Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 wrz 2007, 19:28

dzięki Basiu :ico_haha_01:

Basiu mam nadzieję, że Tadziowi szybko przejdzie to uczulenie..... a czymś smarujesz te krosteczki?

Basiu napewno przy następnym szczepieniu będzie lepiej...

Super, że Tadzio w dzień ładnie śpi... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja Milena słabiuteńko...najlepiej jej się spi na moich rękach... myślę, że już niedługo będzie ładnie spała w dzień. Narazie jestem bardzo ograniczona... w biegu szykuje obiad...kiedy mała na chwilę zasnie... itd....

Co do kreacji...to u mnie podobnie Basiu...
byłam w kilku sklepach....i nic...

[ Dodano: 2007-09-13, 19:32 ]
a jesli chodzi o allergo... to wciąga... :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 wrz 2007, 19:36

No to widze ze nasze maluszki maja duzo wspólnego, bo mój też mało śpi w dzien no chyba ze na spacerek go mamuśka wyciagnie :-D chociaż teraz to woli zwiedzac a dopiero później zasypia, ciekawski się robi, to po mamusi :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 21:11

Violu wypisała mi lekarka receptę na maść z mocznikiem i tym smaruję, zobaczymy jakie będą efekty

Uleńko coś w tym jest, pewnie charakterek też po tobie odziedziczył :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

13 wrz 2007, 21:34

No hello, wreszcie jesteśmy! :-)

Po kąpieli i karmieniu, ufffff...

Trochę mnie nie było, ale spiętrzyło mi się obowiązków, a że mężo częściej w domu, to i ja rzadziej na tt.

Juli, biiiigggg buziaki od cioci Basi i Jasia. Rośnij zdrowo na pociechę rodzicom!

Violu, Milenka słodka, taką masz przytulankę, po trzech chłopach dajesz sobie upust ubieraniem w sukienki, i brawo :ico_brawa_01: Słodka jest ta czerwona...

Jestem pod wrażeniem pewnej tragicznej historii. Na zaprzyjaźnionym forum wśród czerwcówek zmarła jedna dziewczynka, była zaledwie 3 dni starsza od Jasia. Miała chore serduszko - choć jak się urodziła wszystko było ok., potem wdało się zapalenie płuc. Biedactwo, wycierpiała się okropnie, a nie wspomnę już o jej rodzicach. Trochę to mną wstrząsnęło, bo jakoś żyłam w przekonaniu, ze jak Jaś sie urodził zdrów, to już nikt i nic go nie zabierze. A tu życie takie kruche... Smutna, bardzo smutna historia :ico_placzek:

My chrzcimy w niedzielę i wobec tej kapryśnej pogody w głowę zachodziłam, co Jasiowi założyć. Zdecydowałam ostatecznie się na to ( pod spód włożę welurowego pajaca:

http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=1&p1=8&p2=12&o=49

i okryję tym kocykiem:

http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=1&p1=8&p2=25&o=108

Ciuszki mam już sprowadzone, no chyba ze sypnie śniegiem :ico_haha_01: to włożę pożyczony kombinezonik.

Ja z kolei kupiłam sobie sukienkę - chyba cała będę sie rozbierać do karmienia - ale jest niedopasowana - była dobra, jak mierzyłam w sklepie, ale to chyba było przed karmieniem, bo teraz gdy wkładałam to do pasa jest pół rozmiaru za duża. A w pupie musiałam zwęzić, bo odstawała i teraz opina w brzuchu :ico_zly: No taki dziki kombinowany strój, ale już 38. Generalnie to mój rozmiar, a w niektórych ciuchach już 36. Fajnie. :-)

Z Jasiem byłam u lekarza, bo nie podobał mi sie jego siusiak, wyglądało na stan zapalny. Na szczęście to nic groźnego. Mały waży już 5500, przybiera w dolnej granicy normy, ale mam sie tym nie stresować.

Ściskam Lipcówki i Lipcówiątka, buziaki! :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 21:42

Basiu fajnie, że jesteś
bardzo podoba mi się ubranko dla Jasia, a kocyk - przepiękny
czekamy na foteczki z tego wydarzenia i trzymamy kciuki, żeby Jasiu był grzeczniutki i mamusi nie kazał się do naga rozbierać :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

13 wrz 2007, 22:01

Basiu, oby!


Basiu, może to już pisałam, nie pamiętam - przepięknie wyglądacie na tym zdjęciu w avatorku. To zdjęcie jakieś ciepłe "przytulne". Śliczne.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 09:28 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2007, 22:04

Witam się wieczorkiem

Wklejam kilka zdjęć mojej małej księżniczki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I z mamusią :-D
Obrazek
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 22:42

Dzieki Basiu
ale Jasiu pięknie podnosi główkę, mój Tadziu to nie chce za bardzo leżeć na brzuszku, może dlatego, że przez tą VitaK ulewa jak go kladę
ale Jasiu pierwsza klasa chłopak, widać że mamusia stymuluje synka do pracy, pięknie razem wyglądacie

Kinga jaka wesoła ta twoja gwiazdeczka, a jak ślicznie z mamusią wygląda

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 wrz 2007, 22:45

Basiu Eliza też nie bardzo lubi na brzuszku leżeć :ico_noniewiem: chwile poleży ale zaraz jest ryk
Fakt jak jej nic nie dolega to jest taka wesolutka :ico_sorki: :ico_brawa_01: Dziękujemy za komplemencik :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 22:48

zmykam, dobrej nocki, bo właśnie słyszę Tadzia, chyba znów nie doczeka i wcześniej zmęczy mamusię
a już było tak dobrze...

słodkich snów kobietki i kolorowych dla waszych maluszków

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość