Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 21:39

a jak sie zdenerwowałam bo chyba debil znowu zabrał whisky z barku, ja go zabije, te whisky przywożą nam za 5 tys miesiecznie na sprzedaż a on kurw* połowe wynosi i przepija z koleszkami, przeciez to są też moje pieniądze !!!! wiecie co , jakbym w ciąży nie była to bym reszte tego whisky chyba sama wypiła ,ale sie teraz wściekłam, nie jestem pewna, ale chyba wziął znowu, czyli idiota wiedział , że gdzieś polezie, bo on na poczatku to miał jechać do torunia coś załatwić i na 100% był bo musiał, wrócił tak gdzieś, 16-18 maksymalnie, ale ja go zatłuke chyba , nie no teraz to mi sie krew zagotowała, on nie bedzie pił co kilka dni i stawiał kolesią i jeszcze drań sie dobrze bawi a ja? o nie, no przegiął, ja go zabije , ale jestem wściekła, na bank nie wróci do 22

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 kwie 2009, 21:43

:-) Ja dziś sie tylko zamelduje ze jeszcze zyje i jestem dwa w jednym
Justysia poczytałam twoje posty i naprawde płakać sie chce nad tym wszystkim. według mnie to człowiek ktory jest niedojrzały i pewnie trudno mu bedzie dojrzeć
Czekam na wieści o Avanti

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 21:52

misiuni wody odeszły - jedzie rodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no tylko jak ja bym miał po karetke dzwonić to też nie wiem z czego, no teraz już mi doładowała mama, ale nie wiem jak dzis noc znose, jestem słaba od 2 dni prawi nic nie jadłam, nie , że sie głodze, albo coś, ale poprostu nie mam co, bo mąz tak sie o mnie i o dziecko troszczy, że z pustą lodówką mnie zostawia, jutro nawet jak wróci jedzie z rana do warszawy i ja chyba z głodu umre bo serio suchy chleb mam (dosłownie!!!!)

ma jeszcze 10 minut , dzis to wierzcie mi, że to ostatni raz, następnym razem jede choćby do przytułku, ale jade wyłącze telefon i w nonono go bede miec. Chciałabym mu odwalić taki numer, ale teraz jak mi przepił samochód to nawet nie mam jak jechać, bo w przeciwnym razie przespałabym sie w autku a on by sie trząsł ze strachu

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 kwie 2009, 22:00

ejustysia, przygarnelabym Cie gdybyś mieszkala bliżej, a na pogotwie dzwonisz pod bezplatny 112 :-D A nie masz kompletnie jakiejs znajomej czy kolegi milego? Zeby ktos mogl pomoc? Mama daleko mieszka?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 22:07

Janiolek, ja z maą z 2 miesiące temu sie pokłuciłam, teraz sie stęskniła i zaczeła dzwonić, ale ja już wole tu siedziec niz z nią bo tego to przynajmniej nie ma a tamta jak wróci to swoje niepowodzenia zyciowe na wszystkich przelewa i morde drze jak stara panna. a koleżankach to już wspominałam - wszystkie na studiach te co miałąm tu, reszta to z moich studiów ale w poznaniu widzisz ja siedze od 9 miesiecy w 4 scianach i do kogo sie odezwać nie mam. tragedia. minęla 22 więc teraz już wiem, że czeka mnie dłuuugie czekanie a mam zamiar czekać bo nie mam zamiaru wpuszczac go do łózka, nie chce zeby ze mna spał

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 kwie 2009, 22:14

Boże! Dziewczyno, kompletnie nikogo? Miłej sąsiadki? Któraś dziewczyna z forum nie mieszka w okolicy? Ja to nie mialam problemu bo 2 dni przed porodem bylam na uczelni, potem 5 tyg wolnego i spowrotem, co prawda tylko na cwiczenia chodzilam wiec wychodzilam 2 razy w tygodniu, w sumie na 8h, ale zawsze mialam cos do roboty.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 22:23

Janiolek, sasiadki mnie nie znoszą - przez męża bo idiota po nocy jak po pijaku wracał to gume motorem palił a one małe dzieci miały , jak sie tylko spojrzały to je wyzywał prostak, wiec nawet mi nie odpowiadaja dzien dobry, co do znajomych to totalna porażka, co innego w wakacje jak wróca z uczelnie, ale teraz nawet jednej osoby nie mam , tak mnie tez miedzy innymi męzulek szanowny załatwił bo kazda moja koleżanka to była nieodpowiednia więc lekko sugerował by z nią kontakt zerwac , no i zostałam jak ta głupia sama, ale to długo nie potrwa. swoją droga ciekawa jestem kiedy gnojek wróci, chciałąbym odejśc bo wiem, że max za miesiąc by przylazł na kolanach a ja bym sie na niego wypięla. a tak to on jest góra bo wie, że nie mam gdzie odejsc

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 kwie 2009, 22:36

co innego w wakacje jak wróca z uczelnie
jeszcze troszke i beda wakacje :-)
Moze odnowisz jakis kontakt, o ile sie da...Z reszta nie martw się, Wiktorek się urodzi, będziesz z nim wychodzic to poznasz kogos. Jakoś to będze. Z resztą zawsze masz forum, mnie nie raz wybawialo z opresji :ico_oczko: Oj chetnie zrobikabym ci zakupy, ale za daleko mieszkasz

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 kwie 2009, 23:00

chetnie zrobikabym ci zakupy
dziękuję, jutro chyba jednak będę musiała sie wybrać po coś do jedzenia bo boje sie o małego.

nie wiem czy kłaśc sie spać, jestem śpiąca, ale wiem, że jak sie położe to zaraz bede ryczeć, ja dzis mu nie daruje, będzie straszna awantura . ok lece

monisia puk,puk, ktoś mial sie nam odmeldować :ico_nienie:

acha-chyba wrócił bo ktoś podjechał, pewnie go ktoś odwiózł

[ Dodano: 2009-04-20, 23:55 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dzwonił właśnie mój szanowny małżonek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ( bo wcześniej to był jakiś patafian jego kolega, który beszczelnie trąbił i świecił światłami w okno a ja perfidnie stałąm w oknie i patrzyłam - nie wychodzac oczywiście, bo ja nie sekretarka przecież) A więc wracając do mojego mężą: Odbieram telefon i pytam "Czego?": Bo inaczej nie miałam a ten mi " no misiu chciałem Ci powiedzieć, że zaraz będę bo własnie wypuścili mnie z komendy bo mnie kryminalna z ulicy zawinęła, kupić Ci coś w mc donald-sie?"


wiecie co? ręce mi sie trzasa bo jak wróci to go zabije. Mało tego jak mu powiedziąłm , że ma jechać taksówką to mi mówi, że przejdzie sie pieszo a komenda jest w centrum, czyli pieszo jakieś 2 godziny !!!!! i mi mówi, że jak wróci to mi kwity pokaże, że on tam był.!!! Jak wróci?!!! TO ja mam 2 godziny czekać?! Powiedziałm, mu, że szkoda, ze go puścili mogli go już zatrzymać na zawsze bo żona go nie chce, syne też nie!!!!! Wiecie co? a zresztą - szkoda gadać, ide spać a jego zabije, jakby co to potwierdzicie zabiłam w słusznej sprawie , jezu, gdzie ja miałąm oczy jak za mąż wychodziłam

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 kwie 2009, 07:24

hej!!!! monia masz minusa miałas dac znac co i jak !!!!! :ico_nienie:

ciekawe czy misia urodziła :ico_noniewiem:

ejustysia, ty to masz bujne zycie ......z takim mezczyzna :ico_szoking:
no mam nadzieje ze jednak do rekoczynów nie doszło i mezus jeszcze dycha :-D

a ja mam dzis wizyte :ico_brawa_01: fortunata tez :ico_sorki: tyle ze ona to juz pewnie w drodze bo z tego co pamietam to na 8.00 miała !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość