Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 paź 2011, 21:31

Witaj Aga czekam na foteczki z imprezki :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudii za postepy u nas Nadia chodzi identycznie hehe jak one szybko rosna :ico_olaboga:
suwaczek juz jest :ico_haha_01: no tak dzis bol glowy poza tym bola piersi, no i oczywiscie ciagle moglabym spac :ico_spanko:

buzok ja tez jeszcze nigdy nie wrzucalam zadnego filmu ale moze jest ktos kto ci pomoze :ico_noniewiem:
tak wlasnie mysle ze ten bol to ciazowy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrinka zanim sie obejrzysz a on bedzie chodzil samodzielnie :ico_brawa_01:
poprosze fotke nowej fryzyrki :-D

[ Dodano: 13-10-2011, 15:33 ]
Witam a tu znowu pustki :ico_olaboga: :ico_placzek:

Jak narazie dopisalam sie tutaj http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=11761

Mozecie zagladac jezeli tylko bedziecie mialy na to ochote :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 paź 2011, 15:45

suwaczek juz jest
no to teraz możemy Ci kibicować :ico_brawa_01:
no tak dzis bol glowy poza tym bola piersi, no i oczywiscie ciagle moglabym spac
mimo wszystko brakuje mi tych ciążowych dolegliwości :ico_noniewiem:
ale moze jest ktos kto ci pomoze
szkoda, że nie możemy wrzucać filmików tak zwyczajnie jak fotek tu na forum :ico_sorki:
dla Adrinka zanim sie obejrzysz a on bedzie chodzil samodzielnie
nie tak szybko :ico_nienie: , jeszcze ma czas :ico_sorki: , a te kroczki to tak na szybkiego zrobił, bo oni się tak bawią z Oliwcią, ona go goni, a on raczkując ucieka, ale tym razem stał trzymając się brzegu łóżka, kiedy ona go pogoniła to z pośpiechu się puścił i zrobił trzy kroczki, ale ja go szybko zlapałam, bo widziałam, że zaraz by zaliczył glebę :-D
poprosze fotke nowej fryzyrki
jak tylko będę miała chwilkę to wrzucę :ico_sorki: , ciągle nie naładowałam aparatu :ico_wstydzioch: .
Ale powiem tak, że męzuś zachwycony :ico_brawa_01: , normalnie mówi, że nie może się napatrzeć, taka inna jestem w tych włosach :ico_noniewiem:

Dziewczyny jak wasze pociechy śpią w dzień?
Adrian ma już tylko jedną drzemkę, fakt, że taką ponad dwie godzinki snu. No ale wyraźnie w nocy lepiej śpi :ico_sorki: .

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 paź 2011, 19:39

buzok u nas Nadia spi roznie zawsze 2 razy czasami po pol godzinki a czasami 2 razy po 2 godziny :ico_noniewiem: nie mam pojecia od czego to zalezy ale wiem ze raz jak zostala z nia moja mam i mala spala tylko 1 raz to noc mialalm przechlapana bo mala sie rozregulowala :ico_olaboga: naszczescie wszystko wraca do :ico_sorki: normy

[ Dodano: 13-10-2011, 19:40 ]
przepraszam za bledy nie wiem co mi jest zjadam literki i wszystko przestawiam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2011, 10:31

proszę obiecana fotka z nową fryzurką :-D , tak po domowemu, więc wybaczcie :ico_sorki:
[img][img]http://images49.fotosik.pl/1126/5f511cdd94615046med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 15-10-2011, 10:33 ]
no ale zdjęcie nie oddaje kolorku, a jest naprawdę fajny (moim zdaniem :ico_wstydzioch:),

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 paź 2011, 10:43

witam :ico_oczko:

buzok no super :ico_brawa_01: widze grzyweczka no kolorek slabo widac czy to cos z czerwienia?????? :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2011, 13:05

widze grzyweczka no kolorek slabo widac czy to cos z czerwienia?????
grzywkę to już w czerwcu miałam, i baaardzo mi się nie podobała :ico_olaboga: , ale teraz już się przyzwyczaiłam :ico_sorki: , a kolorek to ciemny brąz z pasemkami czerwonymi, ale mi się podoba ta intensywność tych kolorów :ico_brawa_01:

Aniu jak się czujesz?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 paź 2011, 14:13

buzok najwazniejsze ze jestes zadowolona no i oczywiscie twoj maz hehe :-D

Ja tez niedawno scielam grzywke ale w sumie juz mi odrosla wiec jak wybiore sie na podciecie to tez sie pokarze :ico_oczko:

Od wczoraj zaczelam chodzic na kurs paznokci :ico_brawa_01: tak barzdo uwielbiam to robic :ico_haha_01: mam zmiar troche dorobic :ico_oczko:
My z Nadunia wlasnie wrocilysmy z miasta zrobilo sie pieknie nawet swieci slonko :ico_brawa_01: o uciekam ba mala chce spac

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2011, 17:22

buzok najwazniejsze ze jestes zadowolona no i oczywiscie twoj maz hehe
tak to jest bardzo ważne, bo ostatnio to bylam wściekła na fryzjerkę :ico_zly: , ale teraz jest :ico_zly: ok :ico_sorki:
tak barzdo uwielbiam to robic
super :ico_brawa_01: to ważne, żeby robić to co się lubi, no i będziemy miały na wątku dwie specjalistki od paznkoci :ico_brawa_01:
to tez sie pokarze
czekam :ico_sorki:
zrobilo sie pieknie nawet swieci slonko
zazdroszcze :ico_noniewiem: , u nas okropnie wieje bardzo zimny wiatr, brrrr....
Adrian zasnął, aż dziwie się, bo ostatnio nie chce zasypiać na tą drugą drzemkę :ico_noniewiem: , Oliwka coś tam sobie maluje, a ja mogłabym się wziąść za prasowanie, ale normalnie ta pogoda no i cały dzień z dzieciakami bardzo mnie zmęczył :ico_sorki: :-D . Cieszę się, że wróciłam do pracy to choć troszkę ucieknę do ludzi, bo byłoby ze mną źle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 paź 2011, 18:12

Witam dziewczyny, cały tydzień miałam urwanie głowy w robocie i nie było jak zajrzeć na neta. A w domu jak tylko moje chłopaki zobaczą lapka w moich rękach to jakby jakiś diabeł w nich wstąpił :ico_olaboga: .

Nie mam jak Was doczytać. Napiszę więc tylko co u nas.
Krzyś ma 6-tego ząbka - tym razem lewa dolna dwójka, jakoś cudacznie mu wychodzą te zęby. Nareszcie normalnie śpi w dzień od kiedy fachowcy się powynosili i w domu jest cisza, pierwszy raz śpi około półtorej godziny, a drugi około godziny. Także ok, a w nocy też super bo zasypia pomiędzy 20.30 a 21.00 i budzi się dopiero o 6 na cyca, a potem najczęściej przysypia do 7, chociaż czasami niestety jest już wyspany. Chodzi a raczej biega za pchaczem po całym domu no i chodzi już nawet przy ścianach. Robi papa tylko najczęściej obiema rączkami :ico_haha_01: no i "duży duży Krzysiu".

A Bartek bardzo zadowolony chodzi do opiekunki i co najdziwniejsze tam je wszystko i nie wybrzydza :ico_noniewiem:

Zmykam bo moje chłopaki tłuką się o pchacza

[ Dodano: 15-10-2011, 18:13 ]
buzok fajna fryzurka

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 paź 2011, 09:37

Krzyś ma 6-tego ząbka
:ico_brawa_01: dla małego. Adrian w ząbkach to chyba nigdy nie dogoni Krzysia :ico_noniewiem:
Nareszcie normalnie śpi
mam nadzieje, że jak Aduskowi wyjdą zabki to też wkońcu spać normalnie :ico_sorki: ...zazdroszcze
Robi papa tylko najczęściej obiema rączkami no i "duży duży Krzysiu".
super :ico_brawa_01: , ja też dziś weszłam na forum właśnie, zeby się pochwalić, że mały robi papa i mówi "nie,nie" i kręci przy tym przecząco głową, a zwłaszcza wtedy jak mu daję zupkę :-D . No i wiem, że całkiem świadomie mówi tata, bo jak marudzi to gdy wchodzimy do pokoiku Oliwii i patrzy ma fotkę w ramce mojego P i Oliwii to od razu mu się buźka uśmiecha i woła tata :-D , no i jak P do domu z pracy wraca to też jest tata i tata i z rąk mu nie schodzi więc mam spokój, tylko biedny nawet zjeść spokojnie nie może :-D .
fajna fryzurka
dzięki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość