Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sty 2008, 15:13

cześć :ico_haha_02: jeszcze nie zdąrzyłam nadrobić zaległosci :( ech odzwyzcaiłam się od tego bycia żoną :-D
u rodziców było cudownie, cieszę, się że tam byłam, Moja siostrzyczka nie miała czasu płakać, bo jak tylko zauważyłam, że jest jej smutno to już miała Olę na kolanach :ico_haha_02: ale szkoda, że tak szybko zleciało. Mąż pojechał tuż po świętach do pracy, a my zostałyśmy, potem przyjechał w sylwestra. I wieczór sylwestrowy spędziliśmy bardzo aktywnie i nietypowo :-D zresztą jak i nowy rok :-D :-D :-D
katrin wigilię spędziliśmy w lublinie
czeka mnie dziś jeszcze obiad :ico_olaboga: którego nie chce mi się robić, obiad dla Oli.
Z oleńką testujemy nadal nowe produkty. Przedwczoraj sprowokowałam próbę ziemniaczaną, podając jej niewielką ilośc zupki z bardzo niewielką zawartością ziemniaka. I co???i dziś nieznaczne plamki na brzuszku :ico_zly: wrrr jestem zła na siebie, bo chyba diabeł mnie podkusił, żeby jej to dać :ico_zly: na szczęscie się nie drapie.

haha a najzabawniejsze było wczoraj jak wróciliśmy. gangrena była wrobocie, teśc w domu, olenia ucieszyła się jak go zobaczyła. potem przyszła gangrena. Ola ją zobaczyła i w płacz :-D no to tesciowa wytłumaczyła sobie, że było ciemno w pokoju, bo tylko lampka swieciła. Przyleciała dzis z rana do nas do pokoju i Ola w płacz :-D
aż mi się głupio zrobiło :-D
dobra zmykam, bo Oli królik na gazie

[ Dodano: 2008-01-03, 14:13 ]
kari Krystianek zuch :ico_brawa_01: a moja Ola jeszcze na paluszkach stoi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-03, 14:15 ]
kamelek a może to truskawki zawiniły?????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2008, 16:12

ja na chwilke sie przywitac :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 sty 2008, 18:16

witam witam :-D nie mam ostatnio czasu na tt... a to dlatego ze kozystam z okazji i albo sie lenie albo cos zalatwiam poza domem :ico_haha_01: ale czytam Was caly czas :-D a wczoraj mi sie nie chcialo zalogowac tt to pobawilam sie corelem
Obrazek
pierwszy miesiac Kacpra

Obrazek
2 i 3 miesiac


Obrazek
4/ 5 miesiac

Obrazek
6..7


Obrazek

chrzest i prawie 8 miesiecy

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-03, 18:54 ]
no tak jak ja mam czas to na tt nie ma zywej duszy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-03, 18:55 ]
no tak jak ja mam czas to na tt nie ma zywej duszy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sty 2008, 21:10

cześć
Ta moja stokrota nie ma najmniejszego zamiaru iść spać. Tłucze się po tym łóżeczku jak nie wiem :ico_noniewiem:

Katrin ja też tego nie rozumiem.. Chociaż jak zobaczyła, jak zniosłam ją już ubraną to powiedziała, że posiedzi. Chyba jej się głupio zrobiło. Ale z takiej łaski to ja nie chcę :ico_nienie:

Delicja szkoda, że ziemniak uczula Olę :( Przecież to podstawa jedzenia. :ico_noniewiem: Przynajmniej dla mnie. A Ola prawidłowo potraktowała gangręnę- za te pudełko po butach.. Hehe, też bym płakała na jej widok. :ico_oczko:

Wszystkie zdjęcia i scrapki superowe :ico_brawa_01: Nieważne czy z całymi głowami czy z obciętymi- ale fajne :ico_brawa_01:

Idę poskładać pranie. Ostatnio jakaś pedantka się rozbiłam :ico_noniewiem: Z Nowym rokiem coś mi odbiło :ico_puknij: :ico_oczko: Chociaż od jakiegoś czasu mam wrażenie, że tylko piorę i składam pranie, piorę i składam...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 sty 2008, 21:14

Mordko ty to jesteś jednak zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie co nie wiem co miałam napisać, jestem złą jak pies ....od wczoraj jestem na diecie....nic mi się nie chce...ojojoj...

Delicja witaj kochana :-D :-D :-D

Kamelek ja też myślę,że to truskawki!

Niestety nic więcej chyba dziś nie wyduszę z siebie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-03, 20:16 ]
Katrin a oto to wdzianko

http://www.allegro.pl/item292335117_szt ... je_74.html

[ Dodano: 2008-01-03, 20:18 ]
Kolka pisze:Ostatnio jakaś pedantka się rozbiłam Z Nowym rokiem coś mi odbiło Chociaż od jakiegoś czasu mam wrażenie, że tylko piorę i składam pranie, piorę i składam...


:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: jakieś to podejrzane :-D :-D

[ Dodano: 2008-01-03, 20:20 ]
Kolka pisze:Chyba jej się głupio zrobiło. Ale z takiej łaski to ja nie chcę


no i dobrze,że jej głupio, bo sama głupio zrobiła

[ Dodano: 2008-01-03, 20:21 ]
delicja pisze:Ola ją zobaczyła i w płacz


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niuni

[ Dodano: 2008-01-03, 20:23 ]
idę siępołozyć, bo w brzuchu kiszki marsza mi grają i nie chce mi się nic....

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

03 sty 2008, 21:35

No jestem, byliśmy z Krystkiem na spacerku, fajnie było, chociaż przez okno wydawało się że jest cieplej na dworze, a okazało się że jest zimny wiatr i w sumie spacerowaliśmy tylko pół godzinki, ale dobre i to. A teraz pochwalę się fotkami dzisiaj zrobionymi :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj Krytek sprawdza porzadek u babci w szyfladzie :)
Obrazek
No to się dochwaliłam :ico_sorki:
MORDKA - fajnie pokombinowałaś z fotkami Kacpra :ico_brawa_01:
DELICJA - cieszę się, że siostra jakoś się trzymała i że miło spędziłaś czas u rodziców, a o szczegóły sylwestra to nie pytam :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sty 2008, 21:36

Ejże koleżanko!! Tak na siłę to Ty się nie odchudzaj!! :ico_nienie: Odchudzanie się to nie wyrzekanie się całkiem jedzenia :ico_nienie: Chcesz, żeby Oskarek miał osłabioną mamę?? :ico_nienie: Potrzebujesz teraz energii i uśmiechu a nie osłabienia i choroby!! Normalnie tylko w dupsko Ci przyrżnąć :ico_nienie: :ico_nerwusek:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

03 sty 2008, 21:47

CARO - mówisz, że na diecie jesteś :ico_noniewiem: , a to jakaś specjalna dieta czy po prostu ograniczasz jedzenie? Ja to ostatnimi czasy wcinam wszystko co mam pod ręką, az mi głupio :ico_wstydzioch: i jestem zła sama na siebie. Chyba też się zmobilizuję i zastosuje dietę np kopenhadzką, kiedyś ją robiłam jakieś 2 lata temu i dzieki niej pokochałam brokuły :-D
KOLKA - nie przemczaj się :ico_nienie: , pamiętaj co masz zrobić dziś zrób jutro :-D
Idę się kąpać a później spać, wpadnę rano na kawkę i tak nie ma niogo chyba, więc sama klikać nie będę.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 sty 2008, 21:49

Kari dopiero dojrzałam fotki :ico_wstydzioch: Są świetne :ico_brawa_01: Krystian na moje oko w ogóle nie wygląda na niemowlaka :ico_szoking: On ma niemal dorosłe rysy twarzy. Przystojniak jak trza! I zazdroszczę wam tego śniegu. U nas ponoć dopiero w niedzielę ma coś opaść, może i my na sanki się wybierzemy? Super by było. Tylko... buty muśże sobie kupić, bo moje się nie nadają :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-03 ]
kari ja się nie przemęczam... mi to nawet przyjemność sprawia!! :ico_szoking: :-D Miałam właśnie spytać na czym p[olega ta dieta, ale jak przeczytałam o brokułach to już nie jestem ciekawa :ico_oczko:
Ja cały czas bym wpieprzała owoce... Nakupiliśmy dziecku, a ja jej wyżeram... :ico_wstydzioch: Ale nie mogę się oprzeć :ico_wstydzioch: W ciąży też tak miałam :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-D

Zmykam. Coś może w tv obejrzę?? :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

03 sty 2008, 22:09

hej laseczki
Wreszcie moge tu posiedzie i troszke was nadrobic, bo ja ciągle mam zaległości.

Moje dziecie w sylwestra bawiło się z nami, ale nowego roku nie przywitał gdyz zasnął o 23.30, myslałam ze przywita go razem z nami, alecz sen był dla niego wazniejszy i huki peterd i za scianą impreza nawet go nieruszalo.
To Kamil o 22 w Sylwestra, tańcował i balował w szlafroczku
Obrazek
A to po wypiciu szampana Picolo, jego kuzynki mu troszke zostawiły
Obrazek
A to z Olą moją chrześnicą, kamil ją uwielbia
Obrazek

A tu prawie wychodzi z łóżeczka, znowu musimy obnizyc łóżko, bo skubaniec już próbuje wtawac
Obrazek

a w chodziku juz załapał że do przodu się chodzi a nie do tyłu, no i zaczął juz mi buszowac po szufladach, bardzo mu się spodobało otwieranie je i zamykanie.

Kamil nadal jest szczerbaty!!!!
No teraz to ide was poczytac.

[ Dodano: 2008-01-03, 21:14 ]
Ja również postanowiłam się odchudzic, bo wyglądam jak krowa, a ta oponka miała zniknąc już dawno i jakoś ciągle jest.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości