Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 paź 2010, 11:46

:ico_tort: na 2 latka Igoliny
:ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: STO LAT nasza mała księżniczko!!!!
kurde przerabane z ta wysypka :/ jej mam nadzizje ze dojdziecie do tego na co to uczulenie :ico_sorki: bo to cizko...np,bialko to do 2 tygodni siedzi w organizmie a nie dawaj tu dziecku przez 2 tyg,nic z bialka :ico_puknij:
No wlasnie jest w tym problem ze to juz trwa 2 tygodnie moj mowi ze napewno zelatyna zobaczymy jak nie bedzie lagonialo to bede musiala wyeliminowac czekoladki itd tyle ze ona z mlecznyh rzeczy to malo je jedynie jajk i te czekoladki nie wiem zobaczymy wczoraj kompalam ja w krochmalu daje zyrtek i wapno i poczekamy co dalej :ico_oczko:
dana, a więc życzę dużo klientek :-D bogatych i nie upierdliwych :-D
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje kochana ja rowniez tego sobie
Kacper już się lepiej czuję za to ja od niego wirusa złapałam no i wiecie gorączka gardło katar :ico_chory:
_________________
zyczeZdroweczka kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2010, 14:58

Hej
ale mnie Kacper wykończył zasypiał ponad godzinę ,aż sie wkurzyłam i wyszłam z pokoju a ten tam buszowal i buszował :ico_olaboga: aż padł :ico_noniewiem:
przeważnie to on już sam zasypia ale dziś chciałam mu obciąć pazurki u nóg na śpiocha bo jak normalnie próbuje to go gilga i się wierci więc nonono śmieje się że sobie tipsy pozakładał.
ja po wczorajszej dawce leków czuję się ow wiele lepiej , Kacper też więc git :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-02, 22:19 ]
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 paź 2010, 23:52

hejka kobitki,

witam sie po tak dlugiej nieobecnosci ale dopiero w srode wrocilismyz Pl.Wybyczylismy sie dwa miesiace,i mimo ze bylo fajnie,mialam dosc chorob maluchow,,jednak klimat polski nam nie sprzyja,,chlopcy mieli zapalenie ucha,przez ciagly i narastajajacy katar brr,,krta i pare jeszcze innych dolegliowsci,,,na szczescie jestesmy w domku i moge spokojnie odetchnac z ulga,,,jakos nasza sluzba zdrowia bardziej mi odpowiada!!

nie wiem dziewczynki co wyszlo z zamknieciem watku,,mysle ze dacie znac co i jak bo chetnie doloncze i napewno bede zagladac i sie udzielac.Ja tez mam sentyment do naszego watku ,innych watkow nie czytam tu bo pewnie bym na to czasu nie miala.

wiola--wielgasne gratulacje!!
marta--slicznotki te twoje pronceski,,,a Amy urosla ze hoho.
yoana-wspolczuje stresu zwiazanego z praca i studiami,,,
dana
-od kiedy otwierasz swoj salon?super pomysl i mysle ze wszytsko pujdzie pomyslnie.
gratulacje zdanego prawka!!!!!
Ty jeszcze cycujesz??brawo,,,jestes wielka!!!!:-)
Agusia
--sliczna fotka w podpisie,,ladne babeczki z was.Gratuluje zdanego prawa jazdy.
A czemu masz dosc Polski??nie ma to jak we wlasnym domku,prawda:-)
miszka--to ci sie Natalka pochorowala,,bidulka...dobrze ze katarek nie poszedl na uszy,tak jak bylo w naszym przypadku.
Patrzylam w Pl za ta kawa o ktorej pisalas,,slim coffe,,kupujesz ja tez w aptece ??cena zatrwazajaca i na dlugo zapewne nie starcza takie pudelko z 10 saszetkami??
a jak wagowow teraz,,jeszcze cos schudlas?

ze wzgledu na pozna pore wysylam moj mini poscik i ide spac,

do jutra,,
papa

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2010, 14:41

Hej
Sarenka jak fajnie ,że już jesteś :) dwa miechy wakacji no to się wybyczyłaś :-D
współczuje choróbsk my tez jedziemy nie długo do pl ale na dwa tygodnie tylko mama nadzieję,że nas nic nie złapie choć to będzie sezon na choróbska.
a ja tak patrze z sentymentem na Kacperka ,że już taki stary chłop jest dwa lata :ico_placzek:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 paź 2010, 18:56

Dziewczyny w zwiazku z tym, że temat jest ciągle aktywny a Wasze pociechy we wrześniu i pażdzierniku skończą 2 lata to temat nie pasuje do działu Pierwszy roczek za mną i przenosze go jutro do działu [shadow=red]Mam dwa latka dwa i pół[/shadow] :-)
Pozdrawiam JoannaS :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

03 paź 2010, 20:00

wszystkim naszym dwulatka wszystkiego naj naj najlepszego :-D :-) :ico_haha_01:

my dzis tez stawiamy torta urodzinowego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2010, 22:06

Jutro będziemy na dwu latkach ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sarenka najlepsze życzonka dla Eryczka :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

03 paź 2010, 22:37

dzieki adia :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 paź 2010, 13:04

Witam się z wami i mykam :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2010-10-05, 21:23 ]
Hej hej co tam u was???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 paź 2010, 09:13

czesc laski
sarenka :ico_brawa_01: witaj
my dzis 3 rocznica slubu :ico_olaboga:
wiec torcik i kawke stawiam :ico_tort: :ico_kawa:
Amy zabkuje ostro :-D dwie jedyneczki dolne na tapecie :ico_haha_01:
w nniedziele wracamy do UK :ico_placzek:
trzymajcie sie laseczki :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości