Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 wrz 2008, 20:32

-indigo- pisze:Frydza Ty faktycznie jak zwykle uchachana po uszy . Wiki ma to po Tobie. Ona będzie Twoją kopią w przyszłości bo juz widze jak sie upodabnia. Niesamowicie.
hihi taka juiz jestem banan na gebie non stop!!!
Milej imprezki na TIESTOOOOOO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Bylismy w ZOO bylo super ogolnie duzo zwierzat,Wiki uchachana na maksa,niedzwiadki,slonie,hipopotam,zyrafy itd poprost odlot!!
Chcialam wrzucic foty to fotosik nie dziala fakkk :ico_zly:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

06 wrz 2008, 22:36

czesc dziewczyny,

ja tylko sie przywitam ze jestem i was czytam jak mam chwile, u nas aktywnosc na całego, czesto jezdzimy z alkiem na wies do mojej babci, a wieczorami z tatusiem Alek gada a ja później z mężusiem :-D i nie starcza sił zeby cos wiecej napisać niestety, ale w pon cos wiecej do Was popisze i poodpisuje, bo teraz to jak właczam komp to zaraz z rafałem rozmawiam...

Indigo - zycze udanej imprezki!!!szkoda ze juz nas tam nie ma to z pewnoscia spotkalibysmy sie ...

buziaki dla Was
milej niedzieli dziewczyny dla Was i waszych rodzin!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 wrz 2008, 10:26

Witam :ico_kawa: u nas sie cos psuje pogoda ojojo,popoludniu mysle i tak gdzies wyjdziemy!!

Moja kuzynka co jest w 3 miesiacu ciazy jest w szpitalu,ojoj musi lezec bo moze poronic :ico_placzek: trzymajcie kciuki!! Dobrze ze mnie posluchala i pojechala do szpitala!!

[ Dodano: 2008-09-07, 10:26 ]
Aleksandrowicz, czekam na dalsze relacje :-D

[ Dodano: 2008-09-07, 18:58 ]
FOTKI Z ZOO
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 wrz 2008, 08:43

Witam u nas pada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Frydza fotki superaśne , byliście w Chorzowie? Muszę męża wyciągnąc bo ostatni raz 7lat temu byliśmy a tamtego roku to w wesołym miasteczku byliśmy no i na zoo już czasu nie było

Dziewczyny jak wybawic plamę z oleju na spódnicy , moja sister w czoraj się popażyła wrzącym olejem naszczęście wiekszos wylądowało na spódnicy ale jedna noga ucierpiała , dzięki szybkiej interwencji nie jest źle.Ale ja bym chciala jej tę kieckę jakoś do uzywalności doprowadzic , ale po mimo natychmiastowego zamoczenia w ACE plama nie zeszła , ciekawa jestem czy wogóle jest szansa aby znikła .A może zafarbic w jakimś barwniku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 wrz 2008, 10:39

Witam

Ja dzisiaj popołudniówke mam i na dodatek z "ta" Dorota co sie nie lubimy ech trudno przezyje hehehe

Ja juz mam posprzatane obiadzik naszykowany dla chlopaków Marcinek zalicza drzemke i jest git :):

Frydza zdjeca superowe :):

Edyta plame z oleju powiadasz hm.................
cos znalazlam :):
OLEJE ROŚLINNE - Tkaninę dobrze zmoczyć w wodzie i oczyścić alkoholem metylowym z dodatkiem czystego octu. Resztki plam wyczyścić rozpuszczalnikiem.

A to wklejam jakby komus przydazyla sie jakas sprawa :):
Sposoby usuwania plam

http://biust.pl/pranie/usuwanie_plam.htm

Kamilko musisz zdac relacje z konceriku no i forki obowiazkowe hehe

Powiedzcie jak jedza wasze maluchy moj ostatnio slabo..............moze przez to ze ja pracuje i teskni sama nie wiem moze taki okres?? moze te zeby ? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 wrz 2008, 12:05

Witam w pochmurny i paskudny dzien,wiki zalicza drzemke :ico_oczko:
Jutro jedziemy po odbior szyn :ico_chory:


edyta29 pisze:Frydza fotki superaśne , byliście w Chorzowie?
tak tak w Chorzowie,a co do plamy to MADZIA dobrze doradzila Ci :ico_oczko:


magda26 pisze:Powiedzcie jak jedza wasze maluchy moj ostatnio slabo..............moze przez to ze ja pracuje i teskni sama nie wiem moze taki okres?? moze te zeby ?
MADZIU u nas to samo,Wiki tez czasami malo je i to nie podobne do niej bo ona uwielbia jesc,przewaznie sniadania nie chce,i wymyslam cos co by jej spasowalo,chlebka dzis np nie chciala!!Obiadkow tez czasami nie chce no roznie!!

[ Dodano: 2008-09-08, 12:06 ]
Ja dzisiaj popołudniówke mam i na dodatek z "ta" Dorota co sie nie lubimy ech trudno przezyje hehehe
Jak co to wiesz Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 wrz 2008, 16:59

witam Madziu dziękuję i mam nadzieję że pomoże po praniu plama jest delikatniejsza ale nadal ją widac , potraktuję ją rozpuszczalnikiem, mam nadzieję że nie zastanę szmaty :ico_oczko:
Ja dziś sałatki do słoików robię przetarłam 12kg. warzyw ale będzie pychotka na zimę.
Jeszcze tylko muszę słoiki wyparzyc i popakowac no i jeszcze zagotowac .
Mała śpi , u nas się przejaśniło może ją do wózia wpakuję i przejdziemy się , choc szczeże mówiąc padam , mój ślubny chory jak tak dalej będzie jutro idzie na l-4 i będę miała dodatkowe dziecko ,to najgorsze(czyli mojeg M) nie znośny jest jak jest chory
Co do jedzenia Madziu to ja też zauważyłam że mała jakoś mniej je od piątku no i buzi tak szeroko nie otwiera jak zawsze .Takie dziwne przeczucie mam że może ją gardło boli :ico_noniewiem: No i jeszcze coś zaobserwowalam po każdym posiłku prezęcik szczela w postaci kupki , nie wiem czy to normalne tak często żeby szła (czyli 2-3 razy na dobę) dośc luźno .Trochę schizy mam teraz różne takie choróbska króżą że chyba się z nią przejdę do lekarza niech ją sobie zobaczy , a może ja po prostu panikuję i zchizuję :ico_puknij:

Madziorka wracaj tu już z tych baletów dośc się naodpoczywałaś :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-08, 17:00 ]
Powiem wam jeszcze że wróciłam znów do szydełkowania jakoś to mnie uspokaja, małej szalik robię i czapę na zimę :ico_haha_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

08 wrz 2008, 19:53

Cześć wczoraj byliśmy na mazurach w KARWIKU,pogoda była super,mały szalał reszta też,mąż łowił ryby dla relaksu.Dziś trochę prałam prasowałam.Nie długo mały zje i pójdzie spac

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 wrz 2008, 08:00

Witam!!!
dawno sie wam nie pokazywałyśmy, więc pora nadrobić zaległości :-D
zaraz wkleje parę fotek :-D

[ Dodano: 2008-09-09, 08:18 ]
tak sobie biegam po ogrodzie:)
Obrazek
słynna minka :-D
Obrazek
jak ja uwielbiam lody...
Obrazek
od rana mam dobryu humor :-D
Obrazek
zamyśliłam się troszeczkę...
Obrazek
a to już mama w nowej fryzurce i z moim braciszkiem/siostrzyczką w brzuszku :-)
Obrazek
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 wrz 2008, 11:12

Witam mamusie BeWu ale zdięcia fajniusie no i Kalinka to mamusina córeczka hi hi
no a ty w końcu pokazałaś brzusio , śliczny no i fryzurka ula la la kobietko ciąża ci służy .
Mała śpia ja właśnie podłogę pomyłam jeszcze pranko czeba powiesic zrobic prasowanko , obiad , no i chce lampy umyc.Słoiki już ugotowane ale coś czuję że pare mi puściło nie wiem czy zmienic pokrywki i jeszcze raz zagotowac czy nie :ico_noniewiem:
Wiecie co moja mala wczoraj zrobila , a mianowicie ocet sobie chlapneła .Ale mnie wystaszyła caly dom octowy zapach ma , w nocy brzusio ją trochę bolal dałam kropelki na wzdęcia i przeszło jej.Jestem ciekawa co jeszcze wymyśli
No i jeszcze mi na parapet weszła i do okna teraz mam łapkowe okna , ale to już było pod kątrolą .Zadziwia mnie szpont jeden nie boi się nigdzie włazic a wręcz przeciwnie włazi i testuje wszystko często nie zdając sobie sprawy że krzywdę sobie może zrobic , na moje " Wiki będzie ała" reaguje śmiechem i dalej robi swoje .Może jestem wyroda ale czasami nie interweniuje tylko czekam aż sobie paluch przyczaśnie , w tedy jest płacz a ja tłumacze " a widzisz ała nie wolno" narazie skutkuje jedno dniowo no może dwa .Po 2 dniach powtórka z rozrywki ale mama wyrodna i narazie pozostaje przy swojej metodzie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość