Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 09:24

Witam i stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: kto sie doloczy?cos ostatnio tutaj pustki :ico_szoking: glowa mnie boli Rano Wiki sobie stanela w łozeczku i sie smieje na maksa :ico_szoking: Aniu to supcio ze Jagodka juz przy mamusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIORKA to ci szalony Leos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiki tez uwielbia sie kapac,straszne akrobacje w wannie wyrabia hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 sty 2008, 10:46

Witam
Madziorka co do kapieli moj tez uwielbia ma kaczuszki i inne piszczace zabawki i uwielbia jak mu banki mydlane puszczam probuje je złapać :-D

Frydza ciesze sie ze spotkanie sie udało z K@tk@ i życze jej duzo duzo miłosci i dzieci i wierze ze sie uda i jeszcze bedziemy patrzec na zdjecia waszej pociechy :-D

Aniu ciesze sie ze Jagódka juz jest przy mamusi :ico_oczko:

Faktycznie ostatnio coś tu pustki mało nas sie zrobiło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 sty 2008, 11:04

Dzien dobry.
W koncu siedze leniwie i zaraz przypelzam z kawka..
Mlody jest tylko leciutko podziebiony - Pani doktor nie kazala sie martwic i podawac witaminki.
Mnie za to bierze cos.. i boli mnie gardlo.. no i katar.
A tak to - dzis DZIEN LENIA :): nie idziemy do pracy, nie musimy nic zalatwiac.. Tzeba isc tylko do developera zerwac umowe-ale to blok obok, wiec spoko :-D
Ciesze sie. Czekam na to jak cholera. Troche kasy oczywiscie rozwalimy i poszalejemy,a reszte na lokate i bedzie bezpieczna..
Rozgladam sie juz za wozkiem-spacerowka dla Miska - bo chce kupic jakis lzejszy, fajny i mniejszy.. No a poza tym fotelik by sie nowy przydal, bo Miskowe kopytka juz wystaja poza i niedlugo bedzie siedzial z ostrym przykurczem.

Doradzicie mi, apropo wozka?
Jestem zachwycona tym :
http://allegro.pl/item290788027_kolcraf ... _2_ko.html
Jest cudny! Zielony oczywiscie jak dla mnie :):

Powiem wam ze juz oniczym nie mysle, tylklo o Irlandii. Dominika- ja sie polnocnej boje - jedziemy,jakby co,do poludniowej- blisko Dublina.. Do mojej przyjaciolki do Droghedy.. Mam nadzieje ze sie wszystko nam uda.
Wariuje juz na sama mysl, ze bede tam! Napalilam sie jak czubek.. :):

Poki co, teraz musze sie do 2egolutego uczyc na dwa egzaminy- cholernie trudne.. A w sobote iw niedziele strzele maraton ibede w pracy ok 30 godzin. Masakra! W sobote na 13 do rana.. I w niedziele znow na 13 do 3. No ale mysle, ze jakos wytrzymam...

Ostatnio wlasnie zauwazylam,ze tutaj puto, pustawo.No ale wiadomo,jak tojest. Leci ten czas jak kopniety, dzien za dniem..I czasami poprostu nie da rady wydlubac minutki dla siebie.

Madziorka- co do kapieli - Misiek tez szaleje jak dzikus:): Filmiki kiedys krecilam, bo znajomi nie wierzyli :): A co do tego, ze Adas tak szybkochodzil - Leos pewnie tez pojdzie w jego slady. Sper - bedzie maly tuptus :):

Frydza- fajnie, ze znow odwiedzila was K@tk@ :-) A Wikula taaaka duza sliczna dziewuszka :-D

Aniu- dobrze, ze Jagodka juz z mamusia.. Tomusi byc straszne, patrzec na swojego Bąbla,jak siedzi w inkubatorze i nie moc go nawet przytulic...


Lece na sniadanko, Duzy pichci cos pysznego.. mmmm.... :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 11:33

Dziekujemy za pochwalki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiki zasnela :ico_oczko: ,JULI wozek super :ico_haha_01: ,zycze Ci powodzenia na egzaminach i w pracy,ale ty sie narobisz :ico_olaboga: podziwiam Cie!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 12:54

Cześć babeczki
Mój Tomek popsut na maksa. Przedwczoraj do 2 w nocy siedział i nie dawał nam spać. Jak tylko go kładłam to ryk jakby go ze skóry obdzierali. Wczoraj tez był marudny. Ciągle chciłby na rękach, tylko tak sie uspokaja.Nie mam czasu na nic.

Juli sliczny wózek. Ja też muszę kupic. Podoba mi sie pomysł na napoje hehe. Ja uwielbiam czerwień, ale teraz mam czerwony więc nie wiem czy nie zmienic na jakis inny. Tylko ten wózek jest ze Stanów :ico_szoking: . Ciekawe jak z transportem??
Gratuluje decyzji o wyjeździe, choc ominęłam kilka postów bo nie mam czasu, jednak po gratulacjach dziewczyn wiem o co chodzi.

Dla Wikusi :ico_tort:

Zdjęcia chwalę grupowo. Wszystkie śliczne.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 13:02

ja juzObrazek, Obrazek , Obrazek , Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 13:10

Frydza widziałam filmik z Wikusią :ico_szoking: . Ale ona zasuwa!!! Ja mogę na razie tylko o tym pomarzyc. No ale wszystko w swoim czasie.
A dzis widze pracowity masz dzień.
Ja lecę bo drzemka się właśnie skończyła u mojej małej glizdy.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 13:11

KAMILKO :ico_olaboga: TO co sie biedemu Tomusiowi dzieje??ale on ci napewno Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 13:12 przez Frydza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sty 2008, 13:12

Aaa Frydza przyslij mi swój aderes smsem, bo cos ciucholandzie wygrzebałam. Tylko najpierw wypiorę bo dopiero w domu dojrzałam jakieś niedoskonałości.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sty 2008, 13:13

Kamilko na pw ci posle adres,bo na karcie narazie nic niemam hihi

[ Dodano: 2008-01-24, 12:18 ]
juz poslalam :ico_oczko: Wiki zapieprza jak maly samochodzik wlasnie raczkuje kolo mnie,ale sie rozbrykala Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość