Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 lip 2007, 18:53

kilka osob z mojej rodziny wyjezdzalo do irlandii na kilka miesiecy do pracy,chwalili sobie bardzo warunki zatrudnienia itp. ale jak narazie nikt nie zdecydowal sie tam zostac na stale :-) brawo za odwage :ico_brawa_01: , ja bym sie chyba nie odwazyla,chociaz...nigdy nie mow nigdy :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 lip 2007, 19:54

no je tez troche cykor jestem , wolałabym zeby mój maż podjał tą decyzje za nas i ja postąpiłabym jak uległa żona i jechała za mezem, ale on niestety chyba czekałby na to samo z mojej strony. To poważna decyzja, mu jest zal rodziny, liczy ze dostanie prace pod kopalnia, ja zas boje sie ze sama nie dałabym rady z Milunia, no i takie to mamy dylematy.
Ale wczoraj nawet na ten temat gadalismy i powiedziałam mu ze jak do przyszłego roku nie pzyjma go na kopalnie a ja bede miała skonczone studia to pojedziemy, ale na to to on tylko sie usmiał :509: a ja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 sie 2007, 08:16

Ello:)))Nareszcie podlaczyli mnie do swiata i prosze,kochane,temacik jakby o mnie,heheMy musielismy kopa mocnego w tylek dostac zeby sie wkoncu zdecydowac na osobne mieszkanko....Ostatnio zaczelam sie smiac ,ze chyba dolegal mi syndrom nieodcietej pepowiny.P dobrze zarabia,ja daje rade z mala,w domu u moich rodzicow kicha jak diabli,a my przez 2 lata tam siedzielismy :ico_olaboga: gupota jakas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2007, 08:37

Natashka, mój mąz nie wyjechala a szkoda jesteśmy oboje wkurzeni :( Bo mąz z czasem chciał nas ściągnąc do siebie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

SANDRUSIA)), no to fajnie że wam się udało :) I że mogliście od razu oboje wyjechac moj mąz też chciał nas sciągnąc ale ten wyjazd nie wypalił może jescze cos sie znajdzie ...?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 08:42

u na sjest tak ze to chyba bardziej ja bym na stale chciala stad uciec a nie T, on stwierdzil ze popracuje jeszcze za granica ok 2 lat, cos sie odlozy i pomyslimy o zalozeniu tutaj czegos....kurde ale ja wcale nie chce tu mieszkac... no oprocz rodzinki nic mnie tu nie trzyma... z dnia an dzien coraz bardziej wkurza mnei to panstwo.. ale coz poradzic moge skoro T nie chce na stale mieszkac na obczyznie.... :ico_puknij: a wszystko zapewne za sprawa jego mamy, bo ona sama i on nie chce jej zostawic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dlatego ja cale zycie ebde musiala sie wkurzac i denerwowac na zycie w tym popieprzonym coraz bardziej panstwie

Izuniu szkoda ze ten wyjazd nie wypalil,, ale to tylko teraz czy w ogole maz juz nie ebdzie wyjezdzal??

[ Dodano: 2007-08-01, 08:44 ]
a ja bym tez chetnie szkole rzucial, ale wlasnie T mi nie pozwala... :ico_zly: stwierdil ze jak juz zaczelam to mam skonczyc i juz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

01 sie 2007, 09:45

Kiedyś mu podziękujesz, za to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co prawda to prawda, nasz kraj to jedna wielka porażka, tu cięzko sie zyje, niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2007, 09:52

Natashka, ja też bym bardzo chętnie stąd wyjechała nie okłamujmy się tu nie ma żadnych perspektyw na leprze jutro!!!! A nasi pracodawcy też nie należa do ludzi wyrozumiałych...

Nie okłamujmy sie w Polsce nie ma szans na swobode życie trzeba martwic się żeby kasy zostało od 1 do 1... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Ja mam nadzieję że jeszcze uda nam się wyrwac z tego pokręconego kraju!!!!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 11:07

na prawde nie liczni sa Ci ktorym sie udaje, ktorzy zarabiaja tyle ze im na wszystkie zachcianki starcza i nie musza sie wciaz martwic o kasiorke...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2007, 11:15

Ja tez tak myśle.....

No i co ważniejze musisz miec znajomosci zeby dostac jaką dobrą prace hehe :ico_puknij:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

01 sie 2007, 11:21

i dużo dużo szczęścia :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość