szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 lip 2012, 22:06

wylądowałam w szpitalu
Ojej .Kurcze ciekawe co ci jest.Niech robią badania różne do skutku skoro boli to jakaś przyczyna na pewno jest .
Zdrowia życzę.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 lip 2012, 15:37

hej dziewczyny

obiecałam foteczki wiec jestem :ico_haha_01:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 lip 2012, 15:46

izuś_85, super zdjecia pamiątkowe i Ty jaka odmieniona, no no odwazna fryzurka:)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lip 2012, 09:02

witam
i ja juz w pracy..wiec jestem

izus widac wkacje udane, bardzo fajnie wszyscy wygladacie :ico_brawa_01:
elibell wspolczuje plesniawek :ico_noniewiem:
ale u nas podobnie jak u szkieletorka, mala chodzi wszedzie, dotyka wszystkiego, butla nie raz spadnie, czy smok..tez mam sklonnosc do oblizywania smoka :ico_wstydzioch: poki co nic nigdy sie nie dzialo..
ale mama mi opowiadala moja historie jak bylam taka malusia, ze wszystko mi wyparzali, zeby tylko nie bylo zarazkow i raz dostalam wlasnie jakichs mega swinstwa w buzi, na buzi, dostawalam zastrzyki i lekarka jak opierdzielila, ze kto to widzial takim duzym dzieciom sterylizowac ( ok 8-9 m-cy) :ico_puknij:
jula to ciekawe co ci w glowie siedzi ze taki bol powoduje, no ale jak tomograf nic nie wskazal to dobrze, to moze faktycznie gdzies ci cos na nerw uciska :ico_noniewiem: oby wszystko bylo ok i bol ustal :ico_sorki:

Kala wczoraj wieczorem miala jakies jazdy, przebudzila sie z placzem, posmarowalam dziasla, ale podzialo na pol godz, znow placz, wiec podalam ibum i spala spokojnie, przypuszczam ze ta zabki, aczkolwiek wielkich bul na dziaslach nie wyczuwam :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lip 2012, 11:10

kto to widzial takim duzym dzieciom sterylizowac ( ok 8-9 m-cy)
Ja pewno dostane ochrzan ale chyba tylko 2-3 racy małej wyparzałam wrzątkiem butelki i smoczki. Tak to nigdy . Może i źle ale jakoś uważam że chować w sterylnym świecie wcale nie jest dobrze.
Od razu mówię to moje zdanie i nikogo nie neguję za to że np wszystko wyparza dziecku po każdym np posiłku.Jego dziecko jego sprawa.
Jedyne czego nie lubię i staram się często odkurzać, nie trawie okruszków ,włosów na podłodze ,jak mi się coś lepi do stóp. I to tak bardzo nie chodzi o małą choć włosy w buzi nie są fajne bo gdy raczkuje to wszystko do rączek się jej przylepia.

Ellibel właśnie jak tam mały? Jak z tymi pleśniawkami ?
A ty Jula jak głowa ?

U nas pogoda dziś beeee .Cały czas pada i grzmi .Z racji tego postanowiłam dziś mieć dzień lenia. No prócz takich podstawowych rzeczy które trzeba robić.
Mała teraz śpi .Ja popijam kawkę, wcinam placka i robię paznokcie. Potem chyba zacznę sobie robić listę rzeczy do spakowania na wakacje.
Wczoraj zamówiłam łóżeczko turystyczne bo znajoma jednak nie pożyczy nam bo będzie im wtedy potrzebne tez wyjeżdżają.

Ktoś z was był nad morzem ?? Jakie mam ubranka brać ,raczej na chłodno ? Bo nie liczę na to że ciepło będzie .

[ Dodano: 16-07-2012, 11:12 ]
Ahaa i nie wiem czy pisałam że małej w końcu wyszedł ząbek.Teraz czekamy na drugiego bo widać po dziąsełkach że tuż tuz jest .Niestety jest bardzo marudna w dzień.Ale kiedyś przecież wyjdą te ząbki i będzie ok hehe Tego się trzymam .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 lip 2012, 11:57

ja też nie wyparzam za czesto butelek czy smoków, a pleśniawki mógł dostac bo nie raz nie zobacze a coś z ziemi wcina, jednak przy 2 maluchów nie zawsze jest sie w stanie dopilnować każde. Eh grunt, że schodzi i już znów nocki mały przesypia, więc i ja do normy dojde niebawem:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 lip 2012, 22:49

A ty Jula jak głowa ?
A już od wczoraj lepiej, ale cały tydzień była masakra. Jutro idę do poradni neurologicznej i powiem, że coś tam jeszcze boli bo inaczej oleją mnie, a nie chcę aby taki ból się jeszcze kiedyś powtórzył :ico_sorki: .
Dziś byłam na pierwszej spowiedzi przedślubnej i się nachodziłam :ico_zly: .
Rano poleciałam przed pracą do jednego Kościoła, a tam ksiądz powieedział, że mnie nie wyspowiada bo jak mieszkamy razem z R to obowiązuję tylko jedna spowiedź, tuż przed ślubem bo i tak nie jesteśmy w stanie dalej nie grzeszyć. Po pracy poleciałam do innego. Tam się wyspowiadałam, ale pokuty ani rozgrzeszenia nie dostałam z podobnego powodu co poprzednio :ico_olaboga: . A R był w jeszcze innym i problemu mu nie robili. Grunt, że drugi mi podpis chociaż dał :ico_sorki: .

Izuś
super zdjątka, widać, ze dobrze się bawiliście.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2012, 07:56

jula to ile tych spowiedzi przed slubem musicie miec?
ja jak bylam po cywilnym slubie tylko to tuz przed koscielnym mialam jedna jedyna spowiedz wlasnie z tego wzgledu ze wczesniej i tak moja spowiedz byla by nie wazna, bo nadal zylabym w grzechu, nie byloby zalu za grzechy, ani postanowienia popawy, ani sensu rozgrzeszenia :ico_noniewiem:
i dobrze z glowa juz lepiej, ale tak jak mowisz u lekarza czasem lepiej posciemniac zeby powaznie podszedl do sprawy :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 lip 2012, 10:52

dzień dobry.

ja wczoraj nie zaglądałam bo nie miałam kiedy, on rana zabrałam się za sprzątanie, później do pracy na 14, od rana zupkę wstawiłam, Bella śpi, Jula się bawi :ico_sorki: Bella dziś w nocy znów wariowała o 12 się obudziła i nie mogła zasnąć do 2 :ico_olaboga: nie wiem o co chodzi bo jak była moja mama to młoda budziła się raz ewentualnie 2 na jedzenie a tak to spała :ico_noniewiem:
to ile tych spowiedzi przed slubem musicie miec?
my mieliśmy 2 :ico_oczko:
ja też nie wyparzam za czesto butelek czy smoków
ja wyparzałam tylko na poczatku, :ico_sorki: i to też nie za często :ico_wstydzioch:
Jedyne czego nie lubię i staram się często odkurzać,
ja potrafię i ze 4 razy dziennie :ico_sorki:
tez mam sklonnosc do oblizywania smoka
ojej ja tego nie toleruję tak samo jak jedzenie po kimś ta samą łyżeczką :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

17 lip 2012, 12:05

hej:)
elibell masakra z tymi pleśniawkami!!
Moja z podłogi też lubi wszystko zbierac, zawsze tam coś znajdzie :ico_oczko:

co do wyparzania to ja wyparzam tylko jak P zostawi mi butelkę po karmieniu Oliwii na drugi dzień, a tak to tylko myję zaraz po jedzeniu.

jula to Wy kościelny ślub bierzecie?

izus zdjęcia super :ico_brawa_01: fajnie że Wam się wyjazd udał :ico_brawa_01:
a co z Waszym ślubem? Bo pamiętam jak pisałaś że planujecie kościelny?

szkieletorek mama mi mówiła że ostatni tydzień lipca ma by po 34-35 stopni. Więc dobrze się by było przygotowac i na upały i na zimno :ico_noniewiem: Przynajmniej ja bym tak zrobiła;))

U nas przygotowania do ślubu pełną parą ruszyły. Teraz dopiero masa załatwiania jest, plus mały stresik już :ico_wstydzioch:

Nauczyłam Oliwkę zasypiac samą w łóżeczku :ico_brawa_01: Długo mi zajęło bo aż tydzień ale wreszcie wieczory mam tylko dla siebie! Małej dale butle zjada przekręca się na brzuszek i śpi :ico_brawa_01: do 4-5, ostatecznie wstaje 6-7 :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość