Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 cze 2008, 12:40

#ania#, :ico_pocieszyciel: ale całe szczęście że już wiesz co sie dzieje :ico_sorki: bidulko...ja też chętnie wywaliłabym te ósemki, ale nie chcę takich akcji w czasie ciąży. Ja to mam takie wrednoty, że rosna mi dwa razy do roku (zawsze w terminach zimowej i letniej sesji egzaminacyjnej :ico_oczko: ) a potem zarastają dziąsłami :ico_szoking: więc i teraz mi rosną, ale za jakis tydzień będzie spokój :ico_oczko:
kurujcie sie Kochane :ico_nienie:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 cze 2008, 12:59

dziewczyny ja też się ciesze, że już jest lepiej, bo wczorajszej nocy spałam jakieś 3 godziny, dzisaj to od 23 do 1 i od 4 do 6 i od 7 do 10 rano, więc żadna rewelacja.. Co do bólu to dał się znieść, ale co 4 godziny tabletka paracetamolu, a same wiecie jak to działa, po za tym ja poczyłabym że nie boli dopiero po ketanolu, a nie chce truć Malucha, bo przecież nie o to chodzi. Teraz to już jest lepiej z każdą kolejną godziną, jeszcze ciężko mi się usta otwiera, ale wepchne tam już łyżeczke więc zjadłam sobie jogurcik, a na obiad zrobie jakąś zupke, to też pojem troszeczke w końcu. Od przedwczoraj schudłam 3 kg, po za tym jestem osłabiona, ale to z niejedzenia

Zirca, ta moja 8 to też wredna bestia była, krzywo rosła, bolała i jeszcze się ukruszyła, ale teraz mam ją gdzieś.. za kilka dni to już nie będe pamiętać że coś się działo, bo się ładnie zgoi..chociaż powiem wam, że jeśli kiedykolwiek jakiś dentysta zaproponuje mi wyrwanie 8 takie kosmetyczne, to w życiu się nie zgodze, bo to kilka dni wyrwane z życiorysu. Całe szczęście, że mój P jest cierpliwy i nie nażekał, że marudze, że nic nie robie, tylko kupywał leki i kazał mi leżeć i odpoczywać, nawet wstawał ze mną w nocy.. Teraz domaga się obiadu, pierwszego od poniedziałku, nie dziwie mu się, też bym sobie zjadła ziemniaczki z koperkiem i jakimś sosikiem, ale o gorącym posiłku to na razie moge zapomnieć..

Najważniejsze, że idzie ku lepszemu!!

po południu mam wizyte u ginki, ciekawe co ona na te moje przeboje ;-) :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 cze 2008, 14:29

Aniu czekamy na wieści od ginki:)
Co do usg to ja mam robione za kazym razem gdy jestmu giny, czyli raz na miesiąc. Wczoraj nagrała mi filmik i własnie siedzę przed nim non stop:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 cze 2008, 19:11

No to jestem od Ginki.. IIIIIII wszystko w najlepszym porządku, więc zupełnie zbędnie spanikowałam wczoraj, Jaś sobie rośnie w najlepsze i ma się świetnie, więc i mi się humor poprawił :-D Przytyłam cały 1kg w ciągu miesiąca, więc nie jest najgorzej, teraz to juz moge sobie pozwolić na troszeczke więcej, chociaż i tak wszytko zależy od tego na co będe mieć ochote, puki co sałata góruje!!! Chociaż właśnie wciągam czekolade z orzechami, a co będe sobie żałować, nie jadłam 3 dni.

Pomarudze jeszcze troche o tym moim biednym ząbku,a raczej dziurze po nim.. otóż boli mniej, opuchlizna zeszła, boli jeszcze żuchwa, ale tak, że da się przetrwać bez leków, jutro rano zmiana opatrunku i będzie tylko lepiej:):)

I nakaz mojej ginki, koniecznie leczyć ząbki w ciąży, najlepiej w II trymestrze, bo to najlepszy okres na zębowe rewolucje, po za tym po ciąży mamy mało wapnia i ząbki mogą się łamać, więc zachęcam!!

Zapomniałam napisać o OB, bo się dopytałam jak to jest i.. kobiety w ciązy mają zwykle podwyższone OB, bo jak to ujeła mamy w sobie "kochanego pasożyta", który tylko w połowie należy do nas i dlatego czasami może być wyższe..

Więc rozwiałam wszystkie moje wątpliwści, teraz szykuje się na kolejną wizyte 9 lipca, Boziu będe już w 6 miesiącu!!!! Jak ten czas leci..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 cze 2008, 19:49

No to super Aneczko, ze wszystko dobrze:)Bardzo się cieszę!!:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 cze 2008, 19:54

Asieńko, ja też się ciesze nawet nie wiesz jak bardzo, dziecko zdrowe, ja pomijając zęba też, ale i z tym dojde do siebie jeszcze troche, mam nadzieje, że kilka dni i opatrunków i będzie OK, żeby mi tylko szczękościsk minął do końca, to będzie wspaniale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 cze 2008, 20:37

Aniu same dobre wieści od Ciebie :ico_brawa_01: Cieszę się razem z Tobą z pokoiku :-) wiem jaka to radość. Teraz pewnie w głowie masz mnustwo pomysłów jak go urządzić :ico_oczko:
Masz rację, ja też się do dentysty wybiorę :ico_chory:

Jeśli chodzi o USG to ja miałam do tej pory trzy, dwa zwykłe i jedno genetyczne. Następne mam ok 10 lipca między 20-22 tygodniem wtedy się dowiemy kto tam w brzuszku fika :ico_brawa_01: to badanie też będę miała genetyczne tylko co innego będzie badane (jeszcze nie wiem co).

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 20:42

Motylek22, jejku juz 4 miesiac zaczelas, jak ten czas szybko leci, ciesze sie, ze u Ciebie i malenstwa wszystko w porzadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspolczuje tej rwy kulszowej

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 cze 2008, 20:54

Motylku, nawet nie wiesz jak ja się ciesze.. chociaż puki co to najbardziej z tego że dziura po zębie zdrowieje,bo pomijając wszystkie inne choróbska, które mi się przytrafiły do tej pory, to ten suchy zębodół na prawde daje popalić, właśnie przykładam sobie lód, nawet nie myślałam, że to tak dobrze działa na ząbkowe przypadłości, nie portzeba tabletek!!!

A co do pokoiku, to faktycznie mam już pomysł, pokoju nie będziemy malować, bo był malowany w październiku, na słonecznikowy tak mniej więcej.. chyba, że wymyśle jakiś fajny kolor, bo na razie nie mam do tego głowy i jest jeszcze druga opcja, jeśli będziemy wybijać drzwi na innej ścianie niż jest, to będzie trzeba malować, ale co dalej.. chcemy kupić takie łóżeczko, które jak dziecko podrośnie, to można przerobić na normalne łóżko, trzeba tylko zdjąć barjerki i już.. jak znajde na allegro, to Wam pokarze, do tego 2 komody i półka na zabawki i jeśli się zmieści, to może małą kanape...

Aaaaaaaaaaaa na ściane chcę nakleić naklejki, takie jak pokazywała Asia jakiś czas temu, tzn nie dosłownie takie, myśle raczej o Kubusiu Puchatku, wole żeby było uniwersalnie, bo a nóż widelec z Jasia zrobi się Alicja i będzie kłopot w listopadzie..

łózeczko mniej więcej takie http://www.allegro.pl/item379171121_loz ... by_eu.html

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

12 cze 2008, 10:51

Jestem i ja. Wczoraj był niespodziewany wyjazd do Szczecina więc objadłam się w KFC :-) Nie żeby lubiła jakoś bardzo ale wczoraj miałam ochotę. Ale muszę się wam przyznać że w brzuszku mieści mi się coraz mniej. Ledwo zjadłam swoją porcję. W nagrodę dziś pospałam z moim kotkiem do 9 :ico_brawa_01: Jak nigdy, bo zawsze wstajemy przed 8. Wypatrzyłam też dziś te fajne naklejki, o których kiedyś pisałyśie. Bo nie wiem jeszcze, czy dzidzi wykleję kącik ładną tapetą czy pomalujemy i wtedy nakleję kilka stworków. Póki co, musimy kupić mniejszą sypialnię bo łóżko teraz pół pokoju zajmuje. A chcemy kąci zrobić u nas w sypialni. Mamy co prawda drugi pokój, ale nie chce mi się latać w tą i spowrotem. Taki leniusze ze mnie. Zresztą, i tak myslimy o budowie więc niunia może mieszkać z nami w sypialni.
#ania#, 0 to dobrze, że z ząbkiem lepiej. Ale żeby 3kg zgubić? Kurcze, niestety to woda z Ciebie zeszła więc pij jak najwięcej.
Motylek22, - a jak Ty się czujesz? Wszystko ok?

A my dziś zaczelismy 20 tydzień :ico_ciezarowka: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość