Hello z rańca
U Wojtusia lepiej bierze syropki i dzisiaj w nocy już tak nie kaszlał. Za to obudził sie o 1.00 w nocy i usnąć nie umiał więc się walał po mnie i moim mężu, bo w łóżeczku by na pewno nie zasnął. Dostał picie, które nie pomogło, no i dopiero butelka mleka go uspała. U niego to niecodzienność bo przesypia noce bez jedzonka. Może w końcu te ząbki się wykluwają, bo jak na razie to stan uzębienia zerowy. :-)

karolas Bakterie wogóle w moczu można wykryć tylko przez posiew moczu. Badanie ogólne nie wykryje bakterii

qunick zyrtec ma też właściwości obkurczające co przy obrzęku krtani jest pomocne tak jak dostał Wojtuś ten zastrzyk Dexaven - odczulający, obkurczający

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lis 2007, 11:09

aga0406, już rozumiem - dużo zdrówka dla Wojtusia! To się integrował z Niną w nocy - pewnie sobie telepatycznie rozmawiali!

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

20 lis 2007, 11:13

Wszystkiego najlepszego dla Niny :ico_tort:
(*) dla Jasia
Iwona Lena tez ma jeszcze ciemiączko ale nie wiem ile na ile
Mamy ząbka górną 3 ( ale jedynek górnych jeszcze nie mamy :ico_szoking: )Jak ten ząb bedzie wiekszy to Lena edzie wyglądała jak wilkołak
Lulu niepomogę ci co do nauki ja tak często w ciąży mialam że mi sie uczyc nie chciało(i sie nie uczyłam :-D )a teraz to siebie nie poznaje siedze wieczór do 24 w książkach

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 lis 2007, 11:35

Witam z późnego rańca :ico_haha_01:
U nas nocka była super, Agatka zasnęła o 20:00, pierwsza pobódka na mleko o 1:15 i potem o 6:00 :ico_brawa_01: No i spałyśmy do 8:00 więc jest GIT
Słuchajcie wczoraj była u mnie teściowa, kupiła Agatce śliczne kozaczki w CCC, wkleję fotke ale po południu bo mąż zabrał mi aparat do pracy...Ale mówie wam są śliczne i kurcze rozmiar 22 :ico_szoking: 21 był za maly...ale jej ta nóżka urosla....
mamaKasia masz racje lekarze potrafią człowieka nastraszyc, zwłaszcza z tymi szmerami, dziękuje że napisałaś o tych właśnie szmerach, powoli dochodze do wniosku że nie mam sie co o nie denerwować, nie?
A jak mi się dzis cudownie spało we własnym łóżku, z mężusiem hihih :ico_wstydzioch:
mamcia u mnie też pojawia sie ten problem, za dużo ubranek dla Agatki i powoli chyba zamienię się z nią szafami, jej ciuszki do mojej a moje do jej komody hihihhi
Mąż mi obiecał że jak wróci już z tej Danii to wybierzemy się na wakacje, może w pobliskie miejsce gdzie ty byłaś z swoim A. i Julcią :ico_brawa_01: Kurcze nie mogę sie doczekać, a to jeszcze taki szmat czasu...ech... niedługo wyjedzie... hlip hlip
hekkate gratulacje dla Danielka :ico_brawa_01: Słuchaj Ty zwolnij troszkę z tą pracą, bo skończysz tak jak ja, z jakimś choróbskiem - pfu odpukać.
Masz chociaż czas na chwilę relaksu, odpoczynek, coś miłego dla siebie?

Dziś pomódlmy się za Jasia.... [*]

[ Dodano: 2007-11-20, 10:49 ]
ciemiączko w ksiązeczce zdrowia napisali że przy narodzinach miała 1cmx1cm, małe nie? A teraz to prawie nie wyczuwam, nie wiem raczej by już nie zarosło, ale ma bardzo malusi....

[ Dodano: 2007-11-20, 10:52 ]
jejku pomóżcie mi wymyśleć prezent, teść ma w czwartek imieniny i urodziny :ico_szoking: nie mam żadnego pomysłu co mu kupić.... dodam na dzień ojca dostał maszynkę do włosów.... no nie wiem co teraz...nie wiem jakiś przewodnik, on kocha góry, co weekend jeździ na narty, ma hodowlę psów - może coś o psach...jeździ konno to o koniach? nie wiem naprawdę...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lis 2007, 12:17

Jasiu [*] :ico_placzek:

Dorota.M., no nie mam pomyslu na prezent dla teścia. Ale go podziwiam, jakie ma zycie fajne, aktywne, :ico_brawa_01:

Madzia gratulujemy ząbka, hihi, jak wilkolak mowisz bedzie wygladac,
ale dolne jedynki ma?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 lis 2007, 13:04

Dorota.M., no tobie wakacje napewno sie przydadza, po tych wszystkich stresach! Juz sie nie moge doczekac wiesci gdzie sie wybierzecie na wycieczke no i zdjatek hihiih chyba nie wytrzymam tego czasu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do prezentu to mysle ze ejstes na dobrej drodze, cos zwiazanego z jego hobby, o ksiazke to sie wypytaj tesciowki czy lubi czytac, jesli lubi to taka ksiazka super pomysl, a jesli nie to napewno cos do jego hobby by sie udalo kupic hihihi moze tesciowa albo sam tesc ostatnio sie wygadal przypadkiem czego mu sie konczy, brakuje itp.?? pamietasz moze cos ?

[ Dodano: 2007-11-20, 12:05 ]
Dla Jasia...(*)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość